Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Zestaw do Terapii Kolorami do Bioptron MedAll z prezentem Zepter

PAG-965-SET

Nowy produkt

Zestaw do terapii Bioptron MedAll zawiera 7 kolorowych filtrów odpowiadających siedmiu kolorom światła widzialnego. Poza czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym, używamy również indygo. W skład zestawu wchodzą preparaty kosmetyczne, których ekstrakty eteryczne zawierające bioinformacje, mogą poprawić samopoczucie.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

2 888,00 zł brutto

-721,00 zł

3 609,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 3 249,00 zł

Skład zestawu:

 • 7 filtrów do Bioptron MedAll : czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, indygo - każdy pakowany w oddzielne etui. Zestaw nie posiada plastykowego opakowania zbiorczego

 • Miękkie etui/woreczek na każdy filtr 

 • Instrukcja użytkowania Bioptron Koloroterapia

 • Gwarancja 24 miesiące

 • Faktura

 

Zestaw do Koloroterapii Bioptron MedAll posiadają średnicę filtrów 5 cm. (poprzednie miały tylko 4 cm.)

 

Można również kupić na pojedyncze filtry kliknij tutaj

 

ZESTAW DO KOLOROTERAPII BIOPTRON MedAll składa się z 7 kolorowych filtrów.


Kolorowe filtry są dostępne w siedmiu barwach: czerwonej, pomarańczowej, żółtej, zielonej, niebieskiej, fioletowej i indygo.

Są one wykonywane ręcznie we francuskiej fabryce i wzbogacane w bioinformacje w trakcie procesu produkcyjnego.

Filtry są nie tylko wykonywane ręcznie, lecz także wzbogacane w bioinformacje. Korzystając z metod i urządzeń biofizycznych, instytut bioinformacji z siedzibą w Zurychu od wielu lat zajmował się opracowywaniem wysoce złożonych, regeneracyjnych wzorców informacyjnych. Wzorce te są otrzymywane z roślin, kamieni szlachetnych, metali, minerałów, pierwiastków śladowych, a także gazów obojętnych, substancji fermentujących i innych.

Kolorowe filtry rozszerzają możliwości lampy i wspomagają leczenie różnych dolegliwości. Stosuj je w zależności od potrzeb twojego organizmu.

 

Jak to działa? Barwny zawęża emitowane przez urządzenie światło polichromatyczne do wybranego zakresu długości fal, czyli koloru.

 

Przez naświetlanie określonym kolorem uzyskasz różne efekty:

 • Czerwony (długość fal 625-740 nm) Pobudza do działania, dodaje energii, podwyższa ciśnienie. Działa przeciwbólowo, przyspiesza gojenie się ran i regenerację.

 • Pomarańczowy (590-635 nm) Reguluje pracę układu hormonalnego (zwłaszcza u kobiet), łagodzi skurcze mięśni. Poprawia koncentrację.

 • Żółty (560-590 nm) Pobudza pracę układu trawiennego, działa odtruwająco.   

 • Zielony (520-560 nm) Uspokaja i przywraca równowagę. Zwiększa natlenienie krwi i podnosi odporność.

 • Niebieski (405 - 510 nm) Działa przeciwzapalne i antyseptyczne. Wzmacnia naczynia krwionośne i delikatnie obniża ciśnienie. Wykorzystasz go też do regulacji rytmu dobowego, np. gdy daje Ci się we znaki jet lag.

 • Indygo (450-490 nm) Łagodzi stany zapalne i obniża temperaturę.

 • Fioletowy (400-450 nm) Wycisza, relaksuje, koi skołatane nerwy.

Przekonaj się na własnej skórze, jak działa światłoterapia w połączeniu z terapią kolorami. Dzięki naświetlaniu różnymi kolorami przywrócisz równowagę całego organizmu. 

  

TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON® UNIKALNA SYNERGIA ŚWIATŁA I KOLORU, KTÓRA ROZBUDZA TWOJE ZMYSŁY

Działanie lecznicze swiatła i kolorów było badane od 2000 roku p.n.e. Fototerapia (terapia światłem) i chromoterapia (uzdrawianie kolorami) były praktykowane w starożytnych cywilizacjach Egiptu, Grecji, Chin i Indii.
Zgodnie z wiedzą o chromoterapii na ciało człowieka składają się kolory oraz ich energie i częstotliwości. Kiedy różne narządy w ciele odbiegają od oczekiwanych optymalnych wibracji, uznaje się, że ciało jest chore lub nie funkcjonuje prawidłowo.

CZYM JEST KOLOROTERAPIA

Kolor to światło, a światło to kolor

Słońce emituje światło o różnych częstotliwościach. Częstotliwości te można wyodrębnić w procesie zwanym refrakcją. Światło padające na pryzmat krystaliczny załamuje się i dzieli na siedem barw w formie widma. Każdy kolor ma swoją własną częstotliwość. Rozdzielone kolory przechodzące przez kolejny pryzmat tworzą białe światło. Pierwszą osobą, która pod koniec XVII wieku udowodniła istnienie tego zjawiska, był Izaak Newton, wielki brytyjski fizyk.

Długości fal i częstotliwości barw światła

Uważa się, że energia rozprzestrzenia się w formie fal. Odległość pomiędzy kolejnymi falami nazywana jest długością fali, natomiast liczbę powtórzeń, w których fala oscyluje w przeciągu jednej sekundy nazywamy częstotliwością. Zgodnie z zasadą ogólną, im dłuższa długość fali, tym niższa częstotliwość. Każdy kolor ma swoją własną, określoną częstotliwość i indywidualną długość fali. Tylko niewielka część widma elektromagnetycznego jest widoczna dla ludzkiego oka.

Barwa fioletowa ma najkrótszą długość fali. Poza obszarem fioletu leży ultrafiolet, który choć niewidoczny dla ludzkiego oka posiada zdolność przenikania przez nasze ciało. Ultrafiolet zapewnia nam opaleniznę i zabija bakterie.
Najdłuższą długość fali po drugiej stronie widma posiada barwa czerwona. Poza obszarem czerwieni leży podczerwień. Za nią znajdują się fale mikrofalowe oraz długości fal radarowych, radiowych i telewizyjnych – wszystkie są niewidoczne dla ludzkiego oka.

Barwy czerwone, pomarańczowe i żółte, cechujące się dłuższymi falami, wydają się docierać do ludzkiego oka szybciej niż barwy z drugiej części widma. Nazywane są kolorami ciepłymi, ponieważ kojarzą się nam z ogniem i słońcem.

Barwy zielone, niebieskie i fioletowe są postrzegane jako chłodne kolory. Rozprzestrzeniają się w formie krótszych fal, dlatego wydaje się, że czas ich dotarcia do ludzkiego oka jest dłuższy. Barwy te przywodzą na myśl wodę morską i rzeki, niebo oraz zimowy świt. Są one również nazywane kolorami recesywnymi ze względu na długi czas, jaki potrzebuje ich energia, by dotrzeć do naszych oczu.

Każdy kolor ciepły ma swój chłodny odpowiednik: czerwony – niebieski, pomarańczowy – indygo, żółty – fioletowy, zielony – czerwony (magenta).

 

Celem koloroterapii jest leczenie źródła dolegliwości, bardziej niż objawów, dążąc do równowagi organizmu oraz stymulacja stanu fizycznego i emocjonalnego.Koloroterapia BIOPTRON  jest oparta na 2 zasadach koloroterapii - koncepcja oddziaływania bioinformacji na punkty nacisku i stymulacji czakr - wykorzystując pozytywny wpływ:

 • światła

 • 6 kolorowych filtrów wzbogaconych bioinformacją

 • 1 kolorowego filtra indygo

Koloroterapia BIOPTRON jest łagodna, bezpieczna i skuteczna. Wykorzystuje moc kolorów, ale także pozytywnie oddziałuje na ludzki organizm za pomocą cennych bioinformacji, zapachów i produktów kosmetycznych.


Zdrowie zależy nie tylko od tego, jak zaspokajamy nasze potrzeby fizyczne, ale także od emocji, umysłu i duchowości. Teoria czakr oparta jest na hipotezie, że kolory są związane z siedmioma głównymi czakrami, czyli ogniskami energii w naszym organizmie, zlokalizowanymi wzdłuż kręgosłupa. Czakry są jak spirale energetyczne, odnoszące się do określonych miejsc.

Każda z siedmiu czakr jest związana z konkretnym narządem lub układem w naszym ciele i ma dominujący kolor, który może utracić harmonię. Jego niezrównoważenie może mieć fizyczne następstwa. Wprowadzając prawidłowy kolor, można odwrócić skutki zaburzenia.DLA ZACHOWANIA HARMONII, REGENERACJI I ROZJAŚNIENIA UMYSŁU


Nasze najwyższej jakości kolorowe, ręcznie wykonane szklane filtry, zawierające bioinformacje, przekazują impulsy poprzez  interakcję światła, koloru i ekstraktów/olejków/wyciągów z produktów kosmetycznych, które wspólnie stanowią energetyczny zastrzyk dla naszego ciała i umysłu.

 

Zepter Koloroterapia BIOPTRON  wykorzystuje bioinformacje

Zepter Koloroterapia BIOPTRON MedAll, wykorzystuje filtry wyposażone w bioinformacje oraz metodę stosowania punktowego ucisku czakr.
Bioinformacja jest oparta na założeniu, iż ciało ludzkie nieprzerwanie emituje pole elektromedyczne, które niektórzy ludzie nazywają aurą. To pole elektromagnetyczne otaczające ciało to światło - jesteśmy "żyjącymi fotokomórkami", niewiele różniącymi się pod tym względem od roślin, fotosynteza światła odpowiada przemianie materii.


Pole elektromagnetyczne otaczające każdą żyjącą istota zawiera informację charakterystyczną dla każdego indywidualnego organizmu: ten rodzaj informacji, wraz z stanem fizycznym ciała, jest nazywany bioinformacją. Proces regeneracji bazuje na właściwościach roślin, kamieni szlachetnych, matali, minerałów, pierwiastków śladowych, jak również gazów szlachetnych i na procesie fermentacji.

Korzyści ze stosowania produktu:

 • szeroki zakres zastosowania;
 • efektywne wyniki leczenia;
 • krótki czas terapii;
 • oszczędności (skrócony okres hospitalizacji i rehabilitacji; mniejsze zapotrzebowanie na opatrunki);
 • nie wywołuje żadnych, znanych skutków ubocznych;
 • prosty w obsłudze;
 • może być stosowany zarówno w profesjonalnych placówkach medycznych, jak i w domach pacjentów

Zalety produktu:

 • emituje szerokie pasmo promieni świetlnych o stałej intensywności dla bezpieczeństwa terapii, potwierdzonej klinicznie, skutecznej w gojeniu ran i łagodzeniu bólu;
 • przenośny, łatwy w użyciu i utrzymaniu;
 • zaprojektowany i wykonany przez BIOPTRON AG, w Szwajcarii;
 • technologia Zepter BIOPTRON jest popierana i używana przez czołowych lekarzy w znaczących uniwersytetach i klinikach na świecie.  

KategoriaZestaw filtrów

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

 • INDEKS PAG-965-CT
 
 • NAZWA Zestaw do Terapii Kolorami do Bioptron MedAll o średnicy 5 cm
 
 • WAGA BRUTTO [KG] 1.51
 • WAGA NETTO [KG] 1.3
 
 • ZASTOSOWANIE 7 kolorowych filtrów do stosowania z urządzeniem medycznym Bioptron MedAll
 
 • ŚREDNICA FILTRA (OKULARU) ok. 5 cm
 • WAGA KOMPLETU 1,075 kg
 • WYMIARY OPAKOWANIA KOMPLET 38 x 22,5 x 7 cm
 • MATERIAŁ Szkło obsadzone w termoplastyczne tworzywo sztuczne
 • SKŁAD 7 specjalnych, szklanych filtrów: *Czerwony *Pomarańczowy *Żółty *Zielony *Niebieski *Fioletowy *Indygo *etui miekkie / woreczek na każy filtr do przechowywania *instrukcja obsługi *gwarancja
 
 • PRODUCENT BIOPTRON AG - Sihleggstrasse 23, CH-8832 Wollerau - Szwajcaria
 
 • WYPRODUKOWANOSzwajcaria
 • GWARANCJA 2 lata
Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626