Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 Okulary Fulerenowe dla dzieci, oprawka niebieska, MRBU THE Kids, THE-0402BU

Okulary Fulerenowe dla dzieci, oprawki niebieskie, MRBU THE-0402BU Zepter

THE-0402BU

Nowy produkt

THE Kids to linia okularów odpowiednia dla każdego dziecka, nawet najmłodszego fana cyfrowych rozrywek. Dzisiaj dzieci są bardziej niż kiedykolwiek przywiązane do swoich elektronicznych urządzeń. Niestety ciągłe narażenie na szkodliwe sztuczne światło emitowane przez ekrany tych produktów ma szereg negatywnych skutków ubocznych dla oczu, wzroku, funkcji fizycznych i poznawczych dziecka.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

723,00 zł brutto

-723,00 zł

1 446,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 473,00 zł

Dzięki kolorowym i elastycznym ramkom zaprojektowanym z myślą o komforcie i stylu możesz teraz zaoferować dzieciom wyjątkową technologię Hyperlight! Ramki występują w następujących kolorach: czerwony, niebieski, czarny, turkusowy i fioletowy.

Badanie Common Sense Media z 2017 r. ujawnia, że ​​wśród dzieci w wieku 8 lat i młodszych:
- 42% posiada własny tablet,
- 98% w domu ma dostęp do telewizora i urzadzeń mobilnych,
- 49% ogląda telewizję lub gra w gry wideo na godzinę przed snem,
- wszyscy spędzają średnio 2 godziny i 19 minut dziennie przed ekranem.


 
Technologia Tesla Hyperlight Eyewear zapewnia dzieciom bezpieczeństwo przez 80% ich życia, które spędzają narażone na działanie jakiejś formy sztucznego światła.

Dzieci chętnie korzystają z elektronicznych gadżetów, aplikacji edukacyjnych i pobudzającego kreatywność oprogramowania. Dzięki okularom Tesla czas spędzony przed ekranem będzie dla dzieci bezpieczny bez negatywnych, długoterminowych skutków dla ich zdrowia.

Zachęcamy każdego rodzica do inwestowania w przyszłość swoich dzieci, zapewniając im odpowiednią ochronę już teraz. Świat dopiero się dowie, jak bardzo szkodliwe jest takie nadmierne narażenie na sztuczne, szkodliwe światło od tak młodego wieku.

Okulary dla dzieci THE Kids to rozwiązanie bez kompromisów.

Dzięki ewolucji, staliśmy się przystosowani do rozproszonego światła słonecznego, w tym wysokiej energii promieniowania UV i wysokiej energii światła widzialnego, które utrzymuje nas na stale wysokim poziomie czujności, zawsze w trybie walki lub ucieczki i w ciągłym stresie.

Opracowaliśmy metodę przekształcania tych rodzajów światła w bardziej korzystne dla naszego organizmu źródło. W oparciu o naszą opatentowaną technologię i wstępne badania naukowe możemy polecić noszenie okularów Tesla Hyperlight Eyewear jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i wysoce pobudzającego niebieskiego światła słonecznego, jak również dla uzyskania relaksującego efektu, poprawy procesów decyzyjnych i ochrony przed szkodliwym niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED.
 
Cechy okularów Tesla Hyperlight Eyewear:
 

 1. Przekształcają promieniowanie UV i wysoce pobudzające światło niebieskie w spektrum światła widzialnego zielonego, żółtego, pomarańczowego i czerwonego;
 2. Przekształcają niebieskie światło LED w przyjemne dla oka światło (co prowadzi do relaksu)

Po transformacji, promieniowanie UV i pobudzające niebieskie światło są optymalizowane w zależności od naturalnej wrażliwości oczu

 1. Zapewniają ostrzejszy obraz;
 2. Poprawiają pracę mózgu (harmonizują sygnały EEG);
 3. Regulują działania neuroendokrynologiczne; zwiększają stężenie serotoniny i regulują stosunek serotoniny do melatoniny (co zmniejsza depresję i bezsenność);
 4. Wpływają na wewnętrzny zegar ciała - rytm dobowy (regulują ciśnienie krwi i temperaturę);

ŚWIATŁO SŁONECZNE - ZAGROŻENIE

- Słońce emituje promieniowanie o różnych długościach fal, w tym silne światło o dowolnej długości fal,  promieniowanie UV i światło niebieskie, które mogą powodować uszkodzenia oczu

- Atakuje ono niemal wszystkie tkanki oczu, a długotrwała ekspozycja na działanie promieni UV wpływa szczególnie na soczewki i siatkówki. 

      

ŚWIATŁO SZTUCZNE LED - ZAGROŻENIE

- Sztuczne światło np. światło led emituje zbyt duże natężenie składowej niebieskiej , długotrwałe narażenie wzroku na niebieskie światło może wpływać negatywnie na fotoreceptory w nabłonku barwnikowym siatkówki. Według naukowców z francuskiej agencji ANSES może to prowadzić              do przyspieszenia choroby wzroku zwanej AMD, która jest związana z degeneracją plamki żółtej na skutek wieku.

- Diody LED to elementy elektroniczne o dużej luminancji, czyli o bardzo niewielkich rozmiarach jednak emitujące duże ilości światła. Skoro malutki punkcik świeci bardzo jasno to niestety mocno nas oślepia, co negatywnie wpływa na nasz wzrok.

   

WYSOKOENERGETYCZNE ŚWIATŁO NIEBIESKIE

- Wysokoenergetyczne światło niebieskie zwiększa aktywność naszego mózgu i blokuje wydzielanie melatoniny. Ostatnie badania wskazują, że efektów ubocznych może być więcej.

- Badacze z Brigham & Women’s Hospital w Bostonie stwierdzili, że ekspozycja na takie promienie wywołuje w mózgu reakcje zakłócające rytm okołodobowy i może wywołać zachowania depresyjne

UWAGA! Mózg dziecka dostaje 4 razy więcej promieniowania  niż osoby dorosłej. Może to przyczynić się do nadpobudliwości i depresji

FULERENOWA REWOLUCJA W OPTYCE

Tesla HyperLight Eyewear   > > > > Poznaj i przetestuj okulary, jakich jeszcze nie było!

Tesla HyperLight Eyewear to:

 • codzienna ochrona oczu przed promieniowaniem UV i negatywnym wpływem światła niebieskiego 
 • profilaktyczna ochrona narząd wzroku opóźniająca potrzebę noszenia okularów korekcyjnych
 • piękny i modny gadżet o działaniu prozdrowotnym, eliminujący zmęczenie i dyskomfort oczu, poprawiający ostrość widzenia i zwiększający koncentrację!

DOBRY WZROK TO KLUCZ DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA! 

Czy wiesz, że oczy nie posiadają naturalnej, fizjologicznej ochrony przed promieniowaniem UV i światłem niebieskim emitowanym przez smartfony, laptopy, telewizory i inne urządzenia?

Nasz zmysł wzroku, uważany za jeden z najcenniejszych, każdego dnia narażony jest na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Polacy spędzają średnio ponad 6 godzin przed ekranami urządzeń emitujących niebieskie światło. Efektem są nie tylko dolegliwości i choroby narządu wzroku (podrażnienia oczu, zwyrodnienie plamki żółtej, wady wzroku, np. krótkowzroczność, etc.), lecz także problemy z koncentracją, zaburzenia rytmu dobowego, bóle głowy, zmęczenie, dyskomfort czy obniżenie nastroju. 

JAK SKUTECZNIE ZADBAĆ O ZDROWIE OCZU?

WARTO DZIAŁAĆ PROFILAKTYCZNIE I CHRONIĆ JE POPRZEZ CODZIENNE ZAKŁADANIE OKULARÓW. 

By chronić Twoje oczy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, stworzyliśmy przełomowe, jedyne na rynku okulary Tesla HyperLight Eyewear, które łączą nowoczesny, modny design z wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi. Inspirowane rewolucyjną technologią wykorzystującą odkrycie nagrodzone Nagrodą Nobla, okulary mają pozytywny wpływ na zmysł wzroku, funkcjonowanie mózgu i dobre samopoczucie.

FULEREN C60 – POZNAJ NANOTECHNOLOGIĘ

Okulary THE® inspirowane są odkryciem cząsteczki Fulerenu C60

W 1996 r. przyznano Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii naukowcom Kroto, Smalley i Curl za odkrycie Fulerenu C60, cząsteczki Fibonacciego o dwudziestościennej strukturze symetrycznej. Fuleren C60 jest trzecią alotropową postacią węgla oprócz grafitu i diamentu i ma identyczną, uniwersalną symetrię właściwą dla struktur biologicznych.

Hiper-harmonizacja światła – w Twoich okularach!

Technologia okularów TeslaHyperLight Eyewear® jest oparta na cząsteczce Fulerenu C60. Cząsteczki Fulerenu C60 zastosowane w tych okularach są „żywe” i poruszają się z niewiarygodną prędkością 18 miliardów razy na sekundę. Wyłapują one światło zewnętrzne (UV, światło niebieskie) i zamieniają je w zoptymalizowaną falę będącą hiper-harmonizowanym, zdrowym światłem korzystnym dla oczu.
Dzięki pokryciu warstwą cząsteczek fulerenowych, okulary zapewniają oczom aktywną terapię hiper-światłem Quantum HyperLight, które pielęgnuje, wzmacnia i rewitalizuje organizm na poziomie kwantowym. Kwantowe hiper-światło o idealnej symetrii, identycznej jak niektóre biostruktury, bezpośrednio oddziałuje z biomolekułami (szczególnie klatryną w mózgu) i przesyła zarówno optymalną energię, jak i optymalną informację na poziomie komórkowym. Transfer energii i informacji o hiper-harmonizowanym świetle do zaburzonych struktur energetycznych biomolekuł prowadzi do regeneracji ich naturalnych funkcji, a w efekcie harmonizuje i uzdrawia!

DZIAŁANIE OKULARÓW – WIELOWYMIAROWE I SKUTECZNE!

OKULARY TESLAHYPERLIGHT® EYEWEAR CHRONIĄ TWOJE OCZY ELIMINUJĄC I PRZEKSZTAŁCAJĄC NIEBEZPIECZNE PROMIENIOWANIE UV I ŚWIATŁO NIEBIESKIE W FALE OPTYMALNE DLA STRUKTURY MOLEKULARNEJ OKA.

Okulary THE® chronią oczy przed różnymi dolegliwościami

Okulary THE® wzmacniają mięsień rzęskowy oka

Okulary THE® spowalniają rozwój zaćmy

Okulary THE® zapobiegają starczej degeneracji plamki żółtej

Okulary THE® opóźniają potrzebę noszenia okularów korekcyjnych

MOŻESZ KORZYSTAĆ Z NICH O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY, WYKORZYSTUJĄC DOBROCZYNNY WPŁYW NA OCZY NAWET W TRUDNYCH WARUNKACH OŚWIETLENIOWYCH!

Okulary THE® zmniejszają rozproszenie światła wewnątrz oka

Okulary THE® poprawiają ostrość widzenia

Okulary THE® zwiększają czułość kontrastu i intensywność kolorów oraz redukują odbicia

Okulary THE® eliminują zmęczenie i dyskomfort oczu

Okulary THE® zapobiegają oślepiającym skutkom nagłego jasnego światła

     

BĘDĄ IDEALNYM WSPARCIEM W CODZIENNEJ PRACY!

Okulary THE® wzmacniają koncentrację, uwagę i usprawniają pamięć

Okulary THE® zwiększają produktywność i wydajność

Okulary THE® pomagają podejmować szybsze i lepsze decyzje

Okulary THE® promują optymalną wydajność umysłową podczas intensywnego wysiłku

DZIĘKI ICH PROZDROWOTNYM WŁAŚCIWOŚCIOM MOŻESZ POPRAWIĆ SWOJE SAMOPOCZUCIE!

Okulary THE® zapewniają równowagę psychiczną i wzmacniają pewność siebie

Okulary THE® poprawiają samopoczucie i obniżają poziom stresu

Okulary THE® usuwają zaburzenia snu i znacznie redukują konsekwencje tzw. jet lagu

Okulary THE® podnoszą i utrzymują niezbędny poziom witalności przez cały dzień

Nasze oczy nie posiadają naturalnej, fizjologicznej ochrony przed:

- niebezpiecznym światłem wysokoenergetycznym (UV i niebieskim), 
- światłem słonecznym, 
- sztucznym oświetleniem, 
- promieniowaniem z urządzeń elektronicznych

 TESTUJ w swoim DOMU !

Nie czekaj – podaruj prezent swoim oczom i przetestuj okulary Tesla HyperLight Eyewear już dziś! Zobacz i poczuj, jak działa technologia wykorzystująca rewolucyjne odkrycie cząsteczki Fuleren C60!

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE
ZOBACZ WIĘCEJ
POCZUJ SIĘ LEPIEJ

Przyjdź i przymierz Twoje pierwsze okulary Tesla HyperLight Eyewear!   Tel: 504 480 626

Dzięki ewolucji, staliśmy się przystosowani do rozproszonego światła słonecznego, w tym wysokiej energii promieniowania UV i wysokiej energii światła widzialnego, które utrzymuje nas na stale wysokim poziomie czujności, zawsze w trybie walki lub ucieczki i w ciągłym stresie.


Opracowaliśmy metodę przekształcania tych rodzajów światła w bardziej korzystne dla naszego organizmu źródło. W oparciu o naszą opatentowaną technologię i wstępne badania naukowe możemy polecić noszenie okularów Tesla LightWear jako zamiennika okularów przeciwsłonecznych do blokowania promieniowania UV i wysoce pobudzającego niebieskiego światła słonecznego, jak również dla uzyskania relaksującego efektu, poprawy procesów decyzyjnych i ochrony przed szkodliwym niebiesko-fioletowym światłem emitowanym przez ekrany LCD i LED.

Soczewki Quantum Hyperlight Optics® Transformacja i regulowanie ilości przechodzącego światła

1. Okulary fulerenowe redukują niebezpieczne promieniowanie UV  i światło niebieskie pochodzące z każdego źródła

2. Nadmierny lub niedostateczny poziom energii zostają przekształcone do poziomu optymalnego dla funkcjonowania oczu i mózgu

 
Cechy okularów Tesla LightWear:
 

 1. Przekształcają promieniowanie UV i wysoce pobudzające światło niebieskie w spektrum światła widzialnego zielonego, żółtego, pomarańczowego i czerwonego;
 2. Przekształcają niebieskie światło LED w przyjemne dla oka światło (co prowadzi do relaksu)

Po transformacji, promieniowanie UV i pobudzające niebieskie światło są optymalizowane w zależności od naturalnej wrażliwości oczu;

 1. Zapewniają ostrzejszy obraz;
 2. Poprawiają pracę mózgu (harmonizują sygnały EEG);
 3. Regulują działania neuroendokrynologiczne; zwiększają stężenie serotoniny i regulują stosunek serotoniny do melatoniny (co zmniejsza depresję i bezsenność);
 4. Wpływają na wewnętrzny zegar ciała - rytm dobowy (regulują ciśnienie krwi i temperaturę);

Dodatkowo okulary Tesla LightWear są wyposażone w najwyższej jakości powłoki:

 • Warstwa ochronna znajduje się po obu stronach soczewki.
 • Powłoka hydro i oleofobowa: zapewnia odporność na zarysowania i wydłuża żywotność soczewki. Powłoka hydro i oleofobowa: zapewnia odporność na zarysowania i wydłuża żywotność soczewki.
 • 8 warstw opatentowanej powłoki ioncoat: Zgodnie z procedurą Ioncoat K+, w próżni na soczewki nakłada się osiem warstw materiału o różnych wartościach wskaźnika. Ioncoat K+ redukuje refleksy świetlne do mniej niż 1%, co poprawa widzenie.
 • Powłoka Hard Coat (HC): dopasowana specjalnie do procesu antyrefleksyjnego i warstwy superhydrofobowej, wydłuża żywotność warstwy antyrefleksyjnej i zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami.
 • Warstwa fullerenowa znajduje się po obu stronach soczewki.
 • Soczewka CR 39

Okulary THE®  chronią przed szkodliwym promieniowaniem światła słonecznego i światła z urządzeń elektronicznych, w szczególności przed ich połączonym działaniem, na które jesteśmy narażeni przez całą dobę.

Opatentowana nanotechnologia oparta na fulerenie C60 i odkryciach hiperharmonizowanego i hiperpolaryzowanego światła  zdobyła wiele prestiżowych międzynarodowych nagród.

Dla każdego!!!

Tego typu unikalne, kwantowe światło jest optymalne, skuteczne i zdrowe dla oczu i mózgu oraz dla harmonijnego i zdrowego funkcjonowania organizmu.

Okulary dla dzieci THE Kids to rozwiązanie bez kompromisów.

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

 • INDEKSTHE-0402BU
 • NAZWAOkulary THE® Kids, THE-0402BU, Niebieskie MRBU
 • WAGA BRUTTO [KG]0.112
 • WAGA NETTO [KG]0.024
 • PRODUCENTBIOPTRON AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau, Switzerland
 
 • ZASTOSOWANIEOkulary blokujące promieniowanie UV i niebieskie światło słoneczne. Okulary mogą służyć jako ochrona przed szkodliwą częścią niebiesko-fioletowego światła emitowanego przez ekrany LCD i LED.
 
 • WYPRODUKOWANO WEU
 • GWARANCJA2 Lata
 • SUITABLE FOR USE INDOORSTAK
Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626