Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 EDITION NO1 - NÓŻ SANTOKU

Edition No1 - Nóż Santoku 19 cm

KZE-001

Nowy produkt

Nóż Santoku jest znany z ostrej krawędzi tnącej i ze zdolności do krojenia, siekania, krojenia w kostkę, szatkowania. Bardzo popularny zarówno wśród początkujących kucharzy, jak i mistrzów kuchni; 19-centymetrowe ostrze noża jest wykonane z najwyższej jakości stali x46cr13. Dzięki 19 wyżłobieniom i szlifowi na ostrzu absolutnie nic nie przywiera do ręcznie szlifowanego ostrza podczas krojenia.

Więcej szczegółów

540,00 zł brutto

-28,00 zł

568,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 426,00 zł

KRÓJ PŁYNNIE Z NOŻEM SANTOKU

Nóż Santoku Zepter Edition No 1 dla pasjonatów gotowania.

 


 
Wielofunkcyjny Nóż Santoku Zepter Edition No 1 to niezastąpiony element w Twojej kuchni!
 
Wykonany w słynnej fabryce Felix w Solingen będącej jedną z najstarszych fabryk produkujących najlepsze noże na świecie od 1843 roku. Fabryka w 2012 roku została wcielona w struktury firmy Zepter zasilając szereg fabryk Holdingu, produkujących wysokiej jakości produkty poprawiające jakość i komfort milionów klientów na całym świecie. Ponad 100- letnia tradycja fabryki Felix połączona z zaawansowaną technologią i niezwykle precyzyjnym procesem produkcji, zapewnia najwyższą jakość produktów.
 
Każdy produkt przed opuszczeniem fabryki poddawany jest aż 45 różnego rodzaju obróbkom. Poszczególne etapy procesu produkcyjnego stanowią połączenie wiedzy, rzemiosła i umiejętności kształconych od wieków w Solingen. Na etapy te składają się również niezwykłe doświadczenie, precyzja i dbałość o każdy szczegół w trosce o najwyższą jakość produktu końcowego i satysfakcję użytkownika.


 
Ręcznie szlifowane ostrze wykonane z najwyższej jakości stali ostrzowej X50CrMoV15, o długości 19,5 cm, idealnie prześlizguje się przez krojone produkty jak mięso, ryby czy warzywa, pozwalając na perfekcyjną linię cięcia.Uchwyt noża wykonany z polioksymetylenu (POM), jest łatwy w czyszczeniu, trwały na uszkodzenia, zaś jego ergonomiczny kształt znakomicie pasuje do dłoni sprawiając, że krojenie staje się czystą przyjemnością.
 
Wybierając Nóż Santoku Zepter Edition No 1 wybierasz funkcjonalność oraz jakość, które tradycyjne gotowanie zmienią w niezwykłą pasję!


TRADYCJA I PRECYZJA

„Jeżeli dobry nóż jest najważniejszym narzędziem pracy dla każdego szefa kuchni, dlaczego każdy szef kuchni miałby zadowalać się czymś, co nie jest perfekcyjne?”  

— Karl Gustav Felix, założyciel

 

Wytwarzane w tradycyjny sposób, najwyższej jakości noże FELIX® są produkowane ręcznie przez naszych mistrzów rzemiosła, szkolonych do wytwarzania wyłącznie najlepszych noży.

Źródłem jakości są właściwe surowce, dlatego FELIX® używa tylko najlepszych: od wysokostopowej stali chromowo-molibdenowo-wanadowej X50CrMoV15, przez japońską wielowarstwową stal damasceńską VG10 po stal chromowaną X65CR13. Jednorodność i zwartość mikrostruktury tych stali gwarantuje elastyczność, odporność na korozję i utrzymanie krawędzi ostrza.

Ponieważ noże są wykonywane ręcznie, ich jakość zależy bezpośrednio od umiejętności naszych mistrzów rzemiosła. Każdy nóż przechodzi 45 różnych etapów obróbki, a każdy z etapów jest uzależniony od wiedzy gromadzonej w Solingen przez wieki, precyzji pracy, oka, uwagi i zamiłowania do szczegółów.

Funkcjonalność i wzornictwo naszych noży, ich idealna poręczność poprawność użytkowania zależą od sposobu ich formowania, tego, jak leżą w dłoni, jak są wyważone, jak siła jest przenoszona na ostrze podczas cięcia. Od pierwszego spojrzenia i dotknięcia noże FELIX® dowodzą takiej charakterystyki i wyróżniają się swoją najwyższą jakością i pięknym wzornictwem.

 

JAKOŚĆ

FELIX® to firma z tradycjami i jednocześnie jeden z najstarszych wytwórców noży, który wyroby nożownicze wytwarza od 1790 r. Karl Gustav FELIX stworzył Gustav Felix Schneidwarenfabrik w 1843 r., tworząc w ten sposób podwaliny pod dwa stulecia rzemieślniczej spuścizny, która pozwala na wytwarzanie noży uznanych na całym świecie z uwagi na ich wyjątkową jakość.

  

  

W 2012 r. firma ZEPTER International — działający globalnie właściciel wielu marek — produkująca, sprzedająca i dystrybuująca na całym świecie ekskluzywne, wysokiej jakości dobra konsumpcyjne zakupiła firmę FELIX® Solingen GmbH, zabezpieczając w ten sposób swoją pozycję lidera rynkowego w produkcji najwyższej jakości noży. Unikalna wizja Zepter, najwyższa jakość i innowacyjne produkty — to przymioty tożsame z tradycją i najbardziej wyrafinowanym rzemieślniczym mistrzostwem firmy FELIX®.

 

  

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626