Opinie o NasPatelnia 2,8 l Ø 28 cm bez pokrywki, antracytowe uchwyty
Możesz kupić taniej. Zadzwoń
Tel: 504480626
Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Patelnia 2,8 l Ø 28 cm bez pokrywki, antracytowe uchwyty

Patelnia indukcyjna 2,8 litra, średnica 28 cm, bez pokrywki Zepter

Z-FP2828-LS

Nowy produkt

Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości Zepter metalu 316 L z akutermicznym kompaktowym dnem oraz charakterystyczny design umożliwia smażenie bez dodawania tłuszczu i ważniejsze – w niskich temperaturach. W konsekwencji, jedzenie jest zdrowe i zawiera mniej kalorii, bo nie zostało pozbawione wartości odżywczych i nie zawierają rakotwórczych tłuszczów.

Więcej szczegółów

Zostaw swój numer, oddzwonimy.

962 zł brutto

-184 zł

1 146 zł brutto


ZDROWSZE I BEZPIECZNIEJSZE GOTOWANIE NA ZAWSZE

Patelnie są prawdopodobnie najczęściej wymienianymi naczyniami w kuchni – ale tak nie musi być. Patelnia z kolekcji naczyń Masterpiece z najwyższej jakości stali ma bezterminową gwarancję i daje ci pewność, że używasz zdrowych, wolnych od chemii, zapobiegających przywieraniu materiałów. Konwencjonalne powłoki ‘non-stick’ są wykonane z syntetycznej substancji, politetrafluoroetylenu (PFTE). Substancja ta nie tylko łatwo się zarysowuje i niszczy, ale również zawiera kwas perfluorooktanowy (PFOA), który okazał się rakotwórczy.

ZDROWE W 100%: SMAŻENIE BEZ CHEMII I Z MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ KALORII

Patelnie Zeptera cechują sie licznymi zaletami:
 
 • Nie stwarzają ryzyka dla zdrowia  - powierzchnia patelni nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie uwalnia toksycznych oparów, gdy patelnia jest podgrzewana;
 • Powłoka nie odrywa się i nie rozpada;
 • Patelnia wystarczy na całe życie i jest wykonana z materiału, który jest o wiele lepszym przewodnikiem ciepła niż materiały, z których są zrobione patelnie tradycyjne;
 • Powierzchnia odporna na zarysowania: nie może być uszkodzona przez przybory kuchenne (zwłaszcza te ze stali nierdzewnej);
 • Całkowita odporność na korozję;
 • Wyjątkowa krawędź naczynia zapewnia wylewanie bez kapania
 • Końcowym efektem jest zdrowsze gotowanie!

WIELE KORZYŚCI ZE STOSOWANIA PATELNI MASTERPIECEZepter słynie ze swoich niezniszczalnych naczyń o wiecznej trwałości, ale jest również uznawany za światowego lidera zdrowego gotowania bez chemikaliów.

Konwencjonalne powłoki ‘non-stick’ są wykonane z syntetycznej substancji,  politetrafluoroetylenu (PFTE). Substancja ta nie tylko łatwo się zarysowuje i niszczy, ale również zawiera kwas perfluorooktanowy (PFOA) – który okazał się rakotwórczy.

URA, najnowsza technologia Zeptera, nie stosuje żadnych powłok, a zmienia strukturę wewnętrznej powierzchni patelni, dzięki czemu patelnia staje się nieprzywieralna, i zapewnia bezpieczne i trwałe rozwiązanie dla smażenia bez przywierania i wiele innych korzyści

MOŻLIWA OD ZARAZ - SZYBKA, ŁATWA, TANIA, SMACZNA, NISKOTŁUSZCZOWA, ZDROWA DIETA!

Dlaczego podczas smażenia używamy tłuszczu?

Dodawany w trakcie smażenia tłuszcz ma jedynie przenosić ciepło z patelni do żywności, chronić gorszej jakości naczynia przed uszkodzeniem
oraz zapobiegać przypaleniu żywności.

NACZYNIA ZŁEJ JAKOŚCI:

- Patelnie z PTFE (politetrafluoroetylenu) >> Im bardziej podgrzewamy patelnie tego rodzaju do wysokich temperatur, tym szybciej pęka ich powłoka, a uwalniane małe cząsteczki i substancje przedostają się do żywności i powietrza. 

- CERAMIKA >> Aby dokładnie pokryć metal powłoką ceramiczną, do ogrzanej mieszanki ceramicznej producenci dodają chlor i barwniki. Później, kiedy w domu, podczas gotowania, ogrzewamy naczynie ceramiczne, ten chlor i barwniki parują, wnikając do przygotowywanej żywności.

- ALUMINUM >> Powszechnie wiadomo, że aluminium gromadzi się w naszym organizmie. Zatrucie aluminium może czasem prowadzić do kruchych kości, osteoporozy i choroby nerek.  

- STAL NIERDZEWNA NISKIEJ JAKOŚCI >> Tanie naczynia ze stali, pochodzące z Chin, Indii lub od innych producentów azjatyckich, mogą być bardzo niskiej jakości, a nawet niebezpieczne dla naszego zdrowia z uwagi na substancje dodane do stopu.

 

 

Przykład smażenia bez tłuszczu

ZDROWE, WYGODNE, NAJBARDZIEJ WYDAJNE GOTOWANIE


Dokonaj wyboru spośród całej gamy naczyń Zeptera o różnych rozmiarach do kolejnych kulinarnych osiągnięć. Rozmiar i pojemność 2-litrowego naczynia czyni go idealnym elementem w systemie wielopoziomowym do gotowania 2-3 potraw na jednym źródle ciepła.

Dzięki technologii zamkniętego obiegu Zeptera odżywczy płyn pozostaje wewnątrz garnka, pozwalając potrawie gotować się we własnym sosie bez konieczności dodawania wody. Wyobraź sobie, że przygotowujesz śródziemnomorski jednogarnkowy gulasz z różnymi rodzajami papryki, cukinią, soczewicą, słodką wędzoną papryką i tymiankiem do kurczaka Cajun, albo tradycyjną wołowinę bourguignon bez tłuszczu i wody i gotujesz w niskich temperaturach. Końcowym efektem będzie smaczniejsze danie, o apetycznym wyglądzie ponieważ naturalny kolor, kształt i struktura zostają zachowane.
 MNIEJ TŁUSZCZU, WIĘCEJ WITAMIN:

Zawartość witaminy C w ziemniaku gotowanym w wodzie zmniejsza się o 60-80%. To samo dotyczy innych warzyw i jedzenia tracących wartości odżywcze i witaminy z powodu złego sposobu gotowania i złego sprzętu. Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza.

Naturalny tłuszcz znajdujący się w mięsie wydostaje się podczas grillowania w naczyniach Masterpiece, więc dodatkowy tłuszcz jest zbędny. To znaczy, że grillowana cielęcina zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie.

To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli z zużyciem złej jakości naczyń i narzędzi.
 

EKONOMIA:

Naczynia Zeptera to oszczędność czasu, energii i miejsca, ale przede wszystkim ochrona zdrowia.

Jedzenie gotuje się we własnych sokach w niskiej temperaturze oszczędzając do 80% wydatków na energię i do 40% wydatków na żywność, co urasta do sumy tysięcy euro rocznie. 

Dodatkowo, garnki chronią przed rozlaniem i nie zatłuszczą kuchenki, są praktyczne, bo zajmują mało miejsca i łatwo je myć.

Dane Techniczne:
 • Indeks Z-FP2828-LS/RO
 • Nazwa Patelnia 2,8 l Ø 28 cm bez pokrywki, antracytowe uchwyty
 • Waga brutto [kg] 2.1
 • Waga netto [kg] 1.64
 • Zastosowanie gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI 316 L-304
 • Wysokość naczynia 5.5 cm
 • Pojemność 2.8 l
 • Średnica 28 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Możliwość użycia w piekarniku TAK
 • Możliwość użytkowania z pokrywą szybkowarową SYNCRO CLIK Nie
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja Bezpłatna, co najmniej 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Niniejsza gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, proszę go zachować.
Pojemność w litrach:2,8
Średnica w cm:28
KategoriaPatelnie

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz samo!


Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji