Wydarzenia

Oddychaj czystym powietrzem. Konferencja Kraków.

Dlaczego trzeba chronić się przed zanieczyszczonym powietrzem?

Zagrożenie

Zanieczyszczone powietrze na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń stanowi poważne zagrożenie dla naszego zdrowia.  Jest bezpośrednio związane z chorobami układu oddechowego. Szczególną grupą narażoną na tego rodzaju zachorowania są dzieci ponieważ ich płuca, mózg i układ odpornościowy wciąż rosną, a drogi oddechowe są bardziej przenikliwe.

Ale również Wy, rodzicie. Każdy z nas.

Problemy zdrowotne

Jeśli zmagasz się z alergią, astmą, cierpisz na bóle głowy, zatok i gardła, problemy skórne, dokuczają Ci coraz częstsze przeziębienia i ogólnie gorsze samopoczucie, zmęczenie i rozdrażnienie?

To tylko niektóre z objawów negatywnego wpływu zanieczyszczeń powietrza.

Smog

Problem smogu dotyczy wszystkich nas i nie możemy już dłużej tego ignorować. Chcesz wiedzieć jak chronić się przed negatywnym działaniem smogu i innych zanieczyszczeń?

Chcesz podjąć konkretne, sprawdzone kroki, które pomogą zapobiegać skutkom „brudnego powietrza”?

4.2 mln

Szacuje się, że rocznie z powodu zanieczyszczenia powietrza umiera na całym świecie 4.2 miliona osób. (WHO, 2019)

3.8 mln

Ok. 3.8 miliona umiera z powodu zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń, spowodowanych przez niesprawne piece i złej jakości paliwo oraz brak skutecznej wentylacji. (WHO, 2019)

91%

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że aż 91% populacji naszego globu żyje na terenach, gdzie zła jakość powietrza zagraża życiu i zdrowiu

Zapisz się na konferencję.

Sylwia Chochół Tel: 504 480 626

WhatsApp chat