Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Urządzenie parowe z żelazkiem - Tutto Steamy Zepter

PWC-301

Nowy produkt

Rewolucyjny nowy system czyszczenia, wykorzystujący naturalną moc pary wodnej (przy 148ºC) do czyszczenia i prasowania: urządzenie 2w1 dla zdrowego życia. Sanityzacja i głębokie czyszczenie, odświeżenie, prasowanie i czyszczenie na sucho, wszystko to za jednym razem, bez potrzeby używania środków chemicznych.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

3 560,00 zł brutto

-417,00 zł

3 977,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 3 142,00 zł

INTELIGENTNY SYSTEM CZYSZCZĄCY, WYKORZYSTUJĄCY MOC PARY WODNEJ
Indeks: PWC-301
TUTTOSTEAMY – tak MOCNY, tak WYDAJNY, tak SKUTECZNY, tak WSZECHSTRONNIE wyposażony … i tak PROSTY w obsłudze!

2 URZĄDZENIA w 1 - DLA ZDROWSZEGO ŻYCIA

 • CZYŚCI
 • PRASUJE


Wykorzystuje wyłącznie naturalną moc pary wodnej, bez użycia środków chemicznych.

Szanuje środowisko naturalne i chroni Twoje zdrowie

 

TUTTOSTEAMY – PERFEKCYJNY SYSTEM CZYSZCZĄCY

WYDAJNY i GODNY ZAUFANIA

Ze względu na wysoką temperaturę pary wodnej tj. 148 stopni Celcjusza i znaczącą pojemności bojlera urządzenia, para wodna zapewnia niezwykle dokładne czyszczenie, rozpuszcza uporczywe zabrudzenia, zaschnięty tłuszcz i cząsteczki kurzu, których trudno się pozbyć w sposób tradycyjny. Wysoka temperatura zabija zarazki, bakterie, mikroorganizmy, wirusy, roztocza kurzu oraz inne mikroskopijne organizmy żyjące w dywanach, materacach i meblach, powodujące problemy zdrowotne takie jak astma i alergie.


 

NATURALNY I SKUTECZNY

Woda w postaci pary wodnej to najbardziej skuteczny i przyjazny dla środowiska środek czyszczący i dezynfekujący powierzchnie w Twoim domu. To naturalna metoda dokładnego czyszczenia przy zachowaniu troski o środowisko, umożliwiająca sprzątanie bez wykorzystania środków chemicznych.

Najwyższa wygoda i skuteczność:

 • Rozpuszcza nawet najtrudniejszy do usunięcia brud z każdego rodzaju powierzchni, także z obicia mebli i powierzchni szklanych.
 • Z łatwością dociera  w trudno dostępne miejsca, szpary czy włosie dywanów i wykładzin.
 • Eliminuje  nieprzyjemne zapachy.
 • Czyści  Twoje ubrania, nie uszkadzając strukury materiału.


 


 


TUTTOSTEAMY – SKUTECZNE PRASOWANIE PAROWE


PORĘCZNY i SKUTECZNY
Żelazko w łatwy sposób można podłączyć do Tuttosteamy, by otrzymać perfekcyjny system prasowania parowego, przy jednoczesnym efekcie dezynfekującym. Szeroka stopa żelazka zapewnia dużą powierzchnię prasowania, dzięki czemu znacząco skraca się czas prasowania.

WIELOFUNKCYJNY: prasowanie w POZIOMIE i PIONIE
Żelazko Tuttosteamy można używać do prasowania w pozycji poziomej i pionowej. Para wodna pod ciśnieniem usunie wszelkie zagniecenia, a dodatkowo odświeży tkaninę.

BEZPIECZNE i SKUTECZNE
Specjalnie zaprojektowana ceramiczna stopa żelazka, pokryta nieprzywierającą warstwą gwarantuje równomiernie rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni, nadając się do prasowania nawet najdelikatniejszych tkanin takich jak jedwab. Dezynfekuje i pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, wykorzystując wyłącznie naturalną moc pary wodnej.

ENERGOOSZCZĘDNY i BEZPIECZENY W UŻYTKOWANIU
Tryb czuwania, funkcja zwiększania/zmniejszania mocy, funkcja automatycznego wyłączania się żelazka gwarantują większą oszczędności energii.

Dioda LED wskazuje, kiedy żelazko jest gotowe do użycia, jeśli żelazko nie zostanie użyte w ciągu 30 sekund od załączenia się trybu gotowości do pracy, urządzenie przełączy się w tryb czuwania, minimalizując tym samym zużycie energii.

EKONOMICZNY
Oszczędza Twój cenny czas – zaoszczędzisz do 50% czasu spędzanego do tej pory na sprzątaniu oraz do 70% czasu na prasowaniu. Będziesz miał więcej czasu dla siebie i swoich bliskich!
Oszczędzi Twoje pieniądze – możesz zaoszczędzić nawet 100% na zakupie detergentów, zastępując je naturalną parą wodną, a ponadto zaoszczędzisz na wydatkach na pralnie chemiczną!


 

 


 

O ZDROWIU

Zdrowie może się wydawać dobrem luksusowym – dzięki TUTTOSTEAMY stanie się czymś naturalnym.
Liczba osób, które cierpią z powodu różnego rodzaju dolegliwości skórnych, astmy i alergii rośnie z roku na rok. Wielu ekspertów przyczyny upatruje w niskiej jakości powietrzu w pomieszczeniach zamkniętych oraz stosowaniu niewłaściwych metod sprzątania. Badania przeprowadzone przez międzynarodowe agencje wskazują, że wiele głównych przyczyn problemów zdrowotnych możemy znaleźć we własnych domach: tanie materiały budowlane, środki czystości, dym, pyłki roślin i roztocza kurzu wszystko to może wywoływać alergie i ataki astmy - u naszych dzieci, przynajmniej 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych.

Tych niezwykle drobnych cząsteczek bardzo trudno się pozbyć i większość urządzeń nie robi zbyt wiele więcej poza wyrzucaniem ich z powrotem do powietrza. Zwykły worek do odkurzacza nie zatrzymuje tych cząsteczek gdyż są one zbyt małe, powodują bóle i zawroty głowy, nudności, problemy z oddychaniem, reakcje alergiczne. TUTTOSTEAMY zostało zaprojektowane z myślą o rozwiązaniu tego problemu.

Kurz składa się z bardzo drobnych cząsteczek, mikroskopijnych włókien, sadzy, wirusów i roztoczy. Jeden gram kurzu może zawierać do 19 000 roztoczy: mikroskopijnych stworzeń, które oddychają i umierają. Roztocza kurzu to mikroskopijne stworzenia, które żywią się organicznymi pozostałościami takimi jak złuszczony martwy naskórek skóry - są również najczęstszą przyczyną astmy i alergii na świecie. Pyłki roślin i sierść zwierząt mogą dodatkowo pogłębić problem. Roztocza kurzu żyją: w materacach, dywanach, obiciach mebli. Nasza poduszka może być domem dla ponad 40 milionów roztoczy. Na przykład: przeciętny okres użytkowania poduszki to 6 lat, w tym czasie, około 10% jej ciężaru będzie stanowić martwy naskórek, roztocza i ich odchody.

Detergenty mogą trzymać roztocza pod kontrolą, ale co z naszym zdrowiem i zdrowiem naszej rodziny. Nasze domy wypełnione są sztucznymi substancjami chemicznymi, a niektóre z nich mają właściwości rakotwórcze i mogą wywołać różne odmiany nowotworów. Substancje czyszczące zalegają na czyszczonych powierzchniach, na tkaninach oraz w powietrzu jeszcze przez długi czas po sprzątaniu, tak więc dotykamy i wdychamy niebezpieczne dla zdrowia środki chemiczne.

Detergenty pozwalają kontrolować ilość roztoczy ale nie pozostają obojętne dla naszego zdrowia i zdrowia naszej rodziny. Duża ilość cząsteczek środków chemicznych osadza się na czyszczonych powierzchniach, tkaninach, pozostaje w powietrzu jeszcze przez długi czas, a Ty wdychasz te niebezpieczne dla zdrowia substancje.

TUTTOSTEAMY ułatwi pozbycie się brudu, roztoczy i innych mikroorganizmów żyjących w naszych domach; a także zrobi coś więcej sprzątnie dom bez korzystania z drogich i niebezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych, wyłącznie za pomocą naturalnej pary wodnej.

Zepter po raz kolejny ustanowił nowe standardy na miarę przyszłości, w dziedzinie ochrony Twojego zdrowia.

 

Akcesoria TUTTOSTEAMY

Szeroki wachlarz akcesoriów TUTTOSTEAMY sprawia, że urządzenie to doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach podczas sprzątania i na każdej powierzchni.
Wielofunkcyjność – dopasuj akcesoria do specyficznych potrzeb podczas porządków domowych.
Pomysłowy design – dodatki zaprojektowane, by ułatwić Ci prace porządkowe, kiedy tradycyjne metody zawodzą.
Wszechstronność – do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni.

 
 

Parametry techniczne

Moc silnika: 2350 W
Objętość bojlera: 2,4 L
Pojemność bojlera: 1,6 L
Moc bojlera: 1500 W
Max. ciśnienie pary wodnej: 450 kPa (4,5 bar)
Temperatura pracy urządzenia: 148°C
Zakres roboczego ciśnienia pary wodnej: 450 kPa (4,5 bar) - 100 kPa (1,0 bar)
Natężenie przepływu pary: 0-80 g/min
Napięcie: 220-240 V
Częstotliwość: 50-60 Hz
Czynnik bezpieczeństwa: IPX4
Temperatura otoczenia podczas transportu i przechowywania urządzenia: 0÷40°C
Temperatura otoczenia podczas pracy urządzenia: 0÷40°C
Indeks produktu: PWC-301
Waga netto: 5,0 kg
Waga brutto: 9,5 kg (wraz ze wszystkimi akcesoriami)
Wymiary: 390x390xwys.440 mm

TUTTOSTEAMY GOLD

TUTTOSTEAMY – IDEALNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA PARĄ WODNĄ…


Dzięki wysokiej temperaturze pary wodnej (148 stopni) i dużej pojemności wody, urządzenie do czyszczenia parą zapewnia czystość każdej powierzchni (wszystkich typów podłóg, w tym parkietu i innych delikatnych powierzchni) i łatwo usuwa cząstki kurzu. Wysoka temperatura usuwa drobnoustroje, bakterie, wirusy, roztocza i inne mikroskopowe organizmy żyjące w dywanach, materacach i meblach, które mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych, jak astma czy alergie.


… I DUŻEJ MOCY ŻELAZKO PAROWE


Łatwo przymocowywane żelazko parowe może być używane poziomo lub pionowo. Ciśnienie pary pomoże pozbyć się wszystkich fałd i odświeżyć materiał bez niepotrzebnej krzątaniny, zdejmowania zasłon z karniszy i ubrań z wieszaków. Ta specjalnie zaprojektowana, ceramiczna nie przywierająca stopa, zapewnia równe rozprowadzenie ciepła,  chroniąc najbardziej delikatne materiały jak jedwab. Duża stopa żelazka znacznie skraca czas prasowania. Nasze żelazko parowe dezynfekuje i pozbywa się przykrych zapachów tylko i wyłącznie dzięki naturalnej mocy pary wodnej. Jeśli chcesz osiągnąć efekt prasowania na sucho i zaoszczędzić pieniądze na częste i drogie wycieczki do pralni (parowej), wybierz TUTTOSTEAMY GOLD.

DANE TECHNICZNE

 • Indeks PWC-301
 • Nazwa TuttoSteamy - Urządzenie parowe z żelazkiem
 • Zastosowanie Do użytku domowego. Czyszczenie parą pod ciśnieniem i dezynfekcja; mycie różnych powierzchni: podłogi, okna, glazura, terakota, tapicerka; prasowanie standardowe oraz z użyciem pary wodnej
 • Waga netto [kg] 5
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 • Waga brutto [kg] 9.5
 • Wymiary 39 x 39 x 44 cm
 • Klasa bezpieczeństwa klasa I
 • Napięcie Sieciowe 220 - 240 V, 50-60 Hz
 • Moc bojlera 1500 W
 • Moc żelazka 850 W
 • Ciśnienie pary (450 kPa) 4,5 bar
 • Wydajność pary 0-80 g/min
 • Maksymalna temperatura pary w bojlerze 148 ̊C
 • Czas nagrzania pary 9 min / l.
 • Regulacja mocy pary Tak (pokrętło na urządzeniu)
 • Objętość bojlera 2,4 l.
 • Pojemność bojlera 1,6 l.
 • Przełącznik ciśnienia 2 +/- 6 Bar 0,3 +/- 0,15
 • Włącznik na rączce sterowany niskim napięciem 5 V
 • Materiał Żelazko z płytą ceramiczną, Bojler ze stali nierdzewnej
 • Długość przewodu giętkiego 2,0 m
 • Długość przewodu sieciowego 5,0 m
 • Automatyczny zwijacz przewodu Brak
 • Poziom hałasu Nie dotyczy
 • Kolor Złoty z elementami czarnymi
 • Skład • Żelazko • Przewód (wąż) parowy z rękojeścią • Prostokątna szczotka • Trójkątna szczotka • Końcówka do czyszczenia szyb i okien • Dysza do precyzyjnego czyszczenia punktowego • Rura przedłużająca - 2 szt. • Mała okrągła szczotka • Nakładka frotte • Ściereczka do podłog • Złączka do szczotek • Gumowa podstawa pod żelazko
 • Gwarancja 36 miesięcy
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Znak zgodności CE dla urządzeń elektrycznych Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2004/108/EC w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2006/95/EC - niskonapięciowa dla sprzętu elektrycznego Deklaracja RoHS dotycząca ograniczeń zastosowania substancji niebezpiecznych Deklaracja do Dyrektywy 2002/96/EC dotycząca minimalizowania negatywnego wpływu odpadów elektronicznych na środowisko
 • Wyprodukowano w Włochy

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10 lub 20 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE w 6 minutMasz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.

Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626