Wydarzenia

KONFERENCJA MEDYCZNA.

Zastosowanie hiperspolaryzowanego światła BIOPTRON w różnych dziedzinach medycyny.

Dołącz do nas już dziś!

Na grudniowe BEZPŁATNE konferencje medyczne zapraszamy: lekarzy, fizjoterapeutów i inne osoby wykonujące zawody medyczne, zainteresowane innowacjami z dziedziny fototerapii i wykorzystaniem światła hiperspolaryzowanego w medycynie. Swoimi doświadczeniami podzielą się z Państwem lekarze praktycy, wykorzystujący BIOPTRON w codziennej pracy. BIOPTRON znajduje szerokie zastosowanie m.in. w reumatologii, pediatrii, fizjoterapii, dermatologii czy medycynie sportowej.

Tegoroczny temat konferencji to:

ZASTOSOWANIE HIPERSPOLARYZOWANEGO ŚWIATŁA BIOPTRON W RÓŻNYCH DZIEDZINACH MEDYCYNY

Krakowie prowadzącym konferencję będzie dr Piotr Rossudowski – ortopeda i lekarz rehabilitacji medycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem, który specjalizuje się m.in. w leczeniu zmian pourazowych, chorób zwyrodnieniowych czy bólów kręgosłupa i stawów. Po zdaniu z wyróżnieniem egzaminów specjalizacyjnych, zainteresował się rodzajami terapii, które są w niewielkim stopniu omawiane na uniwersytetach medycznych. W swoich wystąpieniach zwraca uwagę na fakt, ze medycyna zbyt mało korzysta ze zdobyczy nowoczesnej fizyki, w tym fizyki kwantowej. Od wielu lat interesuje się i prowadzi wykłady z zakresu działania fal elektromagnetycznych na organizm człowieka, zarówno pozytywnego jak i negatywnego. Interesuje się wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii oraz ich wpływem na zdrowie człowieka. Obecnie pracuje za granicą.

dr Piotr Rossudowski

Podczas konferencji eksperci opowiedzą m.in. o zaletach fototerapii, możliwościach urządzenia medycznego BIOPTRON, oraz swoich doświadczeniach związanych z wykorzystaniem światła spolaryzowanego w leczeniu wybranych jednostek chorobowych.

Przyjdź i skorzystaj z doświadczeń doskonałych lekarzy!
Podziel się swoimi doświadczeniami! Sprawdź czy BIOPTRON to urządzenie medyczne warte poznania.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU?
NIC PROSTSZEGO!

UWAGA! UDZIAŁ W WYDARZENIACH JEST BEZPŁATNY

Skontaktuj się z nami.

WhatsApp chat