Produkty Zepter

Okulary Fulerenowe – Tesla LightWear

Światło jest ostateczną formą energii elektromagnetycznej. Światło ma naturę dualizmu korpuskularno-falowego, która została ujawniona w mechanice kwantowej. Ten dualizm jest wspólny dla wszystkich głównych składników przyrody. Dzięki ewolucji dostosowaliśmy się do rozproszonego światła słonecznego, które obejmuje wysokie promieniowanie UV oraz wysokoenergetyczne światło widzialne (zwane światłem niebiesko-fioletowym od 380 do 450 nm), które utrzymuje nas w ciągłej czujności.

BIOPTRON opracował metodę przekształcania światła w jego bardziej korzystną formę. W oparciu o naszą opatentowaną technologię i wstępne badania naukowe możemy polecić noszenie okularów Tesla LightWear jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i wysoce pobudzającego niebieskiego światła słonecznego, jak również dla uzyskania relaksującego efektu, poprawy procesów decyzyjnych i ochrony przed szkodliwą częścią niebiesko-fioletowego światła emitowaną przez ekrany LCD i LED (jako zamiennika okularów blokujących niebieskie światło).

Spędzamy dziś ponad 60% naszego czasu przed ekranami komputerów i telefonów. Kiedy sztuczne białe światło LED lub diody LED z urządzeń mobilnych i komputerów przechodzi przez okulary Tesla LightWear, zostaje ono przesunięte w spektrum światła niebędące częścią szkodliwego promieniowania UV oraz światła niebiesko-fioletowego i staje się jednocześnie hipersharmonizowane. Spektrum światła Tesla LightWear doskonale współgra ze spektrum wrażliwości oczu.
WhatsApp chat