Produkty Zepter

Polecamy zabiegi – Bowen Kraków

 

Bożena Skowronek – Terapia Bowena i Rejuvance

Pierwszy stopień i dyplom Australijskiej Akademii Terapii Bowena zdobyłam w 2012 roku. Przez te lata bardzo mocno rozwijałam swoje umiejętności, wiedzę i zdobywałam kolejne stopnie terapeutyczne. Obecnie posiadam stopień mistrzowski terapii Bowena. Ukończyłam również wiele szkoleń podyplomowych ukierunkowanych na konkretne problemy zdrowotne.

 

  

Oto historia

Od czego się zaczęło? Pewnego razu, będąc wystawcą na organizowanych w Krakowie Targach Zdrowia i Urody, zostałam zaproszona do innego stoiska w celu zapoznania się z mało znaną techniką terapeutyczną. Przyznaję, że na początku niezbyt mnie ta propozycja zainteresowała. Jednak w którymś momencie, przechodząc obok owego stoiska, zwróciłam uwagę na to co tam się działo. Było to coś tak innego, intrygującego… stwierdziłam, że trzeba tego spróbować.

Spróbowałam i już w tym momencie wiedziałam, że trafiłam na coś wspaniałego, że chcę się tego nauczyć i dzielić się tym z innymi, że właśnie to chcę robić. Poczułam to całą sobą. To było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze chciałam robić coś dla innych i byłam pewna, że właśnie to pomoże mi zrealizować ten cel. Szybka decyzja, szybkie działanie. W ciągu miesiąca zorganizowałam kurs Techniki Bowena w Krakowie i równocześnie byłam jego uczestniczką. Można więc powiedzieć, że sprowadziłam Technikę Bowena do Krakowa.

 

Przez te wszystkie lata udało mi się pomóc naprawdę sporej grupie ludzi, którzy borykali się z różnymi, często bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Nadal jestem organizatorką kursów Techniki Bowena w Krakowie, dzięki czemu spora grupa nowych osób zasiliła szeregi terapeutów w całej Polsce.

 

Mojej miłości do Terapii Bowena nie osłabił czas. Wręcz przeciwnie. Niezmiennie zadziwia mnie i zaskakuje jej skuteczność.

 

Uwielbiam moment, w którym dostrzegam, że człowiek, który przyszedł na zabieg ze spiętą cierpieniem twarzą wychodzi uśmiechnięty, rozluźniony.

Czy może być coś piękniejszego?

   

 

Adres

ul. Niepokalanej Panny Marii 21, Kraków

e-mail: boskobowen.pl@gmail.com 

  

strona internetowa : terapia-boskobowen.pl
  

Zadzwoń Tel: 601 453 024

 

 

My tam byliśmy. Skorzystaliśmy i polecamy całym sercem, aż nie chce się wychodzić.

Jeszcze tam wrócimy. Sylwia Chochół

 

WhatsApp chat