Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626
Zadzwoń i zapytaj o cenę 504 480 626 Patelnia 3,8 l średnica 28 cm (1 uchwyt, bez pokrywy)

Patelnia indukcyjna 3,8 litra, średnica 28 cm, bez pokrywki Zepter

Z-FP2838-LS/S

Nowy produkt

Patelnia z wysokiej jakości stali 316L, o średnicy 28 cm jest niezniszczalna, odporna na korozję i neutralna dla zapachów i smaków. Jej wyjątkowy kształt – zaokrąglone brzegi i znaczna głębokość – ułatwia podnoszenie i przekręcanie jedzenia. Niezniszczalna powierzchnia ze stali nierdzewnej bez żadnych niebezpiecznych, pełnych toksyn i rakotwórczych powłok zapobiegających przywieraniu.

Więcej szczegółów

Wysyłka natychmiast

1 798,00 zł brutto

-317,00 zł

2 115,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 1 903,00 zł

WIELE KORZYŚCI ZE STOSOWANIA PATELNI MASTERPIECEZepter słynie ze swoich niezniszczalnych naczyń o wiecznej trwałości, ale jest również uznawany za światowego lidera zdrowego gotowania bez chemikaliów.

Konwencjonalne powłoki ‘non-stick’ są wykonane z syntetycznej substancji,  politetrafluoroetylenu (PFTE). Substancja ta nie tylko łatwo się zarysowuje i niszczy, ale również zawiera kwas perfluorooktanowy (PFOA) – który okazał się rakotwórczy.

URA, najnowsza technologia Zeptera, nie stosuje żadnych powłok, a zmienia strukturę wewnętrznej powierzchni patelni, dzięki czemu patelnia staje się nieprzywieralna, i zapewnia bezpieczne i trwałe rozwiązanie dla smażenia bez przywierania i wiele innych korzyści

MOŻLIWA OD ZARAZ - SZYBKA, ŁATWA, TANIA, SMACZNA, NISKOTŁUSZCZOWA, ZDROWA DIETA!

Dlaczego podczas smażenia używamy tłuszczu?

Dodawany w trakcie smażenia tłuszcz ma jedynie przenosić ciepło z patelni do żywności, chronić gorszej jakości naczynia przed uszkodzeniem
oraz zapobiegać przypaleniu żywności.

NACZYNIA ZŁEJ JAKOŚCI:

- Patelnie z PTFE (politetrafluoroetylenu) >> Im bardziej podgrzewamy patelnie tego rodzaju do wysokich temperatur, tym szybciej pęka ich powłoka, a uwalniane małe cząsteczki i substancje przedostają się do żywności i powietrza. 

- CERAMIKA >> Aby dokładnie pokryć metal powłoką ceramiczną, do ogrzanej mieszanki ceramicznej producenci dodają chlor i barwniki. Później, kiedy w domu, podczas gotowania, ogrzewamy naczynie ceramiczne, ten chlor i barwniki parują, wnikając do przygotowywanej żywności.

- ALUMINUM >> Powszechnie wiadomo, że aluminium gromadzi się w naszym organizmie. Zatrucie aluminium może czasem prowadzić do kruchych kości, osteoporozy i choroby nerek.  

- STAL NIERDZEWNA NISKIEJ JAKOŚCI >> Tanie naczynia ze stali, pochodzące z Chin, Indii lub od innych producentów azjatyckich, mogą być bardzo niskiej jakości, a nawet niebezpieczne dla naszego zdrowia z uwagi na substancje dodane do stopu.

 

 

Przykład smażenia bez tłuszczu

ZDROWE, WYGODNE, NAJBARDZIEJ WYDAJNE GOTOWANIE


Dokonaj wyboru spośród całej gamy naczyń Zeptera o różnych rozmiarach do kolejnych kulinarnych osiągnięć. Rozmiar i pojemność 2-litrowego naczynia czyni go idealnym elementem w systemie wielopoziomowym do gotowania 2-3 potraw na jednym źródle ciepła.

Dzięki technologii zamkniętego obiegu Zeptera odżywczy płyn pozostaje wewnątrz garnka, pozwalając potrawie gotować się we własnym sosie bez konieczności dodawania wody. Wyobraź sobie, że przygotowujesz śródziemnomorski jednogarnkowy gulasz z różnymi rodzajami papryki, cukinią, soczewicą, słodką wędzoną papryką i tymiankiem do kurczaka Cajun, albo tradycyjną wołowinę bourguignon bez tłuszczu i wody i gotujesz w niskich temperaturach. Końcowym efektem będzie smaczniejsze danie, o apetycznym wyglądzie ponieważ naturalny kolor, kształt i struktura zostają zachowane.
 MNIEJ TŁUSZCZU, WIĘCEJ WITAMIN:

Zawartość witaminy C w ziemniaku gotowanym w wodzie zmniejsza się o 60-80%. To samo dotyczy innych warzyw i jedzenia tracących wartości odżywcze i witaminy z powodu złego sposobu gotowania i złego sprzętu. Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza.

Naturalny tłuszcz znajdujący się w mięsie wydostaje się podczas grillowania w naczyniach Masterpiece, więc dodatkowy tłuszcz jest zbędny. To znaczy, że grillowana cielęcina zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie.

To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli z zużyciem złej jakości naczyń i narzędzi.
 

EKONOMIA:

Naczynia Zeptera to oszczędność czasu, energii i miejsca, ale przede wszystkim ochrona zdrowia.

Jedzenie gotuje się we własnych sokach w niskiej temperaturze oszczędzając do 80% wydatków na energię i do 40% wydatków na żywność, co urasta do sumy tysięcy euro rocznie. 

Dodatkowo, garnki chronią przed rozlaniem i nie zatłuszczą kuchenki, są praktyczne, bo zajmują mało miejsca i łatwo je myć.

DANE TECHNICZNE

 • Indeks Z-FP2838-LS/S
 • Nazwa Patelnia 3,8 l Ø 28 cm (1 uchwyt, bez pokrywy)
 • Waga brutto [kg] 2.28
 • Waga netto [kg] 1.88
 • Zastosowanie Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI 316 L-304
 • Wysokość naczynia 6,5 cm
 • Pojemność 3,8 l
 • Średnica 28 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Rodzaj stali AISI 316 L-304
 • Możliwość użytkowania z pokrywą szybkowarową SYNCRO CLIK NIE
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.
Pojemność w litrach:2,8
Średnica w cm:28
KategoriaPatelnie

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zobacz nasze przepisy poniżej wykonane w naszych garnkach i patelni Zepter.Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia. - George Bernard ShawZe względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626