Opinie o NasFiltr czerwony do Lampy Bioptron Pro1 oraz Bioptron Pro - koloroterapia Zepter Oficjalny sklep przedstawiciela Zepter
Możesz kupić taniej. Zadzwoń
Tel: 504480626
Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Filtr czerwony do Lampy Bioptron Pro1 oraz Bioptron Pro - koloroterapia Zepter

Filtr czerwony do Lampy Bioptron Pro1 oraz Bioptron Pro - koloroterapia

PAG-992-1CTF

Nowy produkt

Czerwony to ciepły kolor o największej długości fali w spektrum światła widzialnego. Światło czerwone ma efekt stymulujący – zarówno dla naszej energii psychicznej, jak i fizycznej. Dlatego też można stosować czerwony filtr Bioptron do pozytywnej stymulacji organizmu i poprawy ogólnego samopoczucia.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

Zostaw swój numer, oddzwonimy.

486 zł brutto

-26 zł

512 zł brutto


      

Zepter Koloroterapia BIOTPTRON została opracowana przy wykorzystaniu wyjątkowej technologii, która umożliwia nam stosowanie światła kolorowego w każdej chwili i miejscu, w zależności od potrzeby i wygody (w biurze, na wakacjach czy w zaciszu naszego domu).

Dzięki stymulującemu działaniu światła czerwonego czerwony filtr Bioptron można używać do poprawy krążenia krwi lub gdy jest nam zimno. Badania naukowe pokazują, że światło czerwone Bioptron działo leczniczo i odmładzająco poprzez podwyższanie ciśnienia krwi, aktywowanie fibroblastów i zwiększanie stymulacji kolagenu. Ma ono korzystny wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy, łagodzi stany zapalne, a także działa analgetycznie (uśmierza ból).
 

  • Łatwe
  • Opracowane i wyprodukowane przez BIOPTRON AG w Szwajcarii;
  • Technologia BIOPTRON została zatwierdzona i stosowana jest przez czołowych lekarzy na znaczących uniwersytetach i w klinikach na pięciu kontynentach.

Zepter Filtr Czerwony z oprawką do Bioptron PRO 1 Uaktywnia, ożywia, dynamizuje, intensyfikuje, uwalnia energię zablokowaną głęboko w systemie, pobudza uśpioe ociężałe czy zredukowane procesy, wzmacnia zmysły.


Miejsce naświetlania - czakra podstawy

- podstawa kręgosłupa
- nadnercza
- odbytnica

Aktywuje, pobudza, podnosi dynamikę, intensyfikuje, uwalnia energię zablokowaną głęboko w organizmie oraz wyostrza zmysły. Ze względu na skutki, czerwony jest odwrotnością niebieskiego.
Psychologowie mówią, że kolor czerwony wzmaga namiętność i podnosi ciśnienie. Zatem, specjaliści nie zalecają go do wystroju wnętrz, których zadaniem jest zapewnienie odpoczynku, relaksu oraz pomieszczeń, w których się uczymy.

Działanie:
- stymuluje produkcję adrenaliny
- stymuluje i pobudza, stosowany dla pobudzenia ruchowego, dodania energii
- wzmacnia zmysły: węchu, dotyku, wzroku, słuchu i smaku
- stymuluje krążenie krwi, zalecany w przypadku uczucia zimna
- energia dla wątroby
- korzystny wpływ na mięśnie
- leczy lumbago
- leczy bóle artretyczne


Uaktywnia, ożywia, dynamizuje, intensyfikuje, wydobywa głęboko zablokowaną energię, pobudza uśpione, ociężałe i zredukowane procesy myślowe, wzmacnia zmysły. Kolor czerwony jest przeciwieństwem koloru niebieskiego

Stymuluje układ nerwowy, dba o szybkie oczyszczanie skóry, aktywuje pracę wątroby, pobudza tworzenie się hemoglobiny, zabezpiecza przed oparzeniami promieniami UV i X

Więcej kolorów na stronie: https://medlight.pl/8-filtry-bioptron 

KategoriaPojedyńcze filtry

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz samo!


Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji