Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 NÓŻ SZEFA KUCHNI Z DREWNA OLIWKOWEGO 18CM

Nóż szefa kuchni z drewna oliwkowego 18CM

KSO-013

Nowy produkt

Nóż służy do siekania, krojenia  warzyw, mięsa i innych składników. Jeśli często gotujesz duże kawałki mięsa, nóż szefa kuchni jest koniecznością. Te krzywe ostrze na koniec w niemieckim stylu, dzięki czemu nadaje się do siekania w kołyszący ruch. Lekkość noża w połączeniu z wygodną rękojeścią z drewna oliwnego ułatwiają wykonywanie zadań kuchennych.

Więcej szczegółów

516,00 zł brutto

-13,00 zł

529,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 476,10 zł

W przeciwieństwie do innych prac kuchennych, cięcie, siekanie, krojenie w plastry i kostki nadal wykonuje się głównie ręcznie. Podczas gdy wielu z nas zmodernizowało nasze kuchnie w nowoczesne tostery, maszyny do smoothie i powolne kuchenki, pozostało prawdopodobnie najstarsze urządzenie ze wszystkich, nóż.


Felix produkuje noże w Solingen, „Mieście Ostrzy”, od 1790 roku i do dziś pozostaje wierny swojej wielowiekowej tradycji. Wykonanie perfekcyjnie kutego noża Zepter z wysokiej jakości jednego kawałka stali wymaga ponad 45 kroków. Wynik nie ma sobie równych pod względem jakości, funkcji i konstrukcji noży.Wykute z jednego kawałka stali X50 CrMoV15, ręcznie wykonane ostrze z kolekcji Olive Wood odznacza się najwyższą jakością, wytrzymałością i ostrością, gwarantując maksymalną wydajność przez wiele lat. Rękojeść o mniejszej średnicy w pięknym złotożółtym kolorze zapewnia równowagę stylu i funkcjonalności nawet dla mniejszych dłoni, aby mieć pewny chwyt podczas wykonywania szeregu zadań. Twardziel oliwek jest znana ze swoich właściwości antybakteryjnych, dzięki czemu ten nóż jest bardziej higieniczny w użyciu. Przy niewielkiej pielęgnacji od czasu do czasu naturalne drewno zachowa swoją strukturę i intensywny kolor przez długie lata.


Wnieś odrobinę śródziemnomorskiego ducha do swojej kuchni!

Kod produktu KSO-013
Nazwa produktu: NÓŻ SZEFA KUCHNI z drewna oliwkowego 18 CM
Waga brutto [kg] 0,26
Waga netto [kg] 0.14
Producent HOME ART & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
Wymiary 430x90x30 mm
Materiał Ostrze - japońska MLS 33 VG10 - wielowarstwowa stal damasceńska Struktura utwardzona lodem - bardziej wyrafinowana i zwarta - twardość 61-62 HRC Rękojeść - Poliamid PA6 G830 FC
Nadaje się do stosowania w zmywarce TAK
Czyszczenie i pielęgnacja Zalecane noże do czyszczenia i mycia ręcznego. Po użyciu spłucz ciepłą wodą i osusz suchą szmatką.
Gwarancja3 lata Gwarancją nie są objęte: zmiany estetyczne wynikające ze zwykłego zużycia, które nie mają wpływu na działanie produktu oraz uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem produktu.
Zrobiono w Chiny
Certyfikaty / deklaracja
Deklaracja zgodności dotycząca rozporządzenia (WE) nr 1935/2004 w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10 lub 20 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE w 6 minutMasz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.

Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626