Produkty Zepter

Pomysły na prezenty.

Zamawiając teraz na stronie medlight.pl

otrzymasz towar jeszcze przed świętami.


 

 

Jedną ze świątecznych tradycji jest chowanie prezentów pod choinką ponieważ jest to Magiczny Dzień raz w roku.

 

 

Naszym celem jest wyłącznie sprawienie przyjemności obdarowywanej osobie.

 

 

Do tego rozpakowywanie prezentów znalezionych pod choinką jest nieodłącznie związane z okazywaniem swoich emocji związanych z otrzymanymi podarkami.

 

Oto kilka przykładów:

Lampa BIOPTRON Medall 

Lampa BIOPTRON Medall  Zepter to niezastąpiony towarzysz naszego codziennego życia. Jej zakup to dobra inwestycja na całe nasze życie oraz naszych bliskich. Jest urządzeniem medycznym o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Bezinwazyjnie przyspiesza leczenie, łagodzi bóle. Znajduje szereg zastosowań, od leczenia po zabiegi fiftingujące. Leczenie Bioptron to zabieg, który można wykonać samemu.

 

Oczyszczacz powietrza – THERAPY AIR® iON Zepter

Urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza w domu, mieszkaniu, biurze, hotelu, przedszkolu, szkole, aptekach, gabinetach i innych zamkniętych pomieszczeniach. Oczyszczacz jest wstanie przefiltrować nawet do 140 m2 w godz. System filtracji 5 filtrów. Dzięki jonizatorowi jest jak po burzy: czyste i przyjemne do oddychania. Usuwa 99,99% zanieczyszczeń z powietrza, w tym bakterie i wirusy!

 

Mixsy PODSTAWOWE URZĄDZENIE DO PRAC KUCHENNYCH

MixSy® pracuje z prędkością 10 000/12 000 obrotów na minutę w trybie 1 i 15 000/17 000 obrotów na minutę w trybie 2. Wielofunkcyjne urządzenie występuje w komplecie z czterema wymienialnymi ostrzami: wieloostrzowy i dwuostrzowy rozdrabniacz, ubijaczka, trzepaczka. Dodatkowe wyposażenie to młynek, pojemnik do ubijania i poręczny, stojak.

 

Poduszka DOPPIO – QUANOMED® Sleep Smart System 

Zdrowy sen jest bardzo ważnym czynnikiem w poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego, ponieważ utrzymuje i poprawia jakość życia. Jest kluczowym czynnikiem w zapobieganiu i leczeniu chorób, które wpływają na wszystkie komórki, tkanki, narządy i cały nasz organizm, wprowadzając je w stan dobrego samopoczucia.

 

 

Filtr do wody – Edel Wasser BLACK lub GOLD

EdelWasser to system oczyszczania wody z unikatową 5-stopniową filtracją. Dzięki niemu nieprzerwanie oszczędzasz pieniądze na butelkowanej wodzie, i zmniejszasz zużycie energii, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i o środowisko. Kompaktowy i łatwy do montażu, zaprojektowany według najnowszej technologii, eliminuje zanieczyszczenia z wody. 

 

 

Blender próżniowy ArtMix Pro

Jedyny na rynku z funkcją automatycznego gotowania

  • Miksuje zimne napoje – smoothie, koktajle i soki w próżni

  • Gotuje zupy, sosy, dipy. Przygotowuje desery,
    posiłki dla dzieci, płatki owsiane, kremowe ciasta (np. naleśniki)
    i nadzienia.

 

 

Lepiej dać jeden prezent, który znajdzie zastosowanie w życiu codziennym.

 

 

 

Nie zapominajmy, że liczą się dobre intencje, a prezent wcale nie musi mieć ukrytego znaczenia, by sprawić radość.

 

 

WhatsApp chat