Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Therapy Air Smart - Oczyszczacz powietrza z jonizacją, lampą UV

TAS-100

Nowy produkt

Oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air® Smart usuwa 99,9% zanieczyszczeń. Łączy w sobie skuteczność filtra HEPA, dobroczynne działanie jonów ujemnych i dezynfekującą moc światła UV-C.  Dzięki niemu masz pewność, że oddychasz czystym i zdrowym powietrzem pozbawionym wirusów, bakterii, alergenów.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

3 938,00 zł brutto

-864,00 zł

4 802,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 3 850,00 zł

Therapy Air Smart to najnowszy filtr do oczyszczania powietrza marki Zepter.

  

    

Unikalna konstrukcja pozwala filtrować powietrze w 360 stopniach.

  

Therapy Air Smart eliminuje do 99,9 % zanieczyszczeń z powietrza. Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, różnego rodzaju alergeny, kurz, dym, pleśń, a także inne zanieczyszczenia, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

 

 

 

Therapy Air Smart wyposażony jest w trójwarstwowy filtr, który składa się z filtra wstępnego z nanocząstkami srebra, który eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśń, sierść zwirząt domowych, a także bakterie i wirusy. Kolejnym filtrem w który wyposażony jest Therapy Air Smart to filtra HEPA 13, który doskonale badzo sobie z zanieczyszczeniami o rozmiarach 0,3 um do których zaliczamy np. pyłki, drobne cząstki kurzu oraz dym, w tym również dym papierosowy. Trzeci filtr to filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego, który jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza przykrych zapachów oraz takich związków chemicznych jak choćby formaldehyd, amoniak czy benzen.

   

Wszystkie trzy filtry są ze sobą połączone tworząc zintegrowany system, a wymiana filtra w Therapy Air Smart zajmuje tylko kilka sekund.

 

  

Wydajny system filtracyjny to jednak nie wszystko. Therapy Air Smart wyposażono w potężny generator jonów ujemnych, który generuje około 5 milionów jonów na centymetr sześcienny.

  

Kolejnym krokiem do czystego powietrza jest zastosowany wewnątrz filtra światło UV neutralizujące patogeny, bakterie i wirusy o krótkiej długości fal, które jest bardzo skutecznym sterylizatorem. Światło UV działa na powietrze wewnątrz urządzenia i nie wydostaje poza urządzenie.

  

 

Therapy Air Smart pomimo swoich niewielkich rozmiarów dostarcza oczyszczone powietrze z prędkością do 390 m3/h tzn. 140 m@/h

  

Filtr powietrza Air smart wyposażony jest w bardzo prosty i intuicyjny dotykowy panek sterowania. Urządzenie uruchamia się w trybie automatycznym, w którym prędkość oczyszczania uzależnione jest od jakości powietrza. Wyświetlacz pokazuje aktualny poziom zanieczyszczeń PM 2,5 Moga jednak Państwo samodzielnie wybrać prędkość oczyszczania powietrza według własnych upodobań. Dostępne są cztery tryby pracy urządzenia plus tryb nocny w którym prędkość filtrowania ograniczona jest do 50%  pierwszego poziomu.

   

 

  

 

Mogą Państwo ustawić czas oczyszczania powietrza od 1 do 24 godzin. Można również włączyć lub wyłączyć generator jonów ujemnych oraz lampę UV

   

   

Therapy Air Smart wyposażony jest także w czujnik informujący o potrzebie wymiany filtrów. Jeśli wymiana będzie wskazana na wyświetlaczu zaświeci się ikona informująca o potrzebie wymiany. Jak już wspomnieliśmy wyżej wymiana filtrów jest bardzo prosta. Wystarczy odkręcić pokrywę znajdującą się pod spodem urządzenia ( nie ma śrób, a jedynie system zatrzaskowy ) wyjąc zużyte filtry z urządzenia, umieścić nowy filtr wewnątrz urządzenia i ponowne zamknąć pokrywę. Po wymianie filtra należy zresetować czujnik wymiany filtrów.  W tym celu należy przez trzy sekundy przytrzymać przycisk Filter Reset.

  

 

  

Filtr powietrza Therapy air Smart posiada również sensor światła - jeśli w pomieszczeniu jest ciemno to automatycznie aktywuje się tryb nocny. Po włączeniu światła urządzenie powróci do normalnego trybu pracy po upływie jednej minuty.

  

Jakość powietrza pogarsza się z każdym rokiem, dlatego tak ważna jest odpowiednia filtracja i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy przez wiele godzin w ciągu dnia. W domu, czy w pracy - wszędzie tam, gdzie spędzamy wiele godzin powinniśmy zatroszczyć się o jakość powietrza którym oddychamy.

  

Doskonała jakość powietrza bogatego w jony ujemne to inwestycja w swoje zdrowie. Zepter od lat wspiera Państwa dążeniu do zdrowego stylu życia. Therapy Air Smart jest kolejnym krokiem w trosce o Państwa zdrowie.

  

Trwająca pandemia Covid w okrutny sposób przypomniała nam wszystkim, jak ważne dla naszego zdrowia i przetrwania jest czyste powietrze, a wybór oczyszczacza powietrza zawsze pozostaje ważną kwestią.

 

Oprócz oświadczeń o zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, certyfikaty są najlepszym potwierdzeniem wydajności tych urządzeń. Z przyjemnością wspieramy wagę niniejszych oświadczeń i informujemy o otrzymaniu najnowszego certyfikat Gui-Lab dla naszego urządzenia Therapy Air® Smart.

Therapy Air® Smart poddano najbardziej wymagającym testom pod kątem jakości powietrza w całkowitej zgodności z VDI-6022 Blatt 5 i VDI-EE 4300 Blatt 14:2021-09.

Therapy Air® Smart otrzymał certyfikat urządzenia skutecznie zmniejszającego liczbę mikroorganizmów.

Therapy Air® Smart wykazuje dużą skuteczność w zakresie zatrzymywania najmniejszych cząstek, tj. pyłu, bakterii, grzybów i wirusów (głównie będących przenosicielami w ramach infekcji kropelkowych – SARS-CoV-2)

  

  

Poniżej przedstawiamy wyniki testu:

  

Zmniejszenie ilości grzybów

• Urządzenie przetestowano z wykorzystaniem 3 różnych rodzajów pleśni: Penicilium chrysogenum, Cladosporium sphaerospermum i Aspergilus brasiliensis. • Eliminację grzybów zaobserwowano dla każdego poziomu prędkości, w tym dla trybu uśpienia.

• Wynik: redukcja w wymiarze 99,9%.

 

   

 

Usuwanie bakterii

• Test przeprowadzono z wykorzystaniem dwóch rodzajów bakterii: Micrococcus luteus i Citrobacter freundii. Usuwanie bakterii zaobserwowano dla każdego poziomu prędkości, w tym dla trybu uśpienia. • Wynik: redukcja w wymiarze 99,8% dla Micrococcus luteus i 99,9% dla Citrobacter freundii.

    

Usuwanie wirusów

• Test przeprowadzono z wykorzystaniem Surrogate 1 = Phi 6 (Bacteriophage phi 6 i jej nosiciel Pseudomonas sp.) wirus RNA z otoczką lipidową: wirion (=cząstka wirusowa): ok. 0,08 – 0,1 µm • Surrogate 2 = MS2 (Bacteriophage i jej nosiciel Escherichia coli) = wirus RNA - wirion (=cząstka wirusowa): ok. 0,03 µm (27nm)

• Wynik: redukcja w wymiarze 95,1 % dla Surrogate 1 i 84.1 % dla Surrogate 2.

• Jako że testu nie można przeprowadzić z żywym wirusem COVID -19 na podstawie Surrogate 2, można przyjąć, że Therapy Air® Smart eliminuje wirusa SARS-CoV-2 (0,05µm – 0,14µm). Eliminacja alergenów: • Therapy Air® Smart eliminuje 100% pyłków kwiatowych

• Alergen koci Fel d 1 – stężenie po filtracji było zbyt niskie, by go wykryć. Zmierzono ilość < 1ng/m3 dla poziomu 3 prędkości.

• Allergen europejskiego roztocza kurzu domowego p 1 Dermatophagoides pteronyssinus i amerykańskiego roztocza kurzu domowego f 1 Dermatophagoides farinae. Stężenie alergenu roztocza p 1 i f 1 po filtracji było zbyt niskie, by go wykryć. Zmierzono ilość < 1ng/m3 dla poziomu 3 prędkości. Wybrano te typy alergenów roztocza, ponieważ najczęściej odpowiadają za alergiczne schorzenia astmatyczne.

• Therapy Air® Smart wspomaga ograniczanie objawów związanych z reakcjami astmatycznymi.

   

  

Eliminacja drobnego pyłu

Therapy Air® Smart przetestowano pod kątem różnych rozmiarów drobnego pyłu (0,3 µm do 10 µm) dla wszystkich poziomów prędkości, w tym trybu uśpienia.

• Oczyszczacz powietrza eliminuje średnio 98,4 % drobnego pyłu. Stężenie ozonu

• Jako że oczyszczacz powietrza jest wyposażony w generator jonów ujemnych, jako półprodukt wytwarza się ozon (O3). Bardzo ważne, by stężenie ozonu w żadnym momencie nie przekraczało 0,05 ppm (FDA) dla średniego poziomu 0,1 ppm w 8-godzinnym okresie (OHSA).

• Zmierzona emisja ozonu jest mniejsza niż 0,025 ppm, co jest poziomem bezpiecznym. Dodatkowe ważne parametry Therapy Air® Smart Obszar działania: 71m2 Przepływ powietrza: 380-390 m3 /h CCMpył: > 12000 mg Stopień interwału (pył): P4 CCM formaldehyd: > 1500 mg Stopień interwału (formaldehyd): F4 Liczba jonów ujemnych: 5 milionów/cm3 Całkowita skuteczność filtracji: 99,97% W załączeniu przesyłamy certyfikat Gui-Lab dla naszego urządzenia

  

Certyfikat Therapy Air® Smart w języku angielskim >>> pdf

Certyfikat Therapy Air® Smart w języku niemieckim >> pdf

Dane techniczne:

Kod produktu: Zepter TAS-100

Zastosowanie: oczyszczanie i jonizacja powietrza, lampa UV typu C

  • wymiary: 64 x 33 x 33

  • waga netto: 7,3

  • waga brutto: 10,8

  • moc: 50W

  • maksymalna wydajność oczyszczania: 390 m3/h

  • generowane jony ujemne: 5 milionów jonów na cm3

  • maksymalna kubatura pomieszczenia: 140 m2

  • wydajność: Clea Air Delivery Rate ( CADR ) - 99,97%

Gwarancja : 7 lat

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626