Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

Odkurzacz z parą i żelazkiem - TUTTO LUXO 6SB Zepter - Czarny

PWC-700B

Nowy produkt

Kompletny system czyszczący 6 w 1 zawiera 3 opatentowane systemy z 4 filtrami, oferuje doświadczenie niezrównanej czystości, deklasując konwencjonalne urządzenia czyszczące. 6 perfekcyjnych czynności to: odkurzanie, czyszczenie i dezynfekcja, jednoczesne czyszczenie i odkurzanie, prasowanie, nawilżanie powietrza i aromaterapia.

Więcej szczegółów

7 803,00 zł brutto

-1 845,00 zł

9 648,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 8 115,00 zł


Kompletny System Czyszczący


Tuttoluxo 6SB Indeks: PWC-700B
Z połączenia zaawansowanej, najbardziej nowoczesnej technologii i naturalnej mocy pary wodnej, powstał KOMPLETNY SYSTEM CZYSZCZĄCY 6 W 1 FIRMY ZEPTER - TUTTOLUXO 6SB - oferujący skuteczne sprzątanie i deklasujący wszystkie konwencjonalne urządzenia czyszczące. Dzięki 6 głównym funkcjom, 3 opatentowanym systemom, 4 poziomom filtracji, inteligentnym funkcjom i obsłudze przyjaznej dla użytkownika i szerokiemu wachlarzowi dostępnych akcesoriów,
kompletne urządzenie czyszczące firmy Zepter jest łatwe w użytkowaniu i utrzymaniu.
Przy wykorzystaniu najpotężniejszego środka dezynfekującego znanego ludzkości, pary wodnej, TUTTOLUXO 6SB chroni nasze zdrowie i środowisko, zapewniając efekty profesjonalnego sprzątania na każdym rodzaju powierzchni. Dzięki profesjonalnemu żelazku każde marszczenie lub zgniecenie na ubraniu po prostu zniknie. Para przenika głęboko w tkaninę, odkażając ją, ale jednocześnie chroniąc.
KOMPLETNY SYSTEM CZYSZCZĄCY 6 W 1 FIRMY ZEPTER dostępny jest w dwóch opcjach – Tuttoluxo 6S i Tuttoluxo 6SB. W zależności od Państwa preferencji i stylu mogą Państwo wybrać pomiędzy klasyczną elegancją wcieloną w czarną wersję produktu lub ekstrawaganckie, ozdobne i luksusowe specjalne wydanie w złotym kolorze. Każda wersja, niezależnie którą Państwo wybiorą, sprawdzi się identycznie, zapewniając najwyższą skuteczność w sprzątaniu i ochronie Państwa domu.

6 urządzeń w 1

1 Odkurzanie – tradycyjne i na mokro z użyciem filtra wodnego
2 Czyszczenie parą i dezynfekcja
3 Czyszczenie parą i odkurzanie w tym samym czasie
4 Profesjonalne prasowanie z użyciem pary wodnej – w pionie i w poziomie
5 Oczyszczanie powietrza i aromaterapia
6 Nawilżanie powietrza

WIELOTOROWA WYDAJNOŚĆ DLA PERFEKCJI W CZYSZCZENIU

Wyjątkowe właściwości TUTTOLUXO 6SB

 

HIGIENICZNY

W ciągu kilku minut dwa mocne grzejniki (2 x 1050 W) wytworzą parę o średniej temp. 148°C. Ta wysoka temperatura zabija zarazki, bakterie, mikroby, wirusy, roztocza kurzu i inne mikroskopijne organizmy, które żyją w dywanach, materacach i meblach i które mogą przyczynić się do poważnych problemów ze zdrowiem, takich jak astma i alergie. Wzornictwo i projekt (konstrukcja) systemu bojlera (grzejnika wody) zapewnia ciągłe i stałe ciśnienie nawet podczas najbardziej wymagających czynności i zadań. Otrzymujemy moc pary wodnej, kiedy jej potrzebujemy, bez zbędnego czekania aż bojler ostygnie przed kolejnym napełnieniem.
 
 


 

POTĘŻNY

TUTTOLUXO 6SB oferuje ciągłą, nieustanną moc. Ciśnienie pary wodnej osiąga 450 kPa (4,5 bar). Potężny strumień pary wyeliminuje nawet najbardziej uporczywy brud, podczas gdy mocny silnik zassie cały ten brud. Z TUTTOLUXO 6SB możemy odkurzać i czyścić za pomocą pary w tym samym czasie w miejscach, które wydawały się kiedyś niemożliwe! Wszystko, czego potrzebujesz to dotknięcie jednym palcem w celu ustawienia mocy ssania w dowolnej sytuacji. Szybko zwiększ lub zmniejsz prędkość odkurzania prosto z rączki, bez zatrzymywania, bez żadnego wysiłku i bez poboru dodatkowej energii! Mocny i potężny, nie ma potrzeby czekania, aż ostygnie i nagrzeje się jak inne systemy czyszczące działające na parę.
 

 

WYDAJNOŚĆ

TUTTOLUXO 6SB silnik ssący jest arcydziełem, majstersztykiem. Charakteryzuje go zaleta, przewaga – silnik o mocy 1200 W, lecz jego efektywność jest równa tej silnika o mocy 1600 W. TUTTOLUXO 6SB to urządzenie inteligentne, mocniejsze, bardziej skuteczne, wydajne, bardziej ekonomiczne, bardziej przyjazne środowisku… po prostu bardziej smart – genialne. Wymiary nie mają znaczenia – trwałość, moc, wytrzymałość owszem!
 

 

EKONOMICZNY

Już nigdy więcej nie będziemy musieli marnować pieniędzy na drogie, niebezpieczne produkty czyszczące. Co więcej, nigdy więcej nie wydamy pieniędzy na worki do odkurzacza i filtry:

Oszczędzasz 100% na kosztach worków do odkurzacza
Oszczędzasz 100% na kosztach detergentów chemicznych


Para wodna jest tak skuteczna – jeden litr wody daje około 1 000 litrów pary wodnej i dzięki sprytnej i inteligentnej konstrukcji TUTTOLUXO 6SB bojler można napełnić w trakcie pracy urządzenia, nigdy nie wyczerpując pary wodnej.

Dzięki TUTTOLUXO 6SB można:

Oszczędzić do 50% czasu spędzonego na sprzątaniu
Oszczędzić do 70% czasu spędzonego na prasowaniu


Inteligentne urządzenie, które informuje, kiedy woda w zbiorniku się kończy. Efektywny silnik ssący urządzenia TUTTOLUXO 6SB pracuje przy niższej mocy, niż jego max wydajność, więc oszczędzasz na kosztach i rachunku za elektryczność!
I jaki istnieje lepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na kosztach leczenia i lekarzy, niż utrzymanie naszego domowego środowiska w czystości i zdrowiu – nasz dom jest pierwszym schronieniem przed niebezpieczeństwem współczesnego życia.
 

 


ZDROWIE

Zdrowie może wydawać się luksusem – ale dzięki TUTTOLUXO 6SB staje się naturalnym stanem bycia.
Liczba osób cierpiących z powodu zapalenia skóry, astmy, alergii rośnie z roku na rok i wielu ekspertów z dziedziny medycyny przypisują to niskiej jakości powietrza w pomieszczeniach oraz korzystaniu z nieodpowiednich metod sprzątania. Międzynarodowe badania przeprowadzone przez różne agencje wykazały, że wiele spośród głównych przyczyn można znaleźć w naszych własnych domach: tanie materiały budowlane, chemiczne produkty czyszczące do domu, dym, pleśń i roztocza – wszystko to powoduje i prowadzi do tego, że my i nasze dzieci cierpimy z powodu ataków alergii i astmy – a spędzamy co najmniej 90% naszego czasu w pomieszczeniach.

Te drobne cząsteczki kurzu i roztocza są trudne w usunięciu i większość odkurzaczy tak naprawdę robi o drobinę ponad rozprzestrzenianie ich z powrotem w powietrzu. Zwykły, standardowy worek do odkurzacza po prostu nie może przefiltrować cząsteczek tak drobnych, powodujących bóle głowy, mdłości, problemy z oddychaniem, reakcje alergiczne lub zawroty głowy. TUTTOLUXO 6SB jest zaprojektowany z myślą o tym.

Kurz tworzą cząsteczki o niezwykle małych wymiarach, mikroskopijne włókna, sadza, wirusy i roztocza. Jeden gram kurzu może zawierać do 19 000 roztoczy kurzu: mikroskopijne stworzenia żyją, oddychają i umierają. Roztocza kurzu to mikroskopijne roztocza, które żywią się organicznymi szczątkami, takimi jak łuszczący się, zrzucany ludzki zewnętrzny naskórek – są to również najbardziej powszechne na świecie przyczyny astmy i alergii. Pyłki i sierść domowych zwierząt mogą pogorszyć sytuację i nasilić problem. Roztocza kurzu dobrze żyją w: materacach, dywanach, meblach i pościeli. Nasza poduszka może być domem dla 40 milionów roztoczy. Na przykład: przeciętna / średnia żywotność poduszki to 6 lat, przy czym do tego czasu około 10% jej masy będzie tworzyć martwy naskórek, roztocza i odchody roztoczy.

Detergenty mogą utrzymać roztocza kurzu pod kontrolą, ale co z naszym zdrowiem i zdrowiem naszej rodziny. Nasze domy są wypełnione substancjami wytworzonymi przez człowieka, w których skład wchodzą wszelkiego rodzaju syntetyczne chemikalia, niektóre z nich są znanymi substancjami rakotwórczymi, powiązanymi z różnymi chorobami nowotworowymi. Wysoka koncentracja produktów czyszczących może pozostać na powierzchni, w tkaninach, tekstyliach, materiałach i w powietrzu przez długi czas po czyszczeniu 9sprzątaniu), więc dotykamy i wdychamy szkodliwe chemikalia.


TUTTOLUXO 6SB umożliwia łatwo pozbyć się kurzu, roztoczy kurzu i wszystkich pozostałych mikroskopijnych stworzeń żyjących w naszych domach; i dużo więcej, niż to, bez dodawania drogich i trujących substancji chemicznych do naszego życia, korzystając tylko z naturalnej mocy pary wodnej. Zepter po raz kolejny wyznaczył standardy zdrowia w przyszłości.

 


 

WSZECHSTRONNE FUNKCJE

Zaawansowany technologicznie i wielofunkcyjny, dopasowany do całego swojego wachlarza akcesoriów, które perfekcyjnie się nadają się do każdego rodzaju użytkowania, powierzchni, garderoby.

Po co sześć oddzielnych, pojedynczych urządzeń, skoro możesz mieć urządzenie sześć w jednym, które robi wszystko?


1. Odkurzanie –  na mokro i na sucho
Wykorzystując filtr wodny

TUTTOLUXO 6SB jest wysoce wydajnym odkurzaczem. Może być wykorzystany w każdej sytuacji, dla łatwego, wydajnego i skutecznego czyszczenia: ODKURZANIE NA SUCHO, pozbywając się brudu i cząsteczek kurzu i ODKURZANIE NA MOKRO, momentalnie zasysając wszelkiego rodzaju rozlane płyny. Oprócz właściwości profesjonalnego odkurzacza, TUTTOLUXO 6SB także filtruje powietrze, wykorzystując unikatowy, opatentowany Spray System, który sprytnie zatrzymuje wszystkie cząsteczki kurzu wewnątrz urządzenia i usuwa nawet najmniejsze cząstki kurzu z powietrza. Żaden worek do odkurzacza nigdy nie osiągnie takiego efektu ze zwykłym papierowym „filtrem” o porowatej strukturze.

 

2. Czyszczenie parą i dezynfekcja

Para wodna oferuje wiele zastosowań i korzyści, jeśli chodzi o sprzątanie!
Wysoka temperatura pary wodnej sterylizuje i dezynfekuje, zabijając wszystkie bakterie i zarazki. Ciśnienie pary z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywy brud i tłuszcz, bez konieczności używania szkodliwych, niebezpiecznych środków chemicznych, a także do najtrudniejszych powierzchni i zakątków, do których tradycyjne, standardowe urządzenia czyszczące nie mogą dotrzeć.

Ciesz się naturalną, dezynfekującą moc pary wodnej dzięki TUTTOLUXO 6SB!


3. Czyszczenie parą i odkurzanie
w tym samym czasie

TUTTOLUXO 6SB wynosi zarówno czyszczenie parą jak i odkurzanie o jeden stopień wyżej łącząc moce obu tych właściwości.
Nieustanne ciśnienie pary wodnej i wysoka temperatura równa 148°C, sterylizuje penetrując i docierając głęboko w dywany, materace i tapicerki, zabijając nawet roztocza kurzu, podczas gdy skuteczna moc silnika odkurzacza zasysa zarówno brud, jak i martwe już roztocza. Przyjazny dla użytkownika, bojler można uzupełnić w trakcie używania urządzenia, bez tracenia czasu.

TUTTOLUXO 6S/6SB jest po prostu 2 X PERFEKCYJNY!
 

4. Profesjonalne prasowanie parą
W poziomie i w pionie

Żelazko TUTTOLUXO 6SB jest poręczne i profesjonalne, oferujące niezrównane funkcje dezynfekcji i odświeżenia, których nie może zagwarantować zwykłe żelazko elektryczne

System uzupełniania wody zapewnia ciągłe ciśnienie pary wodnej w trakcie prasowania, zarówno w poziomie jak i pionie. Osiąga efekty pralni chemicznej, korzystając wyłącznie z mocy pary wodnej, zapewniając oszczędzanie czasu i pieniędzy. Chroni nawet najbardziej delikatne tkaniny, w tym jedwab, sztruks, wełna, kaszmir…5. Oczyszczanie powietrza i aromaterapia

Luksus czystego powietrza

Nie należy lekceważyć kwestii komfortowego oddychania, zwłaszcza w czasach coraz częstszych przypadków astmy i alergii.

Dlatego właśnie naukowcy firmy Zepter dopilnowali, aby technologia TUTTOLUXO 6S/6SB mogła być stosowana do oczyszczenia powietrza, którym oddychamy.

System filtracji filtruje niemal 100% cząsteczek kurzu, które przechodzą przez urządzenie.

Oczyszcza powietrze, którym oddychamy. Zwykły odkurzacz wzbija zanieczyszczenia i brud z dywanów prosto w powietrze, które wdychamy, ale TUTTOLUXO 6S/6SB czyści nasze dywany i równocześnie oczyszcza otaczające nas powietrze.

Możesz poprawić sobie nastrój, nabrać pogody ducha i zrelaksować się w swojej oazie dobrego samopoczucia, w swoim domu; wystarczy dodać kilka kropli płynu zapachowego Zepter (Aromaty Zepter) do zbiornika z czystą wodą.

Aromaty Zepter

SŁODKI CYTRUS

Dodaje energii i sił i wzmacnia, krzepi, orzeźwia. Świeży zapach wiosny przyjemnie ostrego aromatu doda życia Twojemu domu.PIŻMO

Relaks i odprężenie. Wyrafinowany aromat piżma doda spokoju i komfortu Twojemu otoczeniu mieszkalnemu. 

EUKALIPTUS-MIĘTA

Dodaje otuchy, błogości i uspokaja. Wspaniały ziołowy aromat ponosi na duchu jest szczególnie zalecany osobom cierpiącym z powodu problemów z oddychaniem, na przeziębienia lub grypy.
 

6. Nawilżanie powietrza

Oaza dobrego samopoczucia

Bóle głowy to powszechna dolegliwość, na którą skarżymy się coraz częściej, jednak niewielu wie, że często są one spowodowane niską jakością powietrza w naszych domach. Kolejną wybitną cechą urządzenia TUTTOLUXO 6S/6SB jest fakt, że dzięki niemu nasz dom staje się zdrowszym miejscem poprzez uwalnianie nawilżonego powietrza we wszystkich pokojach i pomieszczeniach w naszym domu.

Suche powietrze powoduje suchość skóry, suchość włosów, słabą jakość snu, nasilenie symptomów alergii i astmy, częste przeziębienia, grypę i dolegliwości z oddychaniem, ból gardła, krwawienie z nosa i suchy kaszel.


Nawilżanie powietrza może się odbywać na dwa sposoby:

poprzez “czyszczenie parą” przy wykorzystaniu giętkiego węża,

poprzez “parowanie” przy użyciu dodatkowego wyposażenia.


TUTTOLUXO 6S/6SB przywraca wilgoć do suchego, jałowego, zimowego powietrza, poprawia zdrowie… a zaczerpnięcie oddechu znów staje się przyjemnością.
TUTTOLUXO 6S/6SB jest jedynym urządzeniem czyszczącym, które może być również wykorzystane jako nawilżacz.
OTRZYMUJESZ NIE TYLKO TO, ZA CO PŁACISZ – OTRZYMUJESZ O WIELE, WIELE WIĘCEJ!

 


3 unikatowe, opatentowane systemy

 

SPRAY SYSTEM

Czystość i świeżość

Nie ma nic bardziej świeżego od powietrza po ulewie czy też burzy, a TUTTOLUXO 6S/6SB wykorzystuje to, aby nadać tę samą świeżość i rześkość naszym domom. Wszystko dzięki opatentowanemu systemowi Spray System, który wykorzystuje proces nazywany nebulizacją. Nebulizacja jest częścią czterostopniowego systemu filtrowania, w którym środek płynny tworzy unikatowy filtr wodny i przechwytuje nie tylko solidne cząstki, lecz nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Cyrkulacja wody i powietrza, która tworzy się dzięki strumieniom sprayer’a chwyta i przetrzymuje brud wewnątrz zbiornika z wodą, więc nawet najdrobniejsze fragmenty kurzu nie zdołają uciec z powrotem do wdychanego powietrza. Powietrze wychodzące na zewnątrz jest czyste, bezpieczne i świeże – całkowicie oczyszczone! Zatem, gdy sprzątasz z TUTTOLUXO 6S/6SB, masz gwarancję, pewność, że Twój dom jest higienicznie czysty. Bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich.

SIMPLY SYSTEM

Łatwy i skuteczny. Opatentowany Simply System sprawia, że TUTTOLUXO 6S/6SB jest tak łatwy w oczyszczeniu i utrzymaniu w czystości, konserwacji, jak i w użytkowaniu. Woda z kranu i naturalne środek czyszczący (detergent) to wszystko, czego potrzebujemy dla zachowania zbiornika i filtrów w czystości i w stanie nowym. Jeżeli preferujemy, możemy umyć je w zmywarce! Po zakończeniu prac domowych i wykonaniu domowych obowiązków, wystarczy po prostu opróżnić zbiornik oczyszczający z zalegającej cieczy, opłukać go i TUTTOLUXO 6S/6SB jest gotowy do ponownego użycia! Bez konieczności stosowania brudnych – i kosztownych – worków do odkurzacza i dodatkowych filtrów. Worki mogą brudzić i są kłopotliwe do usunięcia. Co więcej, trzeba je ciągle kupować! Zaoszczędź czas i pieniądze oraz chroń swoje zdrowie z TUTTOLUXO 6SB!

SLALOM SYSTEM

Swoboda i praktyczność. Opatentowany Slalom System zapewnia TUTTOLUXO 6S/6SB maksymalną swobodę manewrowania. Zarówno małe przednie kółka jak i złącze w postaci węża obracają się, co pozwala na maksymalnie swobodny ruch a także zapobiega przed zniszczeniem się (wyeksploatowaniem, zużyciem) węża.Filtry TUTTOLUXO 6SB – ZMYWALNE I TRWAŁE, WYTRZYMAŁE

 
 

1. FILTR PRZEPŁYWOWY
Filtr ten zatrzymuje większe zanieczyszczenia, np. liście, których nie wyłapuje Spray System. Stanowi ważne wstępne zabezpieczenie dla filtra wlotowego powietrza.
 


2. FILTR WLOTOWY POWIETRZA
Filtr ten oczyszcza powietrze przechodzące przez urządzenie z nieprzyjemnych zapachów oraz zapobiega przedostaniu się do wnętrza urządzenia małych cząsteczek, które nie zostały w pełni przefiltrowane przez Spray System.
 3. FILTR POLIESTROWY
Poliestrowy filtr na wylocie powietrza, zaprojektowany jest do wyłapywania cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona, wszystkiego, co zdołało przedostać się przez poprzednie stopnie – filtry. Filtr poliestrowy wykorzystywany głównie w celu zmniejszenia hałasu, czyni z TUTTOLUXO 6S/6SB jednym z najcichszych urządzeń w swojej klasie.

4. FILTR WLOTOWY POWIETRZA CHŁODZĄCEGO SILNIK
Zaprojektowany, aby zapobiegać przedostawaniu się różnych cząsteczek (z dywanów, domowych zwierząt lub czegokolwiek innego do silnika. Jest także używany do filtrowania powietrza chłodzącego silnik, co jest funkcją unikalną dostępną jedynie w modelach TUTTOLUXO. 
 

FILTR HEPA (High Efficiency Particulate Air) opcjonalnie
WYSOKOSPRAWNY FILTR POWIETRZA

Technologia wysokosprawnego filtra powietrza - HEPA filtra - zapewnia maksymalną skuteczność zatrzymywania 99,97% cząsteczek mniejszych niż 0,3 mikronów. Filtr HEPA ponadto pomaga eliminować mikroorganizmy z powietrza wewnątrz domu.
 

 

Akcesoria TUTTOLUXO 6SB

Wyposażony w szeroki wachlarz akcesoriów, TUTTOLUXO 6SB, oferuje odpowiednie urządzenia, nadające się do każdej sytuacji i każdej powierzchni.
Wielofunkcyjny – akcesoria dopasowują się według Twoich własnych, określonych potrzeb.
Genialne wzornictwo – dodatkowe elementy – akcesoria – zaprojektowane są tak, aby pomagały w sytuacjach, w których standardowe metody sprzątania, czyszczenia nie wystarczają.
Uniwersalny – do sprzątania, oczyszczenia każdego rodzaju powierzchni.

Akcesoria TUTTOLUXO 6SB to:
 

Turbo szczotka *opcjonalnie

Ta końcówka jest dostarczana z elementem zasysającym i obrotową szczotką do dywanów, napędzaną tym samym zasysanym powietrzem. Turbo szczotka jest odkurzaczem do dywanów, który jest zdolny do całkowitego usunięcia kurzu, jak również sierści zwierząt i innych zabrudzeń z dywaników, dywanów i wszystkich rodzajów podłóg.

 


 

Nawilżacz powietrza *opcjonalnie

TUTTOLUXO 6SB jest jedynym systemem czyszczącym, który jednocześnie jest nawilżaczem i odświeżaczem powietrza! Używaj opatentowanego NAWILŻACZA, aby nawilżyć powietrze i wypełnić je wspaniałymi zapachami poprawiającymi nastrój, samopoczucie.
 

 
 

Akcesoria TUTTOLUXO 6SB

Pomimo mocy, elegancji i wdzięku TUTTOLUXO 6S, to właśnie akcesoria sprawiają, że jest to fenomen sprzątania w każdej sytuacji, w każdym pomieszczeniu domu.

Akcesoria TUTTOLUXO 6S są:
 • Wielofunkcyjne – dopasowują się według Twoich własnych potrzeb.
 • Genialnie zaprojektowane – zaprojektowane są tak, aby pomagały w sytuacjach, w których standardowe metody sprzątania, czyszczenia nie wystarczają.
 • Uniwersalne – do oczyszczenia  każdego rodzaju powierzchni.
 • Elastyczne – do stosowania w wielu różnych miejscach.
 • Dbają o zdrowie – czyste i sterylne, niezależnie od tego, gdzie kryją się zarazki!
 • Długotrwałe, wytrzymałe dzięki wysokiej jakości materiałów wykonania
 • Unikatowy, ergonomiczny design gwarantuje, że nawet najbardziej uporczywe, najtrudniejsze plamy tłuszczu i zabrudzenia nie będą miały szans.
 
Turbo szczotka *opcjonalnie

Ta końcówka jest dostarczana z elementem zasysającym i obrotową szczotką do dywanów, napędzaną tym samym zasysanym powietrzem. Turbo szczotka jest odkurzaczem do dywanów, który jest zdolny do całkowitego usunięcia kurzu, jak również sierści zwierząt i innych zabrudzeń z dywaników, dywanów i wszystkich rodzajów podłóg

 
Nawilżacz powietrza *opcjonalnie

TUTTOLUXO 6SB jest jedynym systemem czyszczącym, który jednocześnie jest nawilżaczem i odświeżaczem powietrza! Używaj opatentowanego NAWILŻACZA, aby nawilżyć powietrze i wypełnić je wspaniałymi zapachami poprawiającymi nastrój, samopoczucie. Ty nie musisz robić zupełnie nic, aby nawilżyć powietrze w swoim domu; TUTTOLUXO 6S działa i nawilża powietrze, podczas gdy ty się relaksujesz.

 

TUTTOLUXO 6SB


DANE TECHNICZNE
 • Indeks PWC-700B
 • Nazwa TUTTOLUXO 6SB
 • Waga brutto [kg] 18.9
 • Waga netto [kg] 15.4
 • Zastosowanie Do użytku domowego. Odkurzanie na sucho i z filtrem wodnym, czyszczenie parą i dezynfekcja, jednoczesne czyszczenie parą i odkurzanie, prasowanie przy użyciu pary wodnej, nawilżanie powietrza, aromaterapia
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 • Kolor czarny
 • Wymiary 33,6 cm x 33,2 cm x 47,9 cm / w opakowaniu 59,5 cm x 40 cm x 55,5 cm
 • Rodzaj zastosowanych filtrów Wodny, poliestrowy, filtr węglowy silnika, filtr HEPA - opcjonalnie
 • Napięcie 230 V +/- 10% 50Hz
 • Moc bojlera (2 grzałki) 2100 W (1050 W + 1050 W)
 • Moc silnika 1200 W - przy zastosowaniu nowszej technologii daje taką samą moc jak silnik 1600 W
 • Moc żelazka 850 W
 • Ciśnienie pary (450 kPa) 4,5 bar
 • Poziom hałasu +/ - 71 db ( A)
 • Maksymalna temperatura pary w bojlerze 148 ̊C
 • Moc odkurzania (podciśnienie) 2290 mm H2O
 • Czas nagrzania pary Ok. 2 min. od włączenia, kilka sekund po ponownym napełnieniu
 • Regulacja mocy ssania Tak (przyciski na panelu urządzenia i w rękojeści węża giętkiego)
 • Pojemność bojlera Całkowita 0,8 l. - robocza 0,4 l.
 • Pojemność zbiornika 1,2 l
 • Długość przewodu giętkiego 2 m
 • Zasięg pracy 8 m
 • Długość przewodu sieciowego 5 m
 • Termostat bezpieczeństwa 170 ̊C
 • Zawór bezpieczeństwa w bojlerze 6 Bar +/- 0.5
 • Włącznik na rączce sterowany niskim napięciem 5 V
 • Automatyczny zwijacz przewodu brak
 • Zabezpieczenie Pływak bezpieczeństwa, izolacja termiczna w rurach przedłużających, zabezpieczenie przed wydostawaniem się pary IPX4
 • Skład Rury przedłużające x 2 Duża szczotka, w tym: nasadka do czyszczenia dywanów, nasadka do zasysania płynów, nasadka do czyszczenia podłóg Dysza jednostrumieniowa, w tym: wąska końcówka, szeroka końcówka, mała okrągła szczoteczka Dysza trójstrumieniowa, w tym: trójkątna szczotka z możliwością trójstronnego i pojedynczego rozpylania pary Okrągła szczotka z koncentryczną główką Lejek do uzupełniania bojlera Uchwyt na akcesoria Nasadka do zasysania płynów Nasadka uniwersalna (opcjonalnie) Nasadka z włosiem Końcówka do mycia szyb i okien Żelazko Podstawka pod żelazko Instrukcja obsługi Karta Gwarancyjna
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja 36 miesięcy
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Znak zgodności CE dla urządzeń elektrycznych Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2004/108/EC w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2006/95/EC - niskonapięciowa dla sprzętu elektrycznego Deklaracja RoHS dotycząca ograniczeń zastosowania substancji niebezpiecznych

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626