Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 Filtr do wody - EdelWasser BLACK Zepter

Filtr do wody - Edel Wasser Black Zepter Montaż Gratis + Prezent

PWC-670-BLACK

Nowy produkt

EdelWasser to system oczyszczania wody z unikatową 5-stopniową filtracją. Dzięki niemu nieprzerwanie oszczędzasz pieniądze na butelkowanej wodzie, i zmniejszasz zużycie energii, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i o środowisko. Kompaktowy i łatwy do montażu, zaprojektowany według najnowszej technologii, eliminuje zanieczyszczenia z wody.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

2 910,00 zł brutto

-727,00 zł

3 637,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 3 074,00 zł

ZEPTER EDELWASSER Profesjonalna stacja do oczyszczania wody z miejskiej kranu i domowej studni. 

Idealna stacja dla mieszkań, domów, biur, przedszkoli, hoteli, klinik, przychodni, zakładów pracy, itp.

MONTAŻ GRATIS 

System oczyszczania wody


Zepter EdelWasser to najdoskonalszy system oczyszczania wody, który pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, które wydałbyś na zakup wody butelkowanej, jak również pieniądze, które wydałbyś na energię, ale przede wszystkim będzie chronił Twoje zdrowie i środowisko naturalne.

To kompaktowe, piękne i łatwe w instalacji urządzenie cechujące się pięknym wzornictwem, doskonale wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Możesz zainstalować je w dowolnym miejscu, tak by było Ci najwygodniej - w biurze, w domu, na recepcji. EdelWasser firmy Zepter to inteligentny system, zaprojektowany, aby poprawić jakość Twojego życia i chronić Twoje zdrowie.

To wzornictwo, które łączy nowoczesność z tym, co najważniejsze - troską o zdrowie, środowisko naturalne oraz Twój domowy budżet. EdelWasser to gwarancja bezpiecznej przyszłości. W obliczu rosnącego zapotrzebowania na wodę pitną oraz postępującego wyczerpywania się jej naturalnych źródeł, Zepter za pośrednictwem EdelWasser zapewnia użytkownikom ich własne, nieograniczone źródło czystej wody pitnej.

Ten kompaktowy produkt został opracowany przez firmę Zepter, lidera i specjalisty o światowym zasięgu w dziedzinie pielęgnacji zdrowia i urody. Zainstaluj EdelWasser firmy Zepter w swoim domu i ciesz się krystalicznie czystą, świeżą wodą każdego dnia.  
 
 
 


CZYSTA, ŹRÓDLANA WODA PROSTO Z KRANU W TWOJEJ KUCHNI

CHROŃ SWOJE ZDROWIE

Najlepszy sposób, aby chronić zdrowie Twoje i Twojej rodziny - to niemal niewyczerpalne źródło najczystszej wody prosto z kranu w Twoim domu. System oczyszczania wody EdelWasser firmy Zepter będzie zaopatrywał Cię w najczystszą wodę, zaspokajając wszystkie Twoje potrzeby. Pijąc dziennie 2-3 l oczyszczonej przez urządzenie EdelWasser wody, możesz poprawić kondycję swojego organizmu, wzmocnić system odpornościowy i poprawić stan zdrowia.

Usuwając niebezpieczne zanieczyszczenia
z wody eliminujesz zagrożenia, jakie stwarzają te toksyczne substancje, które mogą wywołać katastrofalne skutki nie tylko jednorazowo, ale także te, objawiające się po wielu dniach, tygodniach, latach... Procesy chemiczne stosowane w miejskich ośrodkach oczyszczania wody u jej źródeł komunalnych (zbiorniki miejskie) mogą pozostawić szkodliwe odpady i resztki, jak również zniekształcić smak pitnej wody; one również są usuwane w trakcie kompletnego 5-stopniowego procesu filtracji wody. Higieniczny filtr to pewność, że Twoja woda jest wolna od szkodliwych bakterii i wirusów, które wywołują choroby oraz gwarancja niezawodnej ochrony zdrowia Twojej rodziny.

Spożywanie odpowiedniej ilości wody korzystnie wpływa na nasz wygląd i urodę; skóra, cera, włosy, paznokcie i oczy będą lśnić nowym blaskiem. Rozpieszczaj swoją twarz, myjąc ją tylko i wyłącznie czystą wodą. Twoje ciało doceni zwiększone spożycie wody, a osoby pasjonujące się sportem, rekreacją lub fitness natychmiast ujrzą lepsze rezultaty. Nie zapomnij o swoich zwierzakach i roślinach - one również będą Ci wdzięczne za czystą wodę z EdelWasser firmy Zepter.

Urządzenie Edel Wasser firmy Zepter usuwa wszystko, co szkodliwe z Twojej wody, zapewniając Ci najczystszą, przejrzystą, źródlaną wodę, której picie to czysta przyjemność.
 
 

ZMIEŃ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

Oszczędzaj pieniądze, chroń zdrowie i środowisko z pomocą tego genialnego, efektywnego urządzenia. Dzięki niemu odkryjesz nową jakość życia. Mycie warzyw czy gotowanie w czystej wodzie poprawi i uwydatni smak potraw oraz sprawi, że posiłki będą zdrowsze. Kamień - to już przeszłość, a narzędzia i naczynia w Twojej kuchni będą błyszczeć i z pewnością służyć Ci dłużej. Stosuj oczyszczoną wodę także do nawilżaczy powietrza i oddychaj zdrowo.

Korzystaj z EdelWasser firmy Zepter, w zależności od Twoich potrzeb. Wlej oczyszczoną przez urządzenie wodę do swojego żelazka parowego, a nie będzie ono już pozostawiać żadnych śladów na Twoich ubraniach. Dzięki EdelWasser, poczujesz na swoim podniebieniu nowy wymiar smaku kawy i herbaty. Przechowuj wodę w lodówce, gdy chcesz przygotować orzeźwiające letnie napoje.


Eleganckie, nowoczesne wzornictwo
będzie się imponująco prezentować w dowolnym miejscu Twojego domu, w którym zapragniesz zainstalować tę fontannę dobrego samopoczucia.

Niech Edel Wasser firmy Zepter - źródło zdrowia, najczystszej wody pitnej stanie się sercem Twojego domu. 

 
 


5 - STOPNIOWA FILTRACJA - GWARANCJA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA

SPOSÓB DZIAŁANIA WIELOSTOPNIOWEGO
SYSTEMU FILTRACJI EDEL WASSER:


KROK 1, 2: FILTR NEO-SENSE
Filtr neo-sense ma za zadanie redukować chlor, zapach, lotne związki organiczne (VOC).

KROK 3: FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY (RO)
Filtr odwróconej osmozy służy do eliminacji znajdujących się w wodzie: pięciowartościowego arsenu, baru, kadmu, selenu, radu 226/228, trójwartościowego chromu, sześciowartościowego chromu, ołowiu, azotanów i azotynów.
JAK DZIAŁA ODWRÓCONA OSMOZA?
Efektem procesu odwróconej osmozy jest czysta woda, która powstaje po przepuszczeniu jej przez membranę filtra, usuwającą zanieczyszczenia. Dzięki sile ciśnienia, wychwytuje obecne w wodzie zanieczyszczenia. Jest to jedna z najczęściej używanych na świecie metod oczyszczania wody.

KROK 4: FILTR INNO-SENSE
Filtr inno-sense służy do redukcji materiałów absorbujących zapachy, co wpływa na polepszenie smaku wody. Oddziałuje również na zmniejszenie zawartości chloru oraz lotnych związków organicznych (VOC).

KROK 5: FILTR HIGIENICZNY
Filtr higieniczny zawiera srebro, znane z właściwości zapobiegających rozmnażaniu się mikroorganizmów, dzięki czemu utrzymuje filtr w czystości.

EDELWASSER FIRMY ZEPTER JEST ZASILANY CIŚNIENIEM
EdelWasser funkcjonuje w oparciu o moc ciśnienia wody i nie wymaga zasilania energią elektryczną. W przypadku, gdy ciśnienie wody zasilające urządzenie jest zbyt wysokie, Edel Wasser sam redukuje jego poziom, by zapobiec uszkodzeniu urządzenia. Jest poręczny i praktyczny, nawet do wypełniania większych zbiorników, np. tych używanych podczas gotowania.

 
 

O ZDROWIU

CZY WIESZ, CO ZAWIERA WODA, KTÓRĄ PIJESZ KAŻDEGO DNIA?

Woda: element niezbędny do życia
Woda stanowi około 60 % masy naszego ciała. Ten fakt powinien każdemu z nas uzmysłowić, jak ważną rolę woda odgrywa w naszym życiu. Mimo to, większość osób pije jej zbyt mało. Skutki niedoboru wody mogą mieć zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe negatywne skutki dla naszego organizmu. Funkcjonowanie każdego systemu w naszym organizmie jest zależne od wody. 

Niedobór wody może prowadzić do odwodnienia, w wyniku którego organizm nie jest w stanie prawidłowo wykonywać podstawowych funkcji życiowych.

Nawet niewielki niedobór wody może doprowadzić do obniżenia poziomu energii i wywołać osłabienie, natomiast poważniejsze odwodnienie może fatalnie odbić się na na naszym zdrowiu. Aby ustrzec się przed odwodnieniem i mieć pewność, że dostarczasz organizmowi odpowiednią dawkę wody, kiedy czujesz pragnienie świadomie sięgaj właśnie po wodę.

Zepter International, ekspert w dziedzinie zdrowego stylu życia, zaleca spożywanie od 2-3 l czystej, filtrowanej wody dziennie.

Jakość wody, którą pijesz = jakość Twojego życia
Woda jest elementem niezbędnym do życia. Obecnie odnotowuje się zwiększone zapotrzebowanie na wodę. Czysta woda odgrywa fundamentalną rolę w naszym życiu, a jej jakość ma bezpośredni wpływ na stan naszego zdrowia, a przez to - na jakość życia. Podstawowe źródła czystej wody powoli wyczerpują się, przez co teraz trudniej jest zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wodę pitną.


Woda z kranu
Czy możemy mieć pewność, że woda którą pijemy jest czysta? Nawet jeśli oczyszczona w filtrach woda jest czysta i zdatna do picia, musi pokonać sieć często przestarzałych podziemnych rurociągów, wykonanych z ołowiu lub miedzi. Fluoryzowana woda może być szkodliwa dla dzieci, dlatego też niezbędne jest stosowanie filtrów, które oczyszczają wodę z kranu.

Benzyna, fluorki, środki farmakologiczne, pestycydy, ołów, azbest, azotany - wszystkie te substancje są rozpuszczone w wodzie, którą pijesz. Zidentyfikowano już ponad 800 rodzajów zanieczyszczeń, znajdujących się w wodzie. Udowodniono również, że nawet niewielki kontakt z wieloma zanieczyszczeniami, pochodzącymi z wody, ma niebezpieczny wpływ na człowieka, wywołuje poczucie dyskomfortu, choroby, uszkodzenia wątroby czy nerwów, a nawet może prowadzić do powstania zmian nowotworowych w organizmie!


Wady wody butelkowanej

 • W większości przypadków woda butelkowana NIE jest czystsza od wody z kranu.
 • Jest 1900 razy droższa od wody z kranu.
 • Ciężka i nieporęczna.
 • Tylko jedna na pięć butelek poddawana jest recyclingowi.
 • Rynek producentów wody butelkowanej jest o wiele trudniej kontrolować, niż państwowe ośrodki oczyszczania wody.
 • Proces produkcji, transport i recycling plastikowych butelek ma ogromnie negatywny wpływ na środowisko naturalne.

STAN TWOJEGO ZDROWIA ZALEŻY OD JAKOŚCI WODY, KTÓRĄ SPOŻYWASZ
 
 ZALETY PRODUKTU

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA, NOWOCZESNE WZORNICTWO, SKUTECZNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

SYSTEM EDELWASSER SYGNOWANY MARKĄ ZEPTER INTERNATIONAL TO:
 • Zaawansowana technologia
 • Niezrównana jakość materiałów
 • System certyfikowany i przetestowany przez Stowarzyszenie Jakości Wody, zgodny z międzynarodowymi normami NSF / ANSI 42, 53 i 58
 • Niepowtarzalne, kompaktowe wzornictwo
 • Niezawodność i rzetelność firmy Zepter International

FUNKCJE ZAAWANSOWANEGO  TECHNOLOGICZNIE SYSTEMU EDELWASSER:
 • Bezprzewodowe oczyszczanie wody - nie wykorzystuje energii elektrycznej
 • Funkcja ciągłego wypływu wody
 • Równomierne ciśnienie wody
 • Zamknięty zbiornik, zapobiegający wtórnemu zanieczyszczeniu oraz zapewniający dodatkową ochronę sanitarną
 • System higieniczny powstrzymuje rozmnażanie się mikroorganizmów w zbiorniku wody

SYSTEM FILTRACJI WODY  ARKUSZ WYNIKÓW

BRAND: ZEPTER INTERNATIONAL - MODEL: PWC-670

System został przebadany i uzyskał certyfikat Stowarzysznia Jakości Wody, które potwierdziło jego zgodność z normami: NSF / ANSI 42, 53 i 58 dotyczącymi redukcji wyszczególnionych poniżej substancji. Stężenie wskazanych substancji w wodzie wpływającej do systemu zostało zredukowane do poziomu nieprzekraczającego dopuszczalne limity, przewidziane dla wody filtrowanej, zgodnie z zaleceniami: NSF / ANSI 42, 53 i 58.

 Substancja Maksymalne
dopuszczalne
stężenie
(mg/l)
 Średnia zawartość
w wodzie
nieoczyszczonej
(mg/l)
 Średnia zawartość w wodzie
oczyszczonej Zepter
Edel Wasser
(mg/l)
 Minimalny
procent redukcji
zanieczyszczeń (%)
 Średni procent
redukcji
zanieczyszczeń (%)
Arsen (pięciowartościowy)0.0100.30170.00140699.399.5
Bar2.010.70.05492.499.5
Rad 226/2285 pCi/L25 pCi/L5 pCi/LN/AN/A
Kadm0.0050.03090.00015497.399.5
Chrom (sześciowartościowy)0.10.30110.00189498.199.4
Chrom (trójwartościowy)0.1000.29990.00066999.599.8
Ołów0.0100.14480.00034499.399.8
Azotany/Azotyny1029.64.878.584.4
Selen0.050.11450.00039999.599.7
TDS<187.5726.718.996.397.4
Estetyczny chlor≥ 50% redukcji2.070.5654.5372.8
Lotne związki organiczne (VOC)*≥ 95% redukcji0.32740.000894.399.7

Testy przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych - wyniki uzyskane w warunkach nielaboratoryjnych mogą się od nich różnić. 


KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POSIADANIA PRODUKTU

ZEPTER OFERUJE NAJDOSKONALSZE ROZWIĄZANIE PROBLEMU DOSTĘPU DO CZYSTEJ WODY PITNEJ

EdelWasser - najbardziej zaawansowany technologicznie System Oczyszczania Wody
zapewniający nieograniczony dostęp do krystalicznie czystej i zdrowej wody w Twoim domu.BEZPRZEWODOWY - EKOLOGICZNY - ZDROWYDlaczego EdelWasser jest tak wyjątkowy?


EdelWasser to bezprzewodowy system oczyszcznia wody. Oznacza to, że nie wymaga podłączenia do źródła zasilania, by zamienić wodę z kranu w czystą i zdrową. Zapewni Tobie i Twojej rodzinie czystą wodę, pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń. Zaprojektowany specjalnie do instalacji na blacie kuchennym w Twojej kuchni. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że to kompaktowe urządzenie nie zajmuje wiele miejsca w kuchni.

Dlaczego EdelWasser jest tak wydajny?


EdelWasser działa na zasadzie odwróconej osmozy i 5-stopniowego systemu filtracji, gwarantując najbardziej skuteczny proces filtracji, w efekcie którego uzyskujemy czystą, zdrową wodę. Urządzenie uzyskało certyfikat Stowarzyszenia Jakości Wody. EdelWasser to nieprzerwane źródło czystej wody, do której masz dostęp zawsze, kiedy potrzebujesz.

Dlaczego urządzenie EdelWasser jest tak poręczne?


EdelWasser to urządzenie bezprzewodowe, dzięki któremu będziesz mógł czerpać tak dużo czystej wody, ile tylko potrzebujesz. Będziesz mógł cieszyć się czystą wodą, prosto z Twojego kranu, nie ponosząc przy tym kosztów zużycia energii elektrycznej. Dzięki EdelWasser oszczędzisz pieniądze na zakupie wody butelkowanej oraz ochronisz środowisko przed zanieczyszczeniem.

EdelWasser zmieni jakość wody, którą pijesz, a tym samym - jakość Twojego życia!


ODNAJDŹ WŁASNE ŹRÓDŁO CZYSTEJ WODY

 • 5-stopniowy system filtracji, zapewniający krystalicznie czystą wodę
 • Filtracja oparta na metodzie odwróconej osmozy - jeden z najpowszechniej stosowanych procesów oczyszczania wody na świecie
 • System higieniczny
 • Certyfikowany i przetestowany przez Stowarzyszenie Jakości Wody, spełniający międzynarodowe normy NSF/ANSI 42, 53 i 58
 • Funkcja ciągłego wypływu wody
 • Funkcja równomiernego ciśnienia wody
 • Zamknięty zbiornik zapobiegający wtórnemu zanieczyszczeniu wody
 • Cichy - działa wykorzystując ciśnienie wody, co oznacza, że nie posiada żadnych elementów elektrycznych
 • Bezprzewodowy - nie jest zasilany energią elektryczną
 • Ekonomiczny - nie musisz już wydawać pieniędzy na wodę butelkowaną
 • Oszczędność energii - bez prądu, wykorzystuje tylko siłę ciśnienia wody
 • Przyjazny dla środowiska (koniec z plastikowymi butelkami)
 • Wygodny - zajmuje mało miejsca (idealny do małych pomieszczeń i kuchni)
 • Zgrabna obudowa niewielkich rozmiarów (nie ma potrzeby przeznaczania dodatkowego miejsca pod zlewem, aby zainstalować urządzenie)
 • Efektywny (teraz możesz cieszyć się rześkim, wyrazistym smakiem najczystszej wody)
 • Łatwy w instalacji i utrzymaniu (Zepter zadbał o wszystko)
 • Prosty, niezawodny i skuteczny
 • Genialne, eleganckie, nowoczesne wzornictwo


Dostarczaj swojemu organizmowi świeżą, najczystszą wodę, wolną od zanieczyszczeń.

Herbata i kawa zyskają, doskonały smak.

Myj warzywa i owoce w wodzie pozbawionej toksycznych związków.

Woda pozbawiona kamienia sprawi, że Twoje naczynia będą lśnić i dłużej Ci służyć.

Używaj oczyszczonej wody do nawilżania powietrza w swoim domu, a stanie się ono bezpieczne i zdrowsze dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

CIESZ SIĘ WYRAZISTYM SMAKIEM KRYSTALICZNIE CZYSTEJ WODY

 • Niewyczerpalne źródło czystej wody pitnej
 • Oszczędność energii, pieniędzy i ochrona środowiska
 • Ochrona zdrowia
 • Pielęgnacja i ochrona urody, używając do mycia tylko oczyszczonej wody
 • Gotowanie w krystalicznie czystej wodzie to zdrowsze, smaczniejsze posiłki
 • Dla łatwiejszego i lepszego utrzymania Twojego domu w czystości
 • Poprawa ogólnej kondycji Twojego organizmu, dzięki piciu większej ilości wody
 • Poprawa kondycji Twojej skóry, dzięki piciu i myciu w wodzie, pozbawionej zanieczyszczeń
 • Koniec z dźwiganiem ciężkich, plastikowych butelek z wodą
 • Oszczędność pieniędzy od dziś, przez całe życie
 • Zdrowe życie - Twój priorytet!
 • Nowoczesne wzornictwo w centrum Twojego domu
 • Przechowuj czystą wodę w lodówce - przygotujesz zimne, orzeźwiające napoje
 
System certyfikowany i przetestowany przez Stowarzyszenie Jakości Wody, spełniający międzynarodowe normy NSF/ANSI 42, 53 i 58.
 
NIEWIELKIE ROZMIARY
Łatwy w instalacji. Zajmuje o około 50 % mniej miejsca.
SYSTEM OCZYSZCZANIA WODY,
DZIAŁAJĄCY BEZ ZUŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Ponieważ system działa bez zużycia energii, jest bezpieczny i nie wymaga zasilania w postaci elektryczności.
 

INSTALACJA?

ZEPTER O TO ZADBAŁ. PO PROSTU USIĄDŹ I PIJ!

System EdelWasser firmy Zepter przeznaczony jest do montażu na blacie kuchennym. Nowoczesne, eleganckie wzornictwo doda splendoru każdej kuchni, pomieszczeniu biurowemu, siłowni... Teraz może z niego korzystać cała rodzina, ciesząc się czystą wodą w każdej chwili, kiedy tylko zapragnie. Zrób na wszystkich wrażenie, napełniając szklanki krystalicznie czystą wodą, niczym ta z górskich źródeł.

Renomowana marka Zepter International została zbudowana w oparciu o jakość naszych produktów i niezrównaną obsługę klienta.Serwisant firmy Zepter zainstaluje urządzenie EdelWasser za Ciebie.  

Nie musisz nic robić... po prostu usiądź i pij czystą wodę!

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626