Produkty Zepter

Dla zdrowia i piękna – Dzień Kobiet 8 MARCA

Zepter - Dzień Kobiet 2021

 

Zepter - Dzień Kobiet 2021

Oto kilka przykładów:

ARTMIX PRO – Twój asystent do przygotowywania zdrowych i pysznych posiłków 

 

Szybkie tempo współczesnego życia, sprawia że wielogodzinne gotowanie posiłków jest niezwykle trudne. Nie oznacza to, że musimy rezygnować ze zdrowego odżywiania.

 

Wszyscy potrzebujemy zdrowych przekąsek dla dzieci, szybkiego obiadu do pracy lub pysznej i pożywnej kremowej zupy dla całej rodziny.

 

ARTMIX PRO to wielofunkcyjny blender próżniowy z 16 automatycznymi programami do przygotowywania ciepłych i zimnych posiłków. W mgnieniu oka przygotuje różnorodne dania, godne prawdziwych profesjonalistów.

 

Dzięki rewolucyjnej technologii Vacuum i 3D Cyclone Pro, ARTMIX PRO doskonale gotuje i miksuje potrawy, zachowując jednocześnie walory smakowe i odżywcze.

 

Nadaje się do przyrządzania szerokiej gamy specjałów – od zup po dania główne i desery. Idealnie sprawdzi się również w przygotowywaniu koktajli, kaszek i zdrowych posiłków dla dzieci.

ARTMIX PRO

Wyciskarka More Juice Press® Frozen – wiosenne orzeźwienie dla miłośników zdrowych smakołyków!

 

More Juice Press® Frozen to inteligentne urządzenie, które wykorzystuje opatentowany system maksymalnego wyciskania soków owocowych i warzywnych. Wyciskarka pracuje z prędkością 48 obrotów na minutę i co ważne nie wydziela ciepła. Dzięki temu przygotowane soki zachowują wszystkie witaminy, minerały, błonnik i enzymy. Z More Juice Press ® Frozen nie musisz obawiać się  utraty żadnych składników odżywczych!

 

More Juice Press® Frozen to jedyna wolnoobrotowa wyciskarka na rynku, która produkuje lody ze świeżych owoców!

Idealny prezent dla wszystkich prawdziwych miłośników zdrowej żywności, młodych mam, kobiet biznesu, gospodyń domowych, a nawet dla osób, które lubią słodycze! Żadna dama nie oprze się temu wielofunkcyjnemu urządzeniu o nowoczesnym designie, które nie tylko świetnie wygląda w każdej kuchni… ale również doskonale dba o naszą witalność i świetne samopoczucie!

ZOBACZ More Juice Press®

 

 

 

razie jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii zachęcamy do kontaktu.

 

Medlight Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626

Oficjalny dystrybutor Zepter

WhatsApp chat