Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 Wyciskarka wolnoobrotowa - More Juice Press Frozen Zepter

Wyciskarka wolnoobrotowa - More Juice Press Frozen Zepter

TF-999F

Używane

Zacznij dzień z wyciskarką wolnoobrotową MoreJuicePress, zapewniającą więcej witamin, więcej składników odżywczych, więcej kolorów, smaków i możliwości! Wyjątkowy, opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (SES) ekstrahuje sok najpierw poprzez dociskanie, a następnie wyciskanie owoców i warzyw, zapewniając maksymalne wydobycie soku.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

1 500,00 zł brutto

-1 236,00 zł

2 736,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 2 449,00 zł

Spożywanie soków to nie tylko klucz do szczęśliwszego i zdrowszego życia, ale także nieoceniona broń w walce z chorobami. Regularne spożywanie świeżo wyciskanych soków, wykazujących działanie wysoce alkalizujące, doda Ci energii, poprawi trawienie i jasność umysłu, oczyści Twoją skórę i poprawi ogólne samopoczucie. Bez względu na to, czy Twoim celem jest: utrata wagi, oczyszczenie organizmu z toksyn czy po prostu czerpanie radości z pysznych, odżywczych napojów, morejuicepress spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Sok wyciśnięty przez More Juice Press nie jest zwykłą sokowirówką. Dostarcza naturalny sok bogaty w większą zawartość wartości odżywczych z różnorodnych owoców, orzechów i warzyw - jest dobry zarówno dla Twojego ciała i smakuje pysznie! Co więcej, dostarcza doskonałe i zdrowe mrożone desery.

        

Inteligentna technologia

Unikatowy i opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (3 in 1 Smart Extraction System – SES) dokonuje ekstrakcji soku poprzez ściskanie, a następnie delikatne wyciskanie owoców i warzyw dla maksymalnej ekstrakcji soku, bez niszczenia istotnych składników odżywczych i enzymów. Dzięki temu sok uzyskuje prawdziwie naturalny smak i kolor. W przeciwieństwie do konwencjonalnych sokowirówek wykorzystujących ostrza szybkoobrotowe, powolna ekstrakcja w wyciskarce More Juice Press nie wytwarza ciepła, czego efektem jest:

• Brak rozwarstwienia soku i minimalne spienienie
• Wyrazisty kolor i bogaty smak
• Utlenianie ograniczone do minimum i możliwość dłuższego przechowywania soku

Zdrowa dieta pomaga zapobiegać przewlekłym chorobom, w tym cukrzycy, chorobom serca, udarom i nowotworom. Według Światowej Organizacji Zdrowia częścią zdrowej i zbilansowanej diety powinna być dzienna dawka 400 g owoców i warzyw.


Spożywanie soków umożliwia łatwiejsze trawienie lub natychmiastowe wchłanianie składników odżywczych, a jednocześnie daje organizmowi chwilę wytchnienia, jako że strawienie produktu płynnego wymaga mniejszego nakładu energii, niż w przypadku pokarmów stałych. Pulpa pozostała po wyciskaniu soku odgrywa w tym procesie istotną rolę, ponieważ kryje w sobie cały zdrowy błonnik.

Możesz użyć pulpy w różnych przepisach, dostrczając swoim posiłkom dodatkowych witamin. Dodaj ją do sosów do makaronu, przygotuj własne zdrowe przekąski lub użyj jej do przygotowania naleśników. Poprzez wymianę sitka na przystawkę do sorbetów i kruszenia lodu można przyrządzić najsmaczniejesze, świeże i zdrowe desery, które pokocha każdy.


Pozwól sobie wyruszyć w uzdrawiającą i odżywiającą drogę ku siłom i dobremu samopoczuciu.

  

Zastrzyk witamin

Do 6 razy więcej witaminy C

Wysokie temperatury, wytwarzane podczas pracy konwencjonalnych sokowirówek szybkoobrotowych, niszczą wiele potrzebnych organizmowi witamin pochodzących ze świeżych owoców i warzyw. Powolna ekstrakcja More Juice Press's nie powoduje przegrzania wyciskarki, a w rezultacie pozwala uzyskać maksymalną dawkę substancji odżywczych. Podobnie jak sok wyciskany ręcznie, sok świeżo wyciskany na zimno zawiera do sześciu razy więcej witamin, zapewniając natychmiastową dawkę radości i przyjemności.

Zastrzyk enzymów

Do 4 razy więcej enzymów

Wszystkie główne procesy metaboliczne są regulowane przez niezbędne biopierwiastki, enzymy. Działające jako katalizatory, enzymy zawarte w owocach i warzywach są głównymi uczestnikami procesu trawienia i wchłaniania składników pokarmowych.

Inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 wykorzystany w wyciskarce More Juice Press, dokonuje ekstrakcji soku poprzez ściskanie, a następnie delikatne wyciskanie owoców i warzyw dla maksymalnej ekstrakcji soku, zachowując przy tym do 4 razy więcej enzymów w jednej porcji niż jakiekolwiek inne urządzenie do pozyskiwania soku.

INTELIGENTNY SYSTEM EKSTRAKCJI 3 w 1 (3 in 1 SMART EXTRACTION SYSTEMTM)

W przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek wyciskarka More Juice Press jest wyposażona w opatentowany system łączący w sobie przyjazną dla środowiska śrubę z tworzywa Ultem, metalową siatkę i szczotkę obrotową.
 

Lecznicza i przeciwutleniająca moc soków

Wraz z trwającymi badaniami naukowymi udowodniono, że ludzie odchodzą od produktów mlecznych i poszukują produktów alternatywnych. Oto kilka potwierdzonych faktów na temat produktów mlecznych: Nie istnieją dowody potwierdzające, że spożywanie mleka jest korzystne dla kości i zapobiega osteoporozie. Produkty mleczne zostały powiązane z rakiem prostaty, zawierają także wysoki procent tłuszczów nasyconych. 75% ludzi nie toleruje laktozy. Produkty mleczne mogą nawet przyczyniać się do innych problemów zdrowotnych, takich jak alergie i anemia u dzieci.Mleko migdałowe to zdrowy zamiennik zwykłego mleka o niskiej zawartości tłuszczu, lecz o wysokiej wartości energetycznej, bogaty w białka, lipidy i błonnik. Zawiera minerały takie jak wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód i cynk. Mleko migdałowe nie zawiera cholesterolu i laktozy, co czyni je najlepszą alternatywą dla osób, które nie tolerują produktów sojowych i mlecznych.

Żywność zielona jest szczególnie istotna, jeśli chodzi o zapewnianie organizmowi naturalnych źródeł ważnych składników odżywczych. Te bogate w enzymy pokarmy dostarczają dziennej, zalecanej porcji witamin i minerałów w sposób najbardziej naturalny. Wykazują również działanie silnie detoksykujące, przeciwzapalne i alkalizujące. Są doskonałym rozwiązaniem ukierunkowanym na wzmocnienie układu odpornościowego i poprawę trawienia, jednocześnie zmniejszając apetyt na słodycze i wspomagając utratę wagi.


Wyciskanie soku z liści i traw, takich jak trawa pszeniczna, szpinak, sałata, pietruszka, a także inna liściasta zielenina i zioła, nigdy nie było łatwiejsze. Chwytaj swoją dawkę witamin dzień po dniu!

Zaprojektowaliśmy wyciskarkę, która da Ci najwięcej korzyści: świeże, zdrowe soki i możliwość wykorzystania prostych w wykonaniu przepisów na pyszne potrawy z pulpy pozostałej po wyciskaniu soku. Zero marnowania – zero strat.
Wykorzystaj swoją kreatywność i wyobraźnię i stwórz zdrowe przekąski i posiłki z wykorzystaniem oddzielonej od soku pulpy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zainspirować umysł i pobudzić wyobraźnię do oryginalnych pomysłów:

• Zmiksuj pulpę z koktajlem „smoothie”, aby wzbogacić go błonnikiem • Dodaj pulpę do zupy, aby ją zagęścić i zwiększyć zawartość substancji odżywczych • Przygotuj mrożone „klopsiki pulpowe” z pulpy owocowej • Zrób „owocową herbatę” • Wykorzystaj pulpę warzywną w sosach do makaronów • Wykorzystaj pulpę w domowych burgerach warzywnych • Wmieszaj pulpę w wypieki, takie jak babeczki, ciasta, chleb, surowe lub pieczone ciasteczka, batoniki granola • Zrób pulpową marmoladę • Zmieszaj z pulpą karmę swojego pupila lub przygotuj pulpowe smakołyki • Wykorzystaj pulpę w recepturach do pielęgnacji skóry, na przykład w peelingach, maseczkach i mydłach

Przygotuj się na więcej z Morejuicepress!

Porada specjalisty: Skorzystaj z rewolucyjnego systemu naturalnego przechowywania żywności Vacsy, aby przechowywać Twoje zdrowe soki i cieszyć się nimi aż do 5 razy dłużej!
Prowadzenie zdrowego trybu życia nigdy nie było łatwiejsze!

Wyjątkowa wyciskarka More Juice Press pracuje przy minimalnym poziomie hałasu, zachowując przy tym właściwą dla niej moc ekstrakcji – idealne rozwiązanie dla rannych ptaszków i nocnych sów.

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10 lub 20 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE w 6 minutMasz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.

Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626