Opinie o NasBluDoc Medolight - atrakcyjne ceny, duże rabaty, raty 0% Zepter Oficjalny sklep przedstawiciela Zepter Polska
Możesz kupić taniej. Zadzwoń
Tel: 504480626
Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Medolight BluDoc Zepter

BluDoc Medolight, Lampa Bezprzewodowa Bioptron

Z5L-C

Nowy produkt

Medolight BluDoc to nowe urządzenie MEDYCZNE do światłoterapii wykorzystujący diody elektroluminescencyjne. Posiada zakresy światła najbardziej korzystne w dermatologii - przy leczeniu trądziku, zespołu Criglera-Najjara (CNS) i niektórych innych dolegliwości skórnych. MEDOLIGHT BluDoc jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które rozumieją konieczność stałej troski o zdrowy wygląd skóry.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

Zostaw swój numer, oddzwonimy.

2 029 zł brutto

-531 zł

2 560 zł brutto


Skład zestawu

Lampa Medolight Blu Doc (symbol Z5L-C)

Ładowarka

Kabel mini USB

Etui metalowe

Pokrowiec z materiału

Faktura

Karta Gwarancyjna - 2 lata

Prezent*

Lampa Medolight BluDoc urządzenie medyczne na stany zapalne, bóle migrenowe, na krążenie, rany, odleżyny, oparzenia, do użytku domowego, bez skutków ubocznych.

MEDOLIGHT BLUDOC - URZĄDZENIE DO ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH WYKORZYSTUJĄCE NIEBIESKIE ŚWIATŁO LED ORAZ ŚWIATŁO PODCZERWONE

Dlaczego warto używać urządzenie Medolight BluDoc:

- jest to idealne rozwiązanie dla osób, które rozumieją konieczność nieustannej dbałości o zdrowy wygląd skóry. Innowacja opiera się na unikalnym połączeniu długości fal, ich częstotliwości oraz naukowo uzasadnionych zabiegów kosmetycznych.

- to nowoczesna technologia aktywująca różne ważne dla życia procesy enzymatyczne w organizmie. Polega ona na uzupełnieniu energii elektromagnetycznej oraz ładowaniu mitochondriów komórek poprzez zwiększenie rezerw nośnika energii – adenozynotrifosfatazy (ATP).

- jest to estetycznie wykonany produkt mający na celu poprawę jakości życia. Urządzenie jest tak łatwe w obsłudze, że jego użytkowanie na stałe będzie niezwykle kuszące.

DLACZEGO NIEBIESKIE ŚWIATŁO

Głównym mechanizmem adaptacyjnym stworzonym przez niebieskie światło jest wzrost zapasów energii w tkankach ciała kosztem zwiększonej syntezy ATP w mitochondriach. zakres fal niebieskich jest intensywnie pochłaniany przez liczne światłoczułe struktury (flawonoidy, porfiryny, karotenoidy). Zapewnia to normalny przebieg reakcji fotochemicznych ważnych dla biologicznego funkcjonowania skóry.

Urządzenie Medolight BluDoc może być stosowane w szerokiej gamie dolegliwości skóry takich jak: przygotowanie skóry do zabiegu kosmetologicznego (kosmetycznego), szorstka, swędząca skóra, konsekwencje uszkodzenia tkanek miękkich twarzy, skóra starzejąca się, po głębokim oczyszczeniu twarzy, objawy trądziku, przeczulica (hiperestezja)

MEDOLIGHT BluDoc to współczesna technologia aktywacji w organizmie licznych procesów enzymowych, mających ważne znaczenie dla życia. To uzupełnienie energii elektromagnetycznej i naładowanie mitochondriów komórkowych przez nagromadzenie zapasów nosiciela energii - adenozynotrójfosfatazy (ATP).

Medolight BluDoc emituje światło o ściśle określonych długościach fal:

 1. światło niebieskie o długości fal 470 nm

 2. światło czerwone o długości fal 640 nm

Niebieski zakres fal jest wchłaniany intensywnie przez liczne fotoczułe struktury (flawiny, porfiryny, karotenoidy). To zapewnia normalny przebieg reakcji fotochemicznych, ważnych życiowo do biologicznego funkcjonowania skóry. Znajdujemy potwierdzenie aktywnego udziału niebieskiego światła w najróżniejszych sferach działalności życiowej.

Terapia światłem przy użyciu diod elektroluminescencyjnych (LED Light Therapy) przyspiesza proces gojenia ran oraz wzrost tkanki ludzkiej. Według badań opublikowanych przez "British Journal of Dermatology", fototerapia niebieskim i czerwonym światłem wpływa na leczenie trądziku w łagodnej i umiarkowanej postaci.

Specjalne diody podłączone do elektrycznego obiegu wytwarzają energię elektromagnetyczną w postaci fotonów.

Energia dostarczana za pomocą światła diod:

 • działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie

 • usprawnia metabolizm komórkowy,

 • przyspiesza odbudowę,

 • uzupełnia braki zniszczonych komórek.

Diody użyte w aparacie Medolight BluDoc różnią się od zwykłych żarówek lub diod sygnalizacyjnych, m. in.: gęstością energii o 600 razy większą od diod sygnalizacyjnych, około 40 razy większą od żarówki 100 W;  specjalną konstrukcją z soczewką skupiająca światło w wiązkę z kątem około 30°.

Korzyści wynikające z leczenia trądziku aparatem Medolight BluDoc

 • alternatywna metoda leczenia do środków farmakologicznych, retinoidów, accutanu oraz antybiotyków,  

 • metoda szybsza i bardziej skuteczna niż preparaty do użytku zewnętrznego,

 • w naświetlaniach nie ma szkodliwych promieni ultrafioletowych, 

 • metoda w 100% naturalna i nieinwazyjna,  

 • nie wymaga przyjmowania leków,  

 • nie ma niepożądanych skutków ubocznych,  

 • bezpieczna dla osób w każdym wieku i można ją stosować codziennie,  

 • bezbolesna,  

 • można ją samodzielnie zastosować we własnym domu

Medolight BluDoc to estetycznie wykonany produkt dla poprawy jakości życia, Wygoda użycia wzbudza chęć ciągłego jego stosowania. 

Skład zestawu

Lampa Medolight Blu Doc

Ładowarka

Kabel mini USB

Etui metalowe

Pokrowiec z materiału

Faktura

Karta Gwarancyjna - 2 lata

Prezent*

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz samo!


Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji