Atrakcyjne ceny. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

MYION - przenośny osobisty oczyszczacz powietrza + Prezent

ION-01

Nowy produkt

Myion to innowacyjny, opatentowany osobisty oczyszczacz powietrza, który możesz nosić przy sobie zawsze i wszędzie. Urządzenie generuje imponującą liczbę 18 000 000 jonów ujemnych na cm3 i zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji, takich jak wirusy, alergeny, cząstki PM, dym i kurz do układu oddechowego.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

813,00 zł brutto

-70,00 zł

883,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 636,00 zł

MYION - PRZENOŚNY OSOBISTY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

   

  

MYION to osobiste urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię jonizacyjną, aby chronić nasze zdrowie przed małymi, niebezpiecznymi cząsteczkami, takimi jak kurz, pyłki, bakterie, pleśń i wirusy.

Emitując stały strumień ponad 18 000 000/cm3 jonów ujemnych MYION powoduje, że zanieczyszczenia w powietrzu nabierają ładunku ujemnego i są wypychane z przestrzeni osobistej, tworząc tym samym czystsze i zdrowsze powietrze do oddychania

 

  

  

MYION to ultra lekkie i kompaktowe urządzenie, które tworzy bezpieczne środowisko na każdą okazję, gdziekolwiek jesteś:

  • w galeriach handlowych, salach koncertowych, teatralnych, kinowych, na wszelkich uroczystościach- wszędzie tam, gdzie występuje duże nagromadzenie ludzi i możliwość infekcji,

  • w halach sportowych, biurach i poczekalniach, gdzie jest duży przepływ osób,

  • w transporcie publicznym i taksówkach,

  • idealny dla dzieci - w przedszkolach.

  • podczas podróży – aby złagodzić skutki jet lagu,

  • w instytucjach edukacyjnych i bibliotekach - aby zwiększyć koncentrację.

  • MYION - przenośny oczyszczacz powietrza, który jest doskonałą pierwszą linią obrony przed wirusami zawsze i wszędzie, niezależnie od okazji.

  • Wykorzystując wbudowany, unikalny system szczotek z włókna węglowego, MYION uwalnia aż 18 milionów jonów ujemnych na cm3, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do układu oddechowego.

     

Jony UJEMNE w badaniach naukowych

Pierwsza grupa była w pomieszczeniu z tradycyjnie kontrolowanym powietrzem. Wynik był zdumiewający, gdyż grupa przekroczyła ośmiokrotnie zachorowania na drogi oddechowe. Badanie to trwało przez 30 tygodni w szwajcarskim banku. W Rosji próbowano wyhodować małe szczury, myszy, zające gdzie powietrze kompletnie pozbawione było jonów. Niestety, wszystkie zwierzątka zdechły w przeciągu kilku dni. 

Druga grupa była w pomieszczeniu, gdzie było jonizowane powietrze. Eksperyment przeprowadzony w Universytecie Surry pokazał, że najonizowane powietrze może zwiększyć aż o 28% wydolność umysłową w przedmiotach zarówno ogólnych, jak i ścisłych. Dr. Kornblueh z Universytetu Pennsylvani szkoły podyplomowej, szpitala Northeastern i Frankford w Philadelhia leczył jonami ujemnymi pacjentów cierpiących na nieżyt nosa lub astmę. 

W większości przypadków, bo aż 63% pacjentów doznało częściowego lub całkowitego wyleczenia.

Ładowany na USB & cicha praca

Wygodny port USB C pozwala na łatwe i szybkie ładowanie do 2 godzin w dowolnej chwili przez inne urządzenie (można podłączyć do komputer, tableta lub do ładowarki w samochodzie). Długa wytrzymałość baterii do 10 godzin, dzięki czemu masz pewność ochrony cały dzień. Oczyszczacz pracuje cicho i nie generuje żadnego hałasu. Może być używany w sypialni, biurze lub podczas uprawiania sportu bez obaw o zakłócenie czasu odpoczynku czy też pracy.

Łatwa obsługa

Tylko jeden przycisk - uruchomienie lub wyłączenie jonizacji

Bezproblemowy w użyciu i ekonomiczny

Nie jest wymagana żadna konserwacja, ani wymiana filtrów.

Wszechstronność i wygodny DESIGN

Waży  zaledwie 25 gramów, wymiary urządzenia pozwalają na łatwe umieszczenie w samochodzie, postawienie na biurku czy w innym dogodnym miejscu. Obudowa została zaprojektowana w nowoczesny i ergonomiczny sposób dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdej osoby, a dzięki wygodnemu sposobi ładowania może towarzyszyć również w podróży, samochodzie, pociągu czy środkach komunikacji publicznej.

  

MYION - DANE TECHNICZNE

Obszar działania1,5 metra
Wymiar produktu(mm)szer. 21x wys. 66,5x gł. 19 mm
Waga25 g
Baterialitowo-jonowa
Czas ładowania2-3 godz.
Czas użytkowania10 godz.
Napięcie znamionowe3,7V
Pojemność znamionowa200 mAh/0,74 W
Moc znamionowaDC 5V, 1A

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10 lub 20 miesięcy za 0 zł (0%)

Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE w 6 minutMasz do wyboru następujące Banki w kredycie:

    

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.

Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.Sylwia Chochół

Tel: 504 480 626