Produkty Zepter

Jak chronić zdrowie w sezonie smogowym?

Problem smogu dotyczy już nie tylko mieszkańców wielkich miast. Dziś to kwestia, która ma wpływ na zdrowie każdego z nas. W środku sezonu smogowego zadajemy sobie pytanie: Czy jest jakiś sposób, by uchronić siebie i bliskich przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska? By oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się jego wysoką jakością? Zepter przychodzi z dobrymi wieściami – TAK, każdy może zadbać o idealnie czyste powietrze w domowym zaciszu. Jak to zrobić?

Na początku tego roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała listę 10 największych zagrożeń dla ludzkiego zdrowia. Smog i zanieczyszczenia powietrza zajęły… pierwsze miejsce. Eksperci WHO na swojej stronie napisali, że: „9 na 10 ludzi na świecie każdego dnia oddycha zanieczyszczonym powietrzem. W 2019 roku zanieczyszczenie powietrza jest przez Światową Organizację Zdrowia uważane za największe środowiskowe zagrożenie dla ludzkiego zdrowia.”
Problem smogu jest zatem kwestią, której w żaden sposób nie możemy ignorować. O środowisko na zewnątrz możemy dbać małymi krokami – korzystając z komunikacji miejskiej lub ograniczając jazdę samochodem, sadząc rośliny czy segregując odpowiednio śmieci zamiast je spalać.

A w jaki sposób możemy zadbać o wysoką jakość powietrza w domu?
Astma, problemy z zatokami i koncentracją, problemy skórne, bóle głowy i gardła, rozdrażnienie – to tylko niektóre z objawów negatywnego wpływu zanieczyszczeń powietrza. Tymczasem w domowym zaciszu chcielibyśmy móc oddychać pełną piersią, czuć się dobrze, chronić siebie i bliskich. W tym celu poszukujemy maksymalnie skutecznych rozwiązań i oczekujemy… znakomitych efektów. A takie właśnie daje nam Therapy Air® iOn Zepter! To oczyszczacz powietrza z generatorem jonów ujemnych, w którym znajduje się aż 5 filtrów oczyszczających powietrze. Filtr antystatyczny zatrzymuje cząstki kurzu, włosy, sierść zwierząt. Filtr pośredni pochłania drobiny kurzu, pleśń i bakterie. Filtr HEPA usuwa większość drobnych cząstek i dym tytoniowy, a ze względu na swoją wysoką skuteczność nazywany jest filtrem absolutnym! Pokryty jest on specjalną powłoką organiczną o właściwościach antybakteryjnych i antypleśniowych. Z kolei specjalnie zaprojektowany filtr antyalergiczny  eliminuje szkodliwe bakterie, pleśnie i inne alergeny. Filtr a aktywnym węglem – eliminujący nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze w domu z zapachów, szkodliwych gazów czy amoniaku. Dodatkowo, Therapy Air® iOn Zepter generuje jony ujemne mające pozytywny wpływ na zdrowie, dzięki czemu w domowym zaciszu możemy poczuć się jak w tężni czy nad brzegiem morza! Czystość powietrza po zastosowaniu tego oczyszczacza powietrza porównywalna jest do powietrza w najczystszych miejscach na świecie. Powietrze staje się krystalicznie czyste i bezpieczne. Inaczej śpimy, mamy lepszą koncentrację i samopoczucie, ustają liczne problemy zdrowotne – przede wszystkim te związane z górnymi drogami oddechowymi. To gwarancja bezpieczeństwa dla nas i najbliższych – inwestycja w zdrowie, która zawsze się opłaca!


https://smoglab.pl/smog-zmiana-klimatu-i-antyszczepionkowcy-na-liscie-who-najwiekszych-zagrozen-2019-roku/

Autor: Zepter International

WhatsApp chat