Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Nowe produkty

Materace

Materace Quanomed zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniały anatomiczne wsparcie dla całego ciała, poprzez zapewnienie optymalnego rozkładu masy i obciążenia podczas snu. Dzięki temu możemy cieszyć się pełną regeneracją i odprężeniem podczas snu. Quanomed posiada również podział na siedem stref ułatwiający właściwy rozkład ciśnienia, co sprzyja odpowiedniemu krążeniu krwi oraz łagodzi ból.

AntiBact - Nasze luksusowe nakładki i pokrowce z kolekcji Extraquano poza standardową procedurą wymaganą przez regulację Unii Europejskiej poddawane są specjalnej procedurze antybakteryjnej PLT. Jest to zabieg przeciwdrobnoustrojowy hamujący rozwój bakterii oraz zapobiegający rozwojowi pleśni i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. AntiBact posiada certyfikat bezpieczeństwa OEXO-TEX, co potwierdza, że jest całkowicie bezpieczna dla astmatyków i dla dzieci.

AntiStat - Ładunki elektrostatyczne, które są nagromadzone w naszym ciele mają negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Energia elektryczna powoduje wzrost poziomu kortyzolu, drażliwość, bezsenność oraz zaburzenia cyklu dobowego. Specjalne włókna węglowe znajdujące się w nakładkach Extraquano uwalniają nagromadzone ładunki oczyszczając nasz organizm ze szkodliwej elektryczności statycznej.

HyperOxy - To specjalna technologia zwiększająca poziom tlenu w organizmie, a także poprawiająca krążenie. Stymuluje dopływ tlenu do naszych komórek, co pozwala na ich szybszą regenerację.

Zapytaj o SUPER rabaty    Tel: 504 480 626

Materace 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów