Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

W sklepie masz do wyboru różne formy płatności np.:

- Przelew tradycyjny

Jeśli w zamówieniu wybrany został przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia wysłany będzie mail zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Należy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu. Po zaksięgowaniu przelewu, zamówienie będzie natychmiast przekazane do pakowania. Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać do 12 godzin w dniach roboczych.

  

Posiadacz rachunku: Medlight Sylwia Chochół, ul. Papieska 42, 33-395 Chełmiec

NIP 7343204071

mBank     Konto: 45 1140 2004 0000 3802 7726 2312

Możesz nas sprawdzić na białej liście VAT/Numer konta

https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

- Płatność PayU

Jeśli w zamówieniu wybrany został PayU w systemie po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu PayU, następnie do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.
Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać od kilku minut do kilku godzin w dniach roboczych.

- Płatność kartą płatniczą

Jeśli w zamówieniu wybrana została płatność kartą płatniczą, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu przelewy24.pl, następnie do systemu autoryzacji kart płatniczych. Po zaakceptowaniu płatności, Klient powraca na strony internetowe sklepu. Zaksięgowanie pieniędzy następuje w trybie natychmiastowym.

    

 BLIK

Jeśli w zamówieniu wybrany został BLIK w systemie przelewy24.pl, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu przelewy24.pl, następnie do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.
Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać od kilku minut do kilku godzin w dniach roboczych.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci .

- Płatność przy odbiorze kurierowi DPD, Paczkomaty InPost lub pracownikowi Poczty Polskiej 

- Płatność RATY 3x0 (10, 20 miesięcy) na telefon poprzez potwierdzenie kodów na SMS

Jeśli w zamówieniu wybrany został ePrzelew w systemie payu.pl, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu payu.pl, następnie do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.
Zaksięgowanie pieniędzy może potrwać od kilku minut do kilku godzin w dniach roboczych.

    

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Więcej informacji  TEL 504 480 626