Produkty Zepter

Prezent dla dziecka: Okulary Tesla Hyper Light Zepter

Nieodłącznym elementem wręczania podczas uroczystości:

 • Urodzin,
 • Dzień Dziecka,
 • Mikołajki,
 • Zajączek,
 • Aniołek,
 • Pierwsza Komunia Święta,
 • Bierzmowaniem,
 • itp

jest obdarowanie dziecka prezentem.

Co jest na topie oczekiwań?

Zależnie od płci dziecka biżuteria, drony, wrotki, sterowane auta, a bez względu na płeć – smartfony, quady, rowery i zegarki, jednak oczywiście też inne dla chłopców i dla dziewczynek.

Najbardziej popularnym (oczekiwanym) prezentem są urządzenia elektroniczne takie jak tablety, laptopy, smartfony, smartwacze lub konsole do gier.

Najmłodsze pokolenie DZIŚ wychowuję się w dobie Internetu. Dzieci korzystają z różnych urządzeń elektronicznych w szkole, na zakupach, w domu jak i również w czasie wolnym na wakacjach czy feriach.

Dzięki ewolucji, staliśmy się przystosowani do rozproszonego światła słonecznego, w tym wysokiej energii promieniowania UV i wysokiej energii światła widzialnego, które utrzymuje nas na stale wysokim poziomie czujności, zawsze w trybie walki lub ucieczki i w ciągłym stresie.

Opracowaliśmy metodę przekształcania tych rodzajów światła w bardziej korzystne dla naszego organizmu źródło. W oparciu o naszą opatentowaną technologię i wstępne badania naukowe możemy polecić noszenie okularów Tesla LightWear jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i wysoce pobudzającego niebieskiego światła słonecznego, jak również dla uzyskania relaksującego efektu, poprawy procesów decyzyjnych i ochrony przed szkodliwym niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED.

Okulary Fulerenowe dla dzieci = ZDROWE OCZY

Cechy okularów Tesla LightWear:

 1. Przekształcają promieniowanie UV i wysoce pobudzające światło niebieskie w spektrum światła widzialnego zielonego, żółtego, pomarańczowego i czerwonego;
 2. Przekształcają niebieskie światło LED w przyjemne dla oka światło (co prowadzi do relaksu)
Okulary Fulerenowe Tesla

Po transformacji, promieniowanie UV i pobudzające niebieskie światło są optymalizowane w zależności od naturalnej wrażliwości oczu;

 1. Zapewniają ostrzejszy obraz;
 2. Poprawiają pracę mózgu (harmonizują sygnały EEG);
 3. Regulują działania neuroendokrynologiczne; zwiększają stężenie serotoniny i regulują stosunek serotoniny do melatoniny (co zmniejsza depresję i bezsenność);
 4. Wpływają na wewnętrzny zegar ciała – rytm dobowy (regulują ciśnienie krwi i temperaturę);
WhatsApp chat