Produkty Zepter

Oczyszczacz wody – EdelWasser

Zepter EdelWasser to najdoskonalszy system oczyszczania wody, który pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, które wydałbyś na zakup wody butelkowanej, jak również pieniądze, które wydałbyś na energię, ale przede wszystkim będzie chronił Twoje zdrowie i środowisko naturalne.

To kompaktowe, piękne i łatwe w instalacji urządzenie cechujące się pięknym wzornictwem, doskonale wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Możesz zainstalować je w dowolnym miejscu, tak by było Ci najwygodniej – w biurze, w domu, na recepcji. Edel Wasser firmy Zepter to inteligentny system, zaprojektowany, aby poprawić jakość Twojego życia i chronić Twoje zdrowie.

To wzornictwo, które łączy nowoczesność z tym, co najważniejsze – troską o zdrowie, środowisko naturalne oraz Twój domowy budżet. EdelWasser to gwarancja bezpiecznej przyszłości. W obliczu rosnącego zapotrzebowania na wodę pitną oraz postępującego wyczerpywania się jej naturalnych źródeł, Zepterza pośrednictwem EdelWasser zapewnia użytkownikom ich własne, nieograniczone źródło czystej wody pitnej.

Ten kompaktowy produkt został opracowany przez firmę Zepter, lidera i specjalisty o światowym zasięgu w dziedzinie pielęgnacji zdrowia i urody.Zainstaluj EdelWasser firmy Zepter w swoim domu i ciesz się krystalicznie czystą, świeżą wodą każdego dnia.   


CZYSTA, ŹRÓDLANA WODA PROSTO Z KRANU W TWOJEJ KUCHNI 

CHROŃ SWOJE ZDROWIENajlepszy sposób, aby chronić zdrowie Twoje i Twojej rodziny – to niemal niewyczerpalne źródło najczystszej wody prosto z kranu w Twoim domu.System oczyszczania wody EdelWasser firmy Zepter będzie zaopatrywał Cię w najczystszą wodę, zaspokajając wszystkie Twoje potrzeby. Pijąc dziennie 2-3 l oczyszczonej przez urządzenie EdelWasser wody, możesz poprawić kondycję swojego organizmu, wzmocnić system odpornościowy i poprawić stan zdrowia.

Usuwając niebezpieczne zanieczyszczenia
 z wody eliminujesz zagrożenia, jakie stwarzają te toksyczne substancje, które mogą wywołać katastrofalne skutki nie tylko jednorazowo, ale także te, objawiające się po wielu dniach, tygodniach, latach… Procesy chemiczne stosowane w miejskich ośrodkach oczyszczania wody u jej źródeł komunalnych (zbiorniki miejskie) mogą pozostawić szkodliwe odpady i resztki, jak również zniekształcić smak pitnej wody; one również są usuwane w trakcie kompletnego 5-stopniowego procesu filtracji wody. Higieniczny filtr to pewność, że Twoja woda jest wolna od szkodliwych bakterii i wirusów, które wywołują choroby oraz gwarancja niezawodnej ochrony zdrowia Twojej rodziny.

Spożywanie odpowiedniej ilości wody korzystnie wpływa na nasz wygląd i urodę; skóra, cera, włosy, paznokcie i oczy będą lśnić nowym blaskiem. Rozpieszczaj swoją twarz, myjąc ją tylko i wyłącznie czystą wodą. Twoje ciało doceni zwiększone spożycie wody, a osoby pasjonujące się sportem, rekreacją lub fitness natychmiast ujrzą lepsze rezultaty. Nie zapomnij o swoich zwierzakach i roślinach – one również będą Ci wdzięczne za czystą wodę z EdelWasser firmy Zepter. 

Urządzenie Edel Wasser firmy Zepter usuwa wszystko, co szkodliwe z Twojej wody, zapewniając Ci najczystszą, przejrzystą, źródlaną wodę, której picie to czysta przyjemność. 
 
 
ZMIEŃ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIAOszczędzaj pieniądze, chroń zdrowie i środowisko z pomocą tego genialnego, efektywnego urządzenia. Dzięki niemu odkryjesz nową jakość życia. Mycie warzyw czy gotowanie w czystej wodzie poprawi i uwydatni smakpotraw oraz sprawi, że posiłki będą zdrowsze. Kamień – to już przeszłość, a narzędzia i naczynia w Twojej kuchni będą błyszczeć i z pewnością służyć Ci dłużej. Stosuj oczyszczoną wodę także do nawilżaczy powietrza i oddychaj zdrowo. Korzystaj z EdelWasser firmy Zepter, w zależności od Twoich potrzeb. Wlej oczyszczoną przez urządzenie wodę do swojego żelazka parowego, a nie będzie ono już pozostawiać żadnych śladów na Twoich ubraniach. Dzięki EdelWasser, poczujesz na swoim podniebieniu nowy wymiar smaku kawy i herbaty. Przechowuj wodę w lodówce, gdy chcesz przygotować orzeźwiające letnie napoje.
Eleganckie, nowoczesne wzornictwo
 będzie się imponująco prezentować w dowolnym miejscu Twojego domu, w którym zapragniesz zainstalować tę fontannę dobrego samopoczucia. Niech Edel Wasser firmy Zepter – źródło zdrowia, najczystszej wody pitnej stanie się sercem Twojego domu. 
 


5 – STOPNIOWA FILTRACJA – GWARANCJA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWASPOSÓB DZIAŁANIA WIELOSTOPNIOWEGO 
SYSTEMU FILTRACJI EDEL WASSER:


KROK 1, 2: FILTR NEO-SENSE
Filtr neo-sense ma za zadanie redukować chlor, zapach, lotne związki organiczne (VOC).

KROK 3: FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY (RO)
Filtr odwróconej osmozy służy do eliminacji znajdujących się w wodzie: pięciowartościowego arsenu, baru, kadmu, selenu, radu 226/228, trójwartościowego chromu, sześciowartościowego chromu, ołowiu, azotanów i azotynów.
JAK DZIAŁA ODWRÓCONA OSMOZA?
Efektem procesu odwróconej osmozy jest czysta woda, która powstaje po przepuszczeniu jej przez membranę filtra, usuwającą zanieczyszczenia. Dzięki sile ciśnienia, wychwytuje obecne w wodzie zanieczyszczenia. Jest to jedna z najczęściej używanych na świecie metod oczyszczania wody.

KROK 4: FILTR INNO-SENSE
Filtr inno-sense służy do redukcji materiałów absorbujących zapachy, co wpływa na polepszenie smaku wody. Oddziałuje również na zmniejszenie zawartości chloru oraz lotnych związków organicznych (VOC).

KROK 5: FILTR HIGIENICZNY
Filtr higieniczny zawiera srebro, znane z właściwości zapobiegających rozmnażaniu się mikroorganizmów, dzięki czemu utrzymuje filtr w czystości.

EDELWASSER FIRMY ZEPTER JEST ZASILANY CIŚNIENIEM
EdelWasser funkcjonuje w oparciu o moc ciśnienia wody i nie wymaga zasilania energią elektryczną. W przypadku, gdy ciśnienie wody zasilające urządzenie jest zbyt wysokie, Edel Wasser sam redukuje jego poziom, by zapobiec uszkodzeniu urządzenia. Jest poręczny i praktyczny, nawet do wypełniania większych zbiorników, np. tych używanych podczas gotowania.
ŚWIEŻA, CZYSTA WODA! 
DANE TECHNICZNE

NAZWA PRODUKTU EDEL WASSER
MODEL PWC-670-BLACK lub PWC-670-ORANGE
METODA UZDATNIANIA ODWRÓCONA OSMOZA
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA 3,9 l (1,03 galona)
WYMIARY 200 mm (szer.) X 390 mm (gł.) X 370 mm (wys.)
WAGA NETTO 4,5 kg
WYDAJNOŚĆ 76,8 L/d (25 °C, 138 kPa)  (20,03 gal/d – 77 °F, 20 psi)
CIŚNIENIE ROBOCZE 138 kPa – 827 kPa
TEMPERATURA PRACY 5 °C – 35 °C (41 °F – 95 °F) 
 

O ZDROWIUCZY WIESZ, CO ZAWIERA WODA, KTÓRĄ PIJESZ KAŻDEGO DNIA?
Woda: element niezbędny do życia
Woda stanowi około 60 % masy naszego ciała. Ten fakt powinien każdemu z nas uzmysłowić, jak ważną rolę woda odgrywa w naszym życiu. 
Mimo to, większość osób pije jej zbyt mało. Skutki niedoboru wody mogą mieć zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe negatywne skutki dla naszego organizmu. Funkcjonowanie każdego systemu w naszym organizmie jest zależne od wody.  

Niedobór wody może prowadzić do odwodnienia, w wyniku którego organizm nie jest w stanie prawidłowo wykonywać podstawowych funkcji życiowych.

Nawet niewielki niedobór wody może doprowadzić do obniżenia poziomu energii i wywołać osłabienie, natomiast poważniejsze odwodnienie może fatalnie odbić się na na naszym zdrowiu. Aby ustrzec się przed odwodnieniem i mieć pewność, że dostarczasz organizmowi odpowiednią dawkę wody, kiedy czujesz pragnienie świadomie sięgaj właśnie po wodę. 

Zepter International, ekspert w dzidzinie zdrowego stylu życia, zaleca spożywanie od 2-3 l czystej, filtrowanej wody dziennie. 

Jakość wody, którą pijesz = jakość Twojego życia
Woda jest elementem niezbędnym do życia. Obecnie odnotowuje się zwiększone zapotrzebowanie na wodę. Czysta woda odgrywa fundamentalną rolę w naszym życiu, a jej jakość ma bezpośredni wpływ na stan naszego zdrowia, a przez to – na jakość życia. Podstawowe źródła czystej wody powoli wyczerpują się, przez co teraz trudniej jest zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wodę pitną. 

Woda z kranu
Czy możemy mieć pewność, że woda którą pijemy jest czysta? Nawet jeśli oczyszczona w filtrach woda jest czysta i zdatna do picia, musi pokonać sieć często przestarzałych podziemnych rurociągów, wykonanych z ołowiu lub miedzi. Fluoryzowana woda może być szkodliwa dla dzieci, dlatego też niezbędne jest stosowanie filtrów, które oczyszczają wodę z kranu.

Benzyna, fluorki, środki farmakologiczne, pestycydy, ołów, azbest, azotany – wszystkie te substancje są rozpuszczone w wodzie, którą pijesz. Zidentyfikowano już ponad 800 rodzajów zanieczyszczeń, znajdujących się w wodzie. Udowodniono również, że nawet niewielki kontakt z wieloma zanieczyszczeniami, pochodzącymi z wody, ma niebezpieczny wpływ na człowieka, wywołuje poczucie dyskomfortu, choroby, uszkodzenia wątroby czy nerwów, a nawet może prowadzić do powstania zmian nowotworowych w organizmie!

Wady wody butelkowanej
W większości przypadków woda butelkowana NIE jest czystsza od wody z kranu.Jest 1900 razy droższa od wody z kranu.Ciężka i nieporęczna.Tylko jedna na pięć butelek poddawana jest recyclingowi.Rynek producentów wody butelkowanej jest o wiele trudniej kontrolować, niż państwowe ośrodki oczyszczania wody.Proces produkcji, transport i recycling plastikowych butelek ma ogromnie negatywny wpływ na środowisko naturalne.
STAN TWOJEGO ZDROWIA ZALEŻY OD JAKOŚCI WODY, KTÓRĄ SPOŻYWASZ
 
 


WhatsApp chat