Produkty Zepter

Nebulizator siateczkowy ZeptAir Zepter

Szybkie dostarczanie leków i mniej marnowanych leków.

Nebulizator siateczkowy

Co to jest nebulizator siateczkowy?

 
 
Nebulizatory siateczkowe składają się z cienkiej membrany zawierającej mikroskopijne otwory. Wibrujący element tłoczy lek przez drobne otwory membrany. Powoduje to wytwarzanie kropelek aerozolu. Nebulizatory te są również bardzo ciche i lekkie, dzięki czemu nadają się do użytku w podróży i dla dzieci.

 

Nebulizatory siateczkowy ZeptAir to innowacyjne rozwiązanie do nebulizacji z użyciem siatki ultradźwiękowej, które zapewnia skuteczne, przenośne i dostępne pod ręką leczenie znacznie rosnącej populacji dzieci i dorosłych z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma, zapalenie oskrzeli, POChP i zapalenie płuc.

Ten ultrawydajny system terapeutyczny charakteryzuje się dużą szybkością nebulizacji i dostarcza do 0,9 ml leku na minutę, zapewniając krótkie i skuteczne zabiegi aerozolowe. Szybkie dostarczanie leków i mniej marnowanych leków.

 

Nebulizatory siateczkowy ZeptAir Novel Micro Mesh Disc wibruje z prędkością ultradźwiękową, wytwarzając nanocząsteczki aerozolu, które natychmiast docierają do oskrzeli, zamiast zatrzymywać się w górnej części układu oddechowego i w ten sposób bezpośrednio wpływają na eliminację przyczyny infekcji.

Posiadanie przenośnego, łatwego w użyciu nebulizatora, który zapewnia ulgę na żądanie w możliwie najkrótszym czasie, znacznie poprawi jakość Twojego życia, pozwalając Ci cieszyć się pełnią życia.

Gdziekolwiek by to nie było – w szkole, w pracy, w samolocie, podczas spaceru lub po prostu w podróży, nebulizator ZeptAir Micro Mesh pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Nebulizatory siateczkowy  ZeptAir to idealne rozwiązanie dla starszych pacjentów, którzy mają trudności z używaniem tradycyjnych nebulizatorów.

To małe i kompaktowe rozwiązanie zapewnia skuteczną kurację dla całej rodziny, zawsze i wszędzie.

 

Nebulizator jest przydatnym urządzeniem z domowej apteczki, dzięki niemu podawanie leków płynnych przy infekcjach górnych i dolnych dróg oddechowych jest dużo łatwiejsze i efektywniejsze.

Urządzenie umożliwia podawanie płynnych leków, zmieniając je w delikatną mgiełkę.

 

Taka forma terapii zwłaszcza w przypadku dzieci większa chęć i skuteczność działania leków i szybszy powrót do zdrowia. Nebulizator siateczkowy może być wykorzystywany do podawania soli fizjologicznej oraz większości leków przeznaczonych do nebulizacji.

Idealnie łączy się z wodą Fulerenową dostępną w naszej ofercie. 

Nebulizacja dla dzieci

W skład zestawu wchodzi:

  • Nebulizator siateczkowy wraz z głowicą rozpylającą 3 PIN
  • Maseczka dla dorosłych
  • Maseczka dla dziecka
  • Uniwersalny ustnik
  • Przewód micro-USB
  • Adapter sieciowy
  • Instrukcja użytkowania w języku polskim
  • Ściereczka do czyszczenia
  • Przenośne etui

KOD POZYCJI   NEB-01-C

NAZWA PRODUKTU  ZeptAir Nebulizator

MASA NETTO [KG]  0,22

WYPRODUKOWANO W  Chiny

CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI  Wyrób medyczny zgodny z MDD 93/42/EEC. Autoryzowany Przedstawiciel na Europę: Prolinx GmbH, Brehmstr. 56, 40239 Düsseldorf, Niemcy

GWARANCJA 2 lata

WYMIARY  56x42x98 mm.

ZASTOSOWANIE  Przenośny nebulizator siatkowy

PRODUCENT  HOME ART &SALES SERVICES AG , Sihleggstrasse 23 , 8832 Wollerau-Switzerland

WhatsApp chat