Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 ABSOLUTE ML - NÓŻ DO OBIERANIA JARZYN I OWOCÓW (OSTRZE: 11 CM)

Absolute ML - nóż do obierania jarzyn i owoców, ostrze 11 cm

KA-010

Nowy produkt

O długości 11 cm jest najlepszy do obierania owoców i warzyw. Używaj go do prac w kuchni, które wymagają precyzji i delikatności, jak usuwanie gniazda nasiennego z papryczki jalapeño czy z jabłka – kontrolowane, precyzyjne cięcie daje ci swobodę tworzenia różnych kształtów z produktów spożywczych. Nożem możesz obierać i kroić, trzymając go w górze. Mały uchwyt nad czubkiem i krawędzią ostrza.

Więcej szczegółów

677,00 zł brutto

-17,00 zł

694,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 677,00 zł

Wielofunkcyjny NÓŻ DO OBIERANIA JARZYN I OWOCÓW niezastąpiony element w Twojej kuchni!

 
Wykonany w słynnej fabryce Felix w Solingen będącej jedną z najstarszych fabryk produkujących najlepsze noże na świecie od 1843 roku. Fabryka w 2012 roku została wcielona w struktury firmy Zepter zasilając szereg fabryk Holdingu, produkujących wysokiej jakości produkty poprawiające jakość i komfort milionów klientów na całym świecie. Ponad 100- letnia tradycja fabryki Felix połączona z zaawansowaną technologią i niezwykle precyzyjnym procesem produkcji, zapewnia najwyższą jakość produktów.
 
Każdy produkt przed opuszczeniem fabryki poddawany jest aż 45 różnego rodzaju obróbkom. Poszczególne etapy procesu produkcyjnego stanowią połączenie wiedzy, rzemiosła i umiejętności kształconych od wieków w Solingen. Na etapy te składają się również niezwykłe doświadczenie, precyzja i dbałość o każdy szczegół w trosce o najwyższą jakość produktu końcowego i satysfakcję użytkownika.


 
Ręcznie szlifowane ostrze wykonane z najwyższej jakości stali ostrzowej X50CrMoV15, o długości 19,5 cm, idealnie prześlizguje się przez krojone produkty jak mięso, ryby czy warzywa, pozwalając na perfekcyjną linię cięcia.Uchwyt noża wykonany z polioksymetylenu (POM), jest łatwy w czyszczeniu, trwały na uszkodzenia, zaś jego ergonomiczny kształt znakomicie pasuje do dłoni sprawiając, że krojenie staje się czystą przyjemnością.
 
Wybierając Nóż Santoku Zepter Edition No 1 wybierasz funkcjonalność oraz jakość, które tradycyjne gotowanie zmienią w niezwykłą pasję!


TRADYCJA I PRECYZJA

„Jeżeli dobry nóż jest najważniejszym narzędziem pracy dla każdego szefa kuchni, dlaczego każdy szef kuchni miałby zadowalać się czymś, co nie jest perfekcyjne?”  

— Karl Gustav Felix, założyciel

 

Wytwarzane w tradycyjny sposób, najwyższej jakości noże FELIX® są produkowane ręcznie przez naszych mistrzów rzemiosła, szkolonych do wytwarzania wyłącznie najlepszych noży.

Źródłem jakości są właściwe surowce, dlatego FELIX® używa tylko najlepszych: od wysokostopowej stali chromowo-molibdenowo-wanadowej X50CrMoV15, przez japońską wielowarstwową stal damasceńską VG10 po stal chromowaną X65CR13. Jednorodność i zwartość mikrostruktury tych stali gwarantuje elastyczność, odporność na korozję i utrzymanie krawędzi ostrza.

Ponieważ noże są wykonywane ręcznie, ich jakość zależy bezpośrednio od umiejętności naszych mistrzów rzemiosła. Każdy nóż przechodzi 45 różnych etapów obróbki, a każdy z etapów jest uzależniony od wiedzy gromadzonej w Solingen przez wieki, precyzji pracy, oka, uwagi i zamiłowania do szczegółów.

Funkcjonalność i wzornictwo naszych noży, ich idealna poręczność poprawność użytkowania zależą od sposobu ich formowania, tego, jak leżą w dłoni, jak są wyważone, jak siła jest przenoszona na ostrze podczas cięcia. Od pierwszego spojrzenia i dotknięcia noże FELIX® dowodzą takiej charakterystyki i wyróżniają się swoją najwyższą jakością i pięknym wzornictwem.

 

JAKOŚĆ

FELIX® to firma z tradycjami i jednocześnie jeden z najstarszych wytwórców noży, który wyroby nożownicze wytwarza od 1790 r. Karl Gustav FELIX stworzył Gustav Felix Schneidwarenfabrik w 1843 r., tworząc w ten sposób podwaliny pod dwa stulecia rzemieślniczej spuścizny, która pozwala na wytwarzanie noży uznanych na całym świecie z uwagi na ich wyjątkową jakość.

  

  

W 2012 r. firma ZEPTER International — działający globalnie właściciel wielu marek — produkująca, sprzedająca i dystrybuująca na całym świecie ekskluzywne, wysokiej jakości dobra konsumpcyjne zakupiła firmę FELIX® Solingen GmbH, zabezpieczając w ten sposób swoją pozycję lidera rynkowego w produkcji najwyższej jakości noży. Unikalna wizja Zepter, najwyższa jakość i innowacyjne produkty — to przymioty tożsame z tradycją i najbardziej wyrafinowanym rzemieślniczym mistrzostwem firmy FELIX®.

 

  

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10 lub 20 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE w 6 minutMasz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.

Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626