Wydarzenia

XXI Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych raz w roku organizuje spotkanie dla lekarzy, którzy swoją karierę zawodową związali z tą niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w naszej branży.

Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane w trakcie 3-dniowego spotkania są okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Starannie przygotowywany program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.

Nieodłącznym elementem Kongresu jest również udział wystawców, którzy przedstawiają bogatą ofertę produktów wykorzystywanych w codziennej praktyce lekarskiej.

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging to największe w Europie Środkowo-Wschodniej, a także drugie po rzymskiej konferencji w całej Europie, wydarzenie poświęcone medycynie estetycznej.

Nie zabrakło również nas tj. Zepter i naszego produktu medycznego jakim jest Lampa Bioptron, koloroterapii i okularów fulerenowych. Sporym zainteresowaniem cieszy się również oczyszczacza powietrza Therapy Air iOn. Nasze urządzenia są wykorzystywane wśród lekarzy. Sami stosując przekazali nas wiele cennych informacji.

Zapraszamy na kolejne 24-27 września 2020 r.

WhatsApp chat