Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Therapy Air® iOn - Oczyszczacz powietrza z jonizacją Zepter z prezentem

PWC-570/WIE

Nowy produkt

Urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza w domu, mieszkaniu, biurze, hotelu, przedszkolu, szkole, aptekach, gabinetach i innych zamkniętych pomieszczeniach. Oczyszczacz jest wstanie przefiltrować nawet do 140 m2 w godz. System filtracji 5 filtrów. Dzięki jonizatorowi jest jak po burzy: czyste i przyjemne do oddychania. Usuwa 99,99% zanieczyszczeń z powietrza, w tym bakterie i wirusy!

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

3 528,00 zł brutto

-773,00 zł

4 301,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 3 315,00 zł

 ODDYCHANIE ZANIECZYSZCZONYM POWIETRZEM ODBIERA NAM ZDROWIE

  

Powietrze jest czynnikiem absolutnie niezbędnym do życia.

W dzisiejszych czasach tylko oczyszczone powietrze jest zdrowe. Oddychanie zanieczyszczonym powietrzem ma zgubne skutki dla zdrowia, począwszy od podrażnienia dróg oddechowych i problemów z oddychaniem, poprzez problemy układu nerwowego, po wady wrodzone, nowotwory, a nawet otyłość. 

  

Organizacja WHO szacuje, że każdego roku 7 mln ludzi umiera przedwcześnie z powodu zanieczyszczenia powietrza, co sprawia, że jest to największe na świecie pojedyńcze zagrożenie dla zdrowia ze strony środowiska. Cząstki stałe zawieszone w gazie (PM) 2,5, NO2 i O3 są uznawane za mające największy wpływ na zdrowie człowieka.

   

  

DLACZEGO ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE JEST ZABÓJCZE?

Średnio wykonujemy około 23 000 wdechów na dobę, wdychając dziennie ponad 11 000 litrów powietrza, czyli prawie 8 litrów na minutę. Dziewięć na dziesięć osób na świecie oddycha powietrzem złej jakości. 98 procent mieszkańców miast na całym świecie oddycha zanieczyszczonym powietrzem w domu i na zewnątrz. Powietrze, którym oddychamy może zawierać cząstki pyłu, ołowiu, arsenu, rtęci, benzenu, dioksyn, kadmu, a to tylko niektóre z substancji, które trafiają do naszego organizmu podczas oddychania, i które wpływają na nasze zdrowie, wywołując choroby fizyczne i psychiczne.

Wiele badań wykazuje bezpośredni związek między rozmiarem cząstek, a ich zdolnością powodowania nieodwracalnych problemów zdrowotnych. Małe cząstki, o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra, mają największy wpływ na zdrowie, ponieważ mogą przenikać do pęcherzyków płucnych i układu krążenia (krwi), rozprzestrzeniając toksyny do wszystkich części ciała w ciągu zaledwie kilku sekund.

 

Istnieje wiele różnych źródeł zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach, są to m.in.:

• piece i kominki,

• dym tytoniowy,

• materiały budowlane i meble, takie jak: — izolacje zawierające azbest, — nowo położone podłogi, tapicerki i dywany, — meble wykonane z niektórych tworzyw i drewna prasowanego,

• środki chemiczne do czyszczenia i konserwacji, a także środki higieny osobistej, • centralne ogrzewanie i klimatyzacja, urządzenia nawilżające,

• produkty aerozolowe, które w mniejszym lub większym stopniu mogą rozprzestrzeniać zanieczyszczenia,

• zanieczyszczone powietrze z zewnątrz,

• zanieczyszczenia biologiczne (bakterie, pleśnie, alergeny, wirusy, pyłki itp.),

• świece zapachowe i odświeżacze powietrza.

 

 

Innowacja w służbie zdrowego oddechu

Wysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia, piękno i prostota użytkowania. System opiera się na przełomowej technologii, mającej na celu utrzymanie, użytkowanych przez nas pomieszczeń w czystości i aby uczynić je miejscem bezpiecznym dla zdrowia. Therapy Air® iOn jest urządzeniem, na które czekałeś! Rozwiązania zastosowane w urządzeniu, wykorzystują naturalne mechanizmy. Therapy Air® iOn to urządzenie: wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie, stylowe i przyjazne dla użytkownika. Pozwoli cieszyć się czystym powietrzem wokół Ciebie.

  

Najlepsza technologia - najlepsze efekty

Specjaliści firmy Zepter International, eksperci i technicy zaprojektowali i stworzyli innowacyjne urządzenie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny!
Technologia systemu Therapy Air® iOn oparta jest na wysoce zaawansowanej technologii, zdolnej do zwalczania różnego rodzaju zagrożeń dla Twojego oddechu i zdrowia. Jedną z głównych cech Therapy Air® iOn jest jego niesamowita wydajność i technologia, która bazuje na najprostszym, bezpośrednim sprzężeniu z użytkownikiem. Twoje indywidualne ustawienia mogą być zaprogramowane za pomocą jednego przycisku.Therapy Air® iOn jest idealnym rozwiązaniem, by utrzymać pomieszczenia, w których spędzamy najwięcej czasu, w czystości i uczynić je bezpiecznymi dla naszego zdrowia, gdyż jego filtry oczyszczają powietrze i wzbogacają je jonami ujemnymi.

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych. 

To mocne urządzenie składa się z:

 • pięciopoziomowego systemu filtrów
 • generatora jonów ujemnych

działających spójnie, w celu zapewnienia czystego, nieskażonego powietrza.

5 filtrów, Unikalna bariera
Therapy Air® iOn firmy Zepter składa się z 5 różnych filtrów oczyszczających powietrze: 
   

 • filtr antystatyczny ((Pre-Electrostatic);
 • filtr antybakteryjny (Medium);
 • filtr HEPA 13;
 • filtr anty-alergiczny (AG Allergy);
 • filtr z węglem aktywnym (AC Deodorant).


Wszystkie filtry są umieszczone w specjalnym pojemniku i dopasowane do siebie tak, by tworzyć efektywny system. Zajmują mało miejsca i mogą być z łatwością wyjęte.

  
  
   
Natychmiast po przejściu przez system 5 filtrów, które zachowują się jak nieprzepuszczalne bariery, wszystkie zarazki z powietrza są eliminowane. 

1 - FILTR ANTYSTATYCZNY
(Pre-Electrostatic Filter) eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu, sierści zwierząt itd. 
    
   
   
2 - FILTR ANTYBAKTERYJNY
(Medium Filter) usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok. 
  
   
 

3 - NOWY FILTR HEPA 13
 (HEPA Filter) eliminuje 99,9% najmniejszych drobnych cząsteczek takich jak  wirusy, bakterie, pyłki i zarodniki grzybów, kurzu i dymu tytoniowego podczas, gdy antybakteryjny tiabendazol (organiczny anty bakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji. Pokryty jest dwiema substancjami, które skutecznie eliminują mikroorganizmy (aż 99%!) i ich namnażanie wewnątrz filtra nawet gdy oczyszczacz powietrza jest wyłączony. 

  

   

4 - FILTR ANTYALERGICZNY 
(AG Allergy Filter) jest kompozycją srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest szczególnie skuteczny w walce z bakterią Legionella (Legionella bakcyl), która jest szkodliwa dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są skutecznie wykorzystywane w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusem grypy i bakteriami.
   
      

5 - FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM
(AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki atrybutowi, jaki posiada polegającym na wysokim wchłanianiu.


Te specjalne filtry nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń co sprawia, że urządzenie uwalnia jedynie czyste powietrze. Oczyszczone powietrze dodatkowo przechodzi przez moduł zawierający generator jonów, miejsce nasycone jonami ujemnymi 1 230 000 cm3/ na minutę. 

  
Działanie Oczyszczające 

Ciche i efektywne, urządzenie Therapy Air® iOn to urządzenie, którego zaawansowany mechanizm i specjalne indywidualne komponenty umożliwiają pracę w bardzo cichym trybie:

 • wentylatory zasysają powietrze i przepuszczają je do systemu filtrów;
 • oczyszczone powietrze przechodzi przez generator ujemnych jonów i jest nimi wzbogacane;
 • gdy koncentracja jonów ujemnych jest wystarczająco wysoka, ujemne jony i pozytywnie naładowany kurz i mikrobiologiczne cząsteczki unoszące się w powietrzu wzajemnie się przyciągają;
 • cząsteczki kurzu stają się cięższe i zanim opadną na podłogę są całkowicie eliminowane przez system filtrów Therapy Air® iOn;
 • oczyszczone powietrze jest uwalniane do otaczającej atmosfery.

O ZDROWIU

Czynniki codziennego ryzyka

Postęp technologiczny ogromnie usprawnił i polepszył standard naszego życia, ale jednocześnie stał się źródłem zagrożeń: 

 • nasze środowisko coraz częściej wywołuje choroby;
 • nasze domy są atakowane przez kurz, alergeny, czynniki podrażniające, chemikalia i dym tytoniowy;
 • EPA (Environmental Pollution Agency) Agencja Zanieczyszczenia Środowiska wykryła "Syndrom Chorego Budynku", tzn. stan zachorowania dotykający ludzi, którzy mieszkają w nowoczesnych budynkach skonstruowanych za pomocą tanich materiałów, emitujących toksyczne substancje;
 • zanieczyszczenie powietrza (naturalne i wytwarzane przez człowieka): co roku, miliardy ton kurzu ulatniającego się do atmosfery jest rozprzestrzeniane przez prądy powietrza po całej planecie;
  • poziom toksycznych substancji w powietrzu w zamkniętych pomieszczeniach jest od 40 do 100 % wyższy niż na zewnątrz. Głównymi przyczynami tego stanu są: kurz w domach, alergeny i czynniki podrażniające, toksyny z oparów po użyciu detergentów i chemikaliów, dym tytoniowy, sadza, dym emitowany spalaniem i nieprzyjemne zapachy;
  • coraz częściej powodem alergii są domowe kurze, roztocza, pleśń, pyłki, insekty itd;
  • podrażnienia, choroby układu oddechowego i choroby wieńcowe oraz nowotwory są skutkiem biernego palenia, szczególnie u dzieci.


Pojedynczej osobie trudno zmienić sytuację na świecie, ale może ona pomóc sobie i swojej rodzinie.

  


Najbardziej efektywnym dotychczas okazał się Therapy Air® iOn - przełomowe, wydajne i nie wywołujące żadnych skutków ubocznych urządzenie.


 

ZALETY PRODUKTU

Therapy Air® iOn, rozwiązanie problemu zanieczyszczenia.

Proces jest nieustannie powtarzany przez cały czas działania Therapy Air® iOn z zaskakującymi efektami.
 


Doskonały Oczyszczacz Powietrza
Filtr HEPA jest pokryty organicznym anty-bakteryjnym materiałem (Tiabendazolem) i substancjami anty-pleśniowymi w celu usunięcia zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczeń w jednej chwili. 

Mocne odświeżenie
Specjalny, filtr odświeżający usuwa szkodliwe opary i zapach jedzenia lub dym tytoniowy. Toksyczne gazy jak VOCs(toluen, benzen, ksylen, styren), formaldehyd, amoniak, aldehyd octowy i kwas octowy są całkowicie eliminowane (bez dwutlenku węgla i tlenku węgla).

Generowanie ujemnych jonów
Kolosalna ilość wygenerowanych ujemnych jonów pozwala na cieszenie się naprawdę świeżym powietrzem.

Filtr antyalergiczny
AG/Apatyt, Anty-Legionella oraz czynnik przeciwbakteryjny to włóknina usuwająca bakterie i Legionella bakcyle, które są w szczególności niebezpieczne dla noworodków. Ekstrakt z liścia miłorzębu japońskiego jest przetwarzany w organizmie po to, by usuwać alergeny, wirusa grypy i bakterie.
 
Tryb Turbo 
Urządzenie oczyszcza powietrze w trybie turbo, w bardzo krótkim czasie, jeśli zanieczyszczenie jest wynikiem nadmiernej ilości kurzu lub woni.

Ochrona wygląda pięknie.
Funkcjonalność i zaawansowana technologia Therapy Air® iOn jest perfekcyjnym odbiciem jego stonowanego i nowoczesnego designu. Jego kształt i stylowo wkomponowany panel kontrolny stanowią znakomite zestawienie materiałów technologicznych i przyjemnych barw, co zalicza Therapy Air® iOn do grona ikon wzornictwa, pasujących do klasycznego wnętrza, ale jeszcze bardziej do nowoczesnego otoczenia.

Therapy Air® iOn jest eleganckim urządzeniem, które w dużym stopniu jest zgodne z najnowszymi trendami występującymi w architekturze wnętrz. Jego elegancja nie przesłania faktu, że urządzenie cechuje się wysoką efektywnością w oczyszczaniu powietrza, którym oddychamy.  

Możesz czerpać przyjemność z ekskluzywnego, pięknego urządzenia, doskonale wykonanego, a jednocześnie przyjaznego dla użytkownika.

Jest to profesjonalne urządzenie przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Weź głęboki oddech i spójrz na nie. To prawda - to Twój Therapy Air® iOn.
   
   

   

  
Zaawansowana technologia - nowoczesny design

   
Co wyróżnia Therapy Air® iOn’

Wall-Hanging Slim Design – Możliwość zawieszenia urządzenia na ścianie (Opcja)  Smukły design sprawia, iż urządzenie można nawet powiesić na ścianie i będzie ono pięknym efektem dekoracyjnym.

Rytmiczne Czyszczenie
Tryb pracy  Ten tryb jest zaprojektowany dla optymalnego wewnętrznego obiegu powietrza i szybkiego niszczenia zanieczyszczeń.

Cicha praca w nocy
(Tryb nocny)   Urządzenie automatycznie zaczyna pracować cicho, aby wytworzyć przyjemną atmosferę w nocy.

Bezpieczeństwo wykonania dla użytkownika
Urządzenie przerywa pracę automatycznie w przypadku otworzenia przedniej pokrywy. Wejście i wylot powietrza są zaprojektowane tak, aby zapewnić Tobie bezpieczeństwo i zapobiec wypadkom. Produkt posiada automatyczne wyłączenie.

Tryb światła
Możliwość wyboru barwy światła na panelu kontrolnym urządzenia.

Tryb dziecięcy
Prędkość krążenia powietrza jest zmniejszana aby nie dopuścić odczucia chłodu przez dzieci.

Pilot
Pilot jest dołączony w celu zapewnienia jeszcze większej wygody.  
 

KORZYŚCI

Naturalny proces

Zdolność intuicji firmy Zepter International polegała na tym, aby połączyć efektywność specjalnych filtrów z właściwościami i rolą, jaką pełnią ujemne jony. 

Przyroda wytwarza jony ujemne, uwalniając i wiążąc elektrony z neutralnymi cząstkami w powietrzu. 
Generator urządzenia Therapy Air® iOn wytwarza ujemne jony działając w ten sam sposób: jego ujemna elektroda produkuje elektryczność, która sprawia, że molekuły pomiędzy polami otrzymują ujemny ładunek. 

Ujemne jony neutralizują pozytywne jony i krzywdę, jaką mogą nanieść ludzkiemu ciału, tak więc przywracają równowagę polu bioenergetycznemu, co przedkłada się w konsekwencji na sprawniejszą funkcję i poziom energii organizmu. 

Therapy Air® iOn generuje około 220 000 jonów na cm3 w trybie turbo, co oznacza, że wytwarza podwójną ilość powietrza jaka znajduje się w najzdrowszych środowiskach np. wokół wielkiego wodospadu. Dzięki funkcji dwukrotnego zwiększania ilości jonów, przy wykorzystaniu specjalnych filtrów, Therapy Air® iOn firmy Zepter szybko zmieni Twój dom w prawdziwą "oazę zdrowego powietrza". Będziesz oddychać czystym powietrzem, które zostało wzbogacone ujemnymi jonami, a które pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie i zdrowie Twojej rodziny.

Udowodniono, że ujemne jony pomagają:
 • podnieść poziom energii fizycznej
 • przyspieszyć krążenie krwi
 • usprawnić metabolizm
 • wzmocnić system immunologiczny
 • zapobiec wielu chorobom
 • ulżyć w przypadku symptomów alergii, astmy i chorób układu oddechowego
 • przyspieszyć proces regeneracji (przyspieszyć proces wyzdrowienia)
 • zmniejszyć bóle głowy
 • neutralizować skutki stresu
 • eliminować strach i depresję
 • podnieść na duchu
 • ponownie spokojnie zasnąć
 • redukować niebezpieczne konsekwencje stresu
 • odmłodzić i ożywić ciało
 • usprawnić koncentrację i pamięć
 • stymulować kreatywność i sprawność umysłową

Therapy Air® iOn jest mocnym i nie posiadającym żadnych skutków ubocznych urządzeniem firmy Zepter International, które reprezentuje najbardziej efektywne i nowoczesne rozwiązanie problemu zanieczyszczonego powietrza. Jest to rozwiązanie najpoważniejszych problemów dzisiejszego stylu życia, łącznie z otaczającym nas środowiskiem, które w coraz większym stopniu prowadzi do licznych chorób o podłożu chronicznym wynikających z zanieczyszczenia powietrza oraz wywołujących alergie, schorzenia układu oddechowego i choroby wieńcowe oraz nowotwory, które stanowią niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. 
Wszyscy mamy teraz możliwość korzystania z tego urządzenia: indywidualni klienci mogą umieścić je w swoim domu lub biurze. Miłośnicy mody nie chcą przegapić tego istnie artystycznego urządzenia, barmani i restauratorzy mogą zaoferować swoim klientom dodatkowy powód skorzystania z ich lokali.
Therapy Air® iOn jest bardzo modnym, dekoracyjnym urządzeniem. Perfekcyjnie dopasowuje się do domu i biura oraz jest niezbędny w walce z alergią lub astmą. Ma również zastosowanie w otoczeniu biurowym, zatłoczonych powierzchniach, restauracjach, siłowniach, kinach i wszędzie, gdzie ludzie przebywają, mieszkają, jedzą i pracują. Ponad to, jest idealny dla Twojego domu, gdzie i Ty i Twoja rodzina spędzacie najwięcej czasu.


Jest to profesjonalne urządzenie do użytku domowego z najlepszym wyglądem, o jakim tylko mogłeś pomyśleć. Weź głęboki oddech i spójrz na nie. To prawda - to Twój Therapy Air® iOn.

Certyfikat GUI-LAB

Jest to szczególnie potwierdzone w przypadku mikroorganizmów przenoszonych drogą kropelkową takich jak np. SARS-CoV-2. Test został przeprowadzony w kwietniu tego roku, w Niemczech przez certyfikowane inżynierskie laboratorium GUI-LAB pod nadzorem Dr. Andreas Winkens VDI.

Pliki do pobrania (250.32k)

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626

Instrukcja obsługi panelu wyświetlania w Therapy Air Smart - Ustawienia

  
 

 

Instrukcja wymiany filtrów w Therapy Air Smart - Film instruktażowy


  
  
 
Instrukcja obsługi Therapy Air iOn
- Ustawienia, mode, lampa