Produkty Zepter

Praca lub współpraca z Zepter Polska

Szukasz dodatkowej lub stałej okazji do zarabiania?  W obecnej rzeczywistości warto postawić na elastyczne rozwiązania, które dają ogromne perspektywy. Zepter Polska wiemy, że połączone działania sprzedaży tradycyjnej ze sprzedażą internetową są nierozłączne.
Dlatego wzmacniamy i rozwijamy nasz Zespół ekspertów ds. sprzedaży internetowej.  Szukamy partnerów, którzy kochają nowoczesną sprzedaż, mają swój sklep internetowy (chcą założyć sklep www), są kreatywni, chcą się rozwijać i zarabiać fajne, dodatkowe pieniądze.

 

Współpraca  w Zepter Polska – co oferujemy?

Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami, gdyż jako nasz dystrybutor / sprzedawca otrzymujesz wiele korzyści. Gdy dołączysz do naszego Zespołu – damy Ci materiały, ulotki, cennik, bezpłatne szkolenie i kompleksowe wdrożenie przez doświadczonego pracownika. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym działem korzystając z danych kontaktowych zamieszczonych na naszej stronie poniżej. Niezwłocznie skontaktuj się z nami w celu poznania naszej oferty, warunków współpracy oraz zaprezentuje Państwu wybrane produkty.  Łącząc wyrazy szacunku wyrażamy nadzieję na długofalową i owocną współpracę. Współpracując z nami zawsze kupujesz taniej.

 

Praca  w Zepter Polska – co oferujemy?

Gdy dołączysz do naszego Zespołu – damy Ci wiedzę, materiały, bezpłatne szkolenie i kompleksowe wdrożenie przez doświadczonego pracownika.  Będziesz pracować w firmie, która  działa już od ponad 30 lat i której zaufały miliony rodzin.  Wyróżnia nas jakość z jakich materiałów wykonujemy produkty, niezawodność.  Nasze produkty i urządzenia działają zgodnie z misją zdrowia i urody właściciela firmy Zepter. Promujemy zdrowy stylu życia. Szukasz dodatkowych lub stałych zarobków, nastawiasz się na cel i z determinacją dążysz do jego realizacji. Pracując z nami zawsze kupujesz taniej.

 

Zapraszamy do kontaktu. 

Tel: 504 480 626

Nasz adres e-mail: sklep@medlight.pl

 

Skontaktujemy się z Toba i razem sprawdzimy jakie mamy możliwości współpracy.

WhatsApp chat