Produkty Zepter

Czyste powietrze to oczyszczone powietrze, szczególnie w dobie infekcji wirusowych! Jak skutecznie tego dokonać w czasie kwarantanny?

Jak sprawić, by powietrze, którym oddychamy było wolne od wirusów, bakterii i alergenów?

Chodzi przede wszystkim o ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii oraz typowych zanieczyszczeń powietrza.

Czy wiesz, że istnieje system, który oczyszcza powietrze w 99,995%?

System, który oczyści powietrze z wirusów, bakterii, kurzu, najmniejszych cząstek zanieczyszczeń i środków chemicznych. Szczególnie, jeśli wśród twoich domowników są osoby cierpiące na alergie, astmę lub chorujące na grypę i inne problemy układu oddechowego. %-filtrowy system, wyposażony w filtry: antybakteryjny, filtr HEPA, antyalergiczny i filtr z aktywnym węglem, a także generator jonów ujemnych.

Co więcej, jego specjalnie zaprojektowany, dwuwarstwowy filtr zapewniający eliminację zanieczyszczeń, które mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie. Zewnętrzna warstwa (nonwooven) pokryta jest specjalnym środkiem (srebro/apatyt) usuwającym bakterie, pleśń, 99,9% bakterii Legionella, powodujących ciężkie zapalenie płuc lub w łagodnej postaci gorączkę Pontiac. Druga warstwa (main) zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Gingko Biloba), który usuwa 66% alergenów w 3 godziny, 100% wirusów grypy (24 godz.), 100% bakterii E. Coli – pałeczka okrężnicy (24 godz.) i 100% bakterii VRSA – gronkowiec złocisty (24 godz.)!

Oczyszczacz powietrza Therapy Air iOn Zepter

Chroń swoją rodzinę. Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii. Popraw odporność i przyspiesz proces regeneracji. Polepszaj ogólny stan zdrowia. Zapewnij swoim bliskim spokojny sen.

Do zobaczenia online!

U nas kupisz najtaniej https://medlight.pl/oczyszczacze-powietrza/22-oczyszczacz-powietrza-therapy-air-ion.html

Autor: Zepter International Poland Sp. z o.o.

WhatsApp chat