Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Nowe produkty

Kuchnia

Oryginalne naczynia Zepter do smażenia bez tłuszczu, gotowania bez wody w systemie piramidzie ( to oszczędność produktów żywnościowych, energii, czasu i pieniędzy). Garnki Zepter wykonane są z najlepszej jakości stali 316 L. Garnki Zepter pasują do wszystkich źródeł ciepła: płyty indukcyjnej, płyty gazowej, płyty ceramicznej, płyty elektrycznej ...

Oryginalne naczynia Zepter do smażenia bez tłuszczu, gotowania bez wody w systemie piramidzie ( to oszczędność produktów żywnościowych, energii, czasu i pieniędzy). Garnki Zepter wykonane są z najlepszej jakości stali 316 L. Garnki Zepter pasują do wszystkich źródeł ciepła: płyty indukcyjnej, płyty gazowej, płyty ceramicznej, płyty elektrycznej i innych.

Pojemniki próżniowe Vacsy służą do dłuższego i zdrowego przechowywania żywności. Można w nich gotować, kisić, przechowywać żywność.

W ofercie posiadamy naczynia Zepter, patelnie, szybkowar, zastawy, sztućce, akcesoria i części serwisowe i zamienne do naszych produktów. Produkty ułatwiające nam w kuchni pracę, to: wyciskarka wolnoobrotowa MoreJuicePress, blender Mixsy, robot kuchenny ArtMix Proekspres do kawy na kapsułki.

Zapytaj o SUPER rabaty    Tel: 504 480 626

.... czytaj dalej

Kuchnia 

Jest 160 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 160 elementów