Produkty Zepter

ODDYCHAJ CZYSTYM POWIETRZEM, GDZIEKOLWIEK TERAZ JESTEŚ!

Na naszej zanieczyszczonej planecie ochrona przed zanieczyszczonym powietrzem może wydawać się misją niemożliwą. 

Codziennie każdy z nas wykonuje 20 000 oddechów wdychając w tym zanieczyszczone powietrze: w domu, w drodze do pracy, w trakcie lotu samolotem, podczas zakupów, w trakcie posiłku lub spotkań towarzyskich, a zwłaszcza podczas snu.

Zanieczyszczenie powietrza ma negatywny wpływ na każdą komórkę naszego organizmu i przyczynia się do powstawania wielu chorób, począwszy od cukrzycy, problemu układu krążenia i demencji po problemy z płodnością i białaczkę w wieku dziecięcym.

Niestety, co ósma OSOBA umiera bezpośrednio przez zanieczyszczenia w powietrzu.

MYION – OSOBISTY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

MyIon to mały przenośny oczyszczacz i jonizator powietrza wykorzystujący zaawansowaną technologię jonizacji powietrza w celu wyeliminowania wszelkich szkodliwych cząstek unoszących się w powietrzu: PM 2,5, kurz, alergeny, bakterie i wirusy.

Wykorzystując wbudowany, unikalny system szczotek z włókna węglowego, MyIon uwalnia aż 18 milionów jonów ujemnych na cm3, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do układu oddechowego.

Jony ujemne oczyszczają powietrze poprzez magnetyczne przyciąganie zanieczyszczeń do momentu, gdy te nowo powstałe większe cząsteczki staną się zbyt ciężkie, aby pozostać w naszej strefie oddychania.

Niewielkich rozmiarów, przenośny i lekki (waży tylko 25 gramów) tworzy wokół Ciebie bezpieczne środowisko z czystym i zdrowym powietrzem.

WZMOCNIENIE OCHRONY PRZED WIRUSAMI, W TYM KORONAWIRUSEM

Maseczki są skuteczne, gdy je nosimy, ale stają się bezużyteczne, gdy tylko je zdejmiemy, aby zjeść, napić się, poćwiczyć, w gabinecie kosmetycznym, na przykład podczas zabiegu na twarz lub w gabinecie dentystycznym, itp.

MyIon – przenośny oczyszczacz powietrza, który jest doskonałą pierwszą linią obrony przed wirusami zawsze i wszędzie, niezależnie od okazji.

W jaki sposób ujemne jony eliminują wirusy?

Ujemne jony przyczepiają się do patogenów przenoszonych w powietrzu takich jak wirusy, wywołując reakcję chemiczną na powierzchni błony komórkowej. To dezaktywuje wirusy, czyniąc je nieszkodliwymi.

MYION – Twoja osobista ochrona gdy jesteś w ruchu!

JON UJEMNY – CZĄSTECZKA SKARB, KTÓRA ZOSTAŁA CI DANA PRZEZ NATURĘ

Ekspozycja na jony ujemne, znane również jako witaminy z powietrza, daje nam szczególne uczucie, którego doświadczamy na plaży, w pobliżu wodospadu lub po burzy.

Dzięki MyIon, to uczucie może towarzyszyć Ci wszędzie!

JONY UJEMNE:

 • Utrzymują zasadowy poziom pH organizmu, zmniejszają ryzyko zakażenia i łagodzą objawy COVID-19.
 • Przyspieszają produkcję limfocytów, zwiększając tym samym ilość przeciwciał niezbędnych do identyfikacji i neutralizacji wirusów.
 • Wzmacniają komórki odpornościowe, zwiększając ich zdolność do niszczenia patogenów i chronią organizm przed wirusami i bakteriami.
 • Usuwają bakterie i wirusy z powietrza, ograniczając przenoszenie zakażeń.
 • Poprawiają krążenie krwi, obniżają poziom glukozy i cholesterolu we krwi.
 • Mają działanie antyalergiczne.
 • Zmniejszają i zapobiegają objawom astmy.
 • Mają wpływ na równowagę w autonomicznym układzie nerwowym, regulują rytm serca, trawienie i częstość oddechów.
 • Zwiększają poziom serotoniny, wspierając tym samym obniżenie poziomu lęku, stresu, zmęczenia, depresji i migreny.
 • Wspierają zdrowy sen i mają działanie relaksujące, odprężające.
 • Poprawiają zdolności poznawcze u kierowców.
 • Mają naturalne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
 • Poprawiają stan skóry i zapobiegają wypadaniu włosów.

 

WhatsApp chat