Kupisz w niższej cenie. Zadzwoń teraz
Tel: 504480626

5-o elementowy zestaw pojemników próżniowych VacSy ® Mini + Prezent

VS-150.

Nowy produkt

5-elementowy zestaw VacSy® Mini jest przeznaczony dla małych gospodarstw domowych, indywidualnych użytkowników i osób, które po raz pierwszy korzystają z systemu pakowania próżniowego.

VacSy® Family i Standard są przeznaczone dla większych rodzin lub mających większe potrzeby konsumpcyjne, VacSy® Mini jest bardziej przystępny cenowo i pozwala zapobiegać marnowaniu żywności, zachować smak.

Więcej szczegółów

1 774,00 zł brutto

-926,00 zł

2 700,00 zł brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 1 718,00 zł

Skład

 • VS-P - Pompa próżniowa

 • VS-011-15 - Pojemnik szklany 1,1L 15X15X8,5 z pokrywką

 • VS-011-19 - Pojemnik szklany 2,2L 19X19X9,5 z pokrywką

 • VS-011-22 - Pojemnik szklany 3,1L 22X22X10,5 z pokrywką

 • VS-016 - Korki do butelek 2 szt.

 • Książka z przepisami

 • Instrukcja obsługi

 • Gwarancja 

VACSY® MISTRZOSTWO W PRZECHOWYWANIU ŻYWNOŚCI

VacSy® to opatentowany na całym świecie system próżniowy - zaprojektowany do wytwarzania próżni wewnątrz specjalnych szklanych pojemników i specjalnych szczelnych torebek. Środowisko próżniowe odcina bakterie, pleśń i grzyby od tlenu, który jest im niezbędny do funkcjonowania i pozwala zachować naturalny, niezmieniony smak i właściwości odżywcze żwyności! Żywność pozostaje świeża i zdrowa do pięciu razy dłużej niż w przypadku standardowych warunków chłodniczych. System The VacSy® może być wykorzystywany do pakowania próżniowego świeżej lub przetworzonej żywności bezpośrednio w pojemnikach VacSy®, naczyniach firmy Zepter, butelkach oraz torebkach VacSy® .


SYSTEM VACSY® JEST NAJBARDZIEJ UNIWERSALNYM I NIEZAWODNYM SYSTEMEM WYTWARZANIA PRÓŻNI DO PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI DO UŻYTKU DOMOWEGO I PROFESJONALNEGO.

VACSY® - TO NATURALNE ROZWIĄZANIE! 


Utrata smaku i składników odżywczych żywności może być spowodowana poniższymi czynnikami:

 

BIOLOGICZNE:

 • Bakterie

 • Grzyby

 • Wirusy

 • Pasożyty 

NATURALNE:

 • Światło

 • Ciepło

 • Wilgoć

 • Powietrze 

CHEMICZNE:

 • Utlenienie

 • Fermentacja 

Obecnie stosowane metody przechowywania żywności wiążą się niejednokrotnie z zagrożeniami dla naszego zdrowia i nie chronią naturalnych właściwości żywności:

SŁODZENIE

SOLENIE

ZAMRAŻANIE

Badania dowiodły, że spożywanie cukru może prowadzić do otyłości, cukrzycy, chorób układu krążenia, demencji, zwyrodnienia mięśni, niewydolności nerek, przewlekłej choroby nerek i wysokiego ciśnienia krwi.

 

Sól sprawia, że nasze organizmy zatrzymują wodę. Zbyt duża ilość soli podnosi ciśnienie krwi. Im wyższe ciśnienie krwi, tym większe obciążenie dla serca, nerek i mózgu. To z kolei może prowadzić do zawałów, udarów mózgu, demencji i chorób nerek.

Warzywa stają się miękkie i suche, mięso zmienia kolor i staje się zjełczałe, ryba zaczyna nieładnie pachnieć, a wszystkie nieprzyjemne zapachy wchłaniane są przez inne produkty spożywcze znajdujące się w lodówce.

PUSZKOWANIE

WĘDZENIE

KISZENIE I MARYNOWANIE

Brak kontroli jakości podczas procesu puszkowania może prowadzić do zanieczyszczenia żywności w puszkach, które może z kolei skutkować powstaniem w żywności niebezpiecznych toksyn, co może prowadzić do ciężkich chorób, a nawet do śmierci.

Sztuczny dym jest bardziej szkodliwy niż dym naturalny - w wędzonym mięsie lub rybach niejednokrotnie stwierdzono wysoki poziom wielopierścieniowych węglowodanów aromatycznych (WWA), które mogą przyczynić się do rozwoju raka trzustki, jelita grubego i prostaty.

Ocet utrudnia trawienie, niszczy zdrowe krwinki i podrażnia błony śluzowe. Nasączone w occie marynaty oraz inna żywność konserwowana w ten sposób uważane są za prawie całkowicie niestrawne.

TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA PRZY WYKORZYSTANIU SYSTEMU VACSY®

  

PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA BEZ VACSY®

* Tabela zawiera wartości przybliżone. Przy założeniu, że żywność jest przechowywana w warunkach chłodniczych w temperaturze od +3°C do +5°C. Termin przydatności do spożycia żywności zależy od początkowej świeżości produktów, sposobu w jaki jest ona przygotowywana oraz tego, czy procedury systemu VacSy® są przestrzegane. Fabrycznie zapakowane produkty muszą zostać spożyte przed upływem terminu przydatności do spożycia umieszczonym na ich opakowaniu. Wszystkie cytowane w tym miejscu dane są wynikiem badań prowadzonych przez “Università degli Studi”, Mediolan, Włochy

VACSY® - REWOLUCYJNY SYSTEM PRÓŻNIOWY

INNOWACYJNY I NATURALNY • SKUTECZNY I ZDROWY

System VacSy® chroni żywność przed przedwczesnym zepsuciem, co ułatwia planowanie zakupów z wyprzedzeniem i kupowanie żywności w dużych ilościach, co z kolei przekłada się na oszczędności w zakupach produktów spożywczych kupowanych zawsze na czas.

Aby zachować właściwości odżywcze żywności podczas gotowania, zalecamy używanie naczyń z kolekcji Masterpiece firmy Zepter, które umożliwiają gotowanie bez tłuszczu, wody, soli i w niskich temperaturach. Żywność zachowuje swój cały smak, witaminy i właściwości organoleptyczne. Codzienne posiłki przechowywane z wykorzystaniem systemu VacSy® pozostają świeże, zmaczne i zdrowe maksymalnie do pięciu razy dłużej.
 

ZASADNICZE ELEMENTY

 • Zdrowo: pozwala zachować witaminy i składniki odżywcze

 • Naturalnie: nie wykorzystuje żadnych dodatkowych substancji

 • Wydajnie: żywność zachowuje świeżość do 3-5 razy dłużej

 • Oszczędnie: zmniejsza marnotrawstwo żywności 

Gotuj rzadziej, lecz nie rezygnuj z pysznych i zdrowych posiłków, które zawsze są pod ręką! Dłuższy termin przydatności do spożycia żywności - zdrowsze życie dla Ciebie!

 

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA 


WSKAZÓWKI DLA CIEBIE NA TEMAT TEGO, JAK KORZYSTAĆ Z SYSTEMU PRÓŻNIOWEGO VACSY®

 • Coś dla smakoszy! Marynowanie w krótszym czasie, które umożliwia delektowanie się pysznymi posiłkami.

 • Otwarte słoiki można ponownie szczelnie zamknąć, dzięki wytworzeniu próżni!

 • Pakowanie próżniowe w torebkach biżuterii, pieniędzy, ważnych dokumentów, urządzeń elektronicznych lub innych cennych przedmiotów chroni przed utlenieniem, wodą i pyłem!

 • Pakując próżniowo odzież, można zaoszczędzić miejsce w bagażu podczas podróży lub w szafie w domu!

 • Na łodzi lub na kempingu - odzież zapakowana próżniowo w torebkach VacSy® będzie zawsze sucha!OPATENTOWANY SYSTEM PRÓŻNIOWEGO PAKOWANIA NAJLEPSZYM NATURALNYM SPOSOBEM OCHRONY ŻYWNOŚCI NA SKALĘ ŚWIATOWĄDzięki uniwesalnemu zestawowi VacSy® Standard owoce i warzywa są świeże i zachowują swoje wartości odżywcze do 21 dni, ser aż do 60 dni, a większość pozostałej żywności  do 5 razy dłużej niż podczas przechowywania w zwykłych pojemnikach. Niezastąpione narzędzie szefa kuchni i w kuchni domowej. Pompka w zestawie VacSy® wyciąga nadmiar powietrza z pięknie zaprojektowanych pojemników, spowalniając proces psucia żywności i oszczędzając twoje pieniądze.
 
Jedzenie pakowane próżniowo pozostaje świeże, zachowuje wartości odżywcze, smak i zapach. Mięso i drób  pakowane za pomocą naszego systemu przed zamrożeniem uniknie przemrożenia, dzięki czemu wydłuża się okres przydatności do spożycia. Nasz produkt przekracza próg kuchni – umożliwia zapakowanie lodu na wycieczkę, chroni biżuterię przed zmatowieniem i może służyć do do przechowywania dokumentów.  Zestawu VacSy® można używać do pakowania próżniowego świeżej lub przetworzonej żywności bezpośrednio w  pojemnikach VacSy® , w butelkach i torebkach  VacSy® oraz w naczyniach Zeptera.PRZECHOWUJ JEDZENIE Z GŁOWĄ: ZDROWO, WYDAJNIE, BEZPIECZNIEDzisiejsze metody przechowywania żywności mogą wpływać niekorzystnie na nasze zdrowie i powodować utratę cennych wartości odżywczych. Słodzenie, solenie, zamrażanie, wędzenie, konserwowanie, marynowanie – wszystkie te metody wiążą się ze skutkami ubocznymi dla naszego organizmu. Przechowywanie jedzenia za pomocą VacSy® to naturalna i bezpieczna alternatywa, gdzie jedzenie zachowuje swój smak, witaminy i właściwości organoleptyczne. Codzienne posiłki zachowują świeżość, zdrowie i soczystość na dłużej. Odkąd zestaw VacSy® chroni jedzenie przed przedwczesnym psuciem się, planowanie posiłków i kupowanie jedzenia w większych ilościach stało się prostsze, można zaoszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na zakupy spożywcze. 

MĄDRE ROZWIĄZANIE NA GOTOWANIE,  PRZECHOWYWANIE I KONSERWACJĘ ŻYWNOŚCI

Główne zalety produktu:OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY:

Jedzenie znacznie dłużej zachowuje świeżość, dzięki czemu zmniejsza się ilość zepsutych czy nieświeżych owoców, warzyw, mięsa, drobiu, ryb, przekąsek, serów i wielu innych rodzajów pożywienia. 

      

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA:

Każdy pojemnik został zaprojektowany dla wygodnego i efektywnego przechowywania żywności w twojej lodówce czy spiżarni. Pojemniki mają zaokrąglony kształt, występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu mogą służyć do różnych celów.

       OSZCZĘDNOŚĆ CZASU:

Przez stosowanie szklanych pojemników, jedzenie jest chronione przed przedwczesnym zepsuciem. Planowanie i kupowanie jedzenia w większych ilościach nigdy nie było tak proste, wydatki na jedzenie tak małe, a czas spędzany na zakupach tak krótki. Można teraz  przygotować 5 posiłków w czasie weekendu, żeby bezpiecznie, szybko i przyjemnie spożywać je w dni robocze. Ze szklanymi pojemnikami nigdy nie będziesz narzekać na złej jakości plastikowe opakowania.

        


VACSY® to:

- Zdrowie: zachowanie witamin i wartości odżywczych
- Natura: brak sztucznych dodatków
- Efektywność: 3-5 razy dłuższy okres przechowywania produktów spożywczych
- Oszczędność: mniejsze straty jedzenia
- Rzadsze gotowanie bez odmawiania sobie zdrowych i pysznych posiłków

- Dłuższy okres przydatności żywności, zdrowe życie


Skład
VS-P - Pompa próżniowa
VS-011-15 - Pojemnik szklany 1,1L 15X15X8,5 z pokrywką
VS-011-19 - Pojemnik szklany 2,2L 19X19X9,5 z pokrywką
VS-011-22 - Pojemnik szklany 3,1L 22X22X10,5 z pokrywką
VS-016 - Korki do butelek 2 szt.
Książka z przepisami
Instrukcja obsługi
Gwarancja 

 • Indeks VS-150
 • Nazwa VacSy® Zestaw Mini (5 elementów)
 • Waga brutto [kg] 5.6
 • Waga netto [kg] 4.5
 • Zastosowanie Zestaw do próżniowego pakowania i przechowywania żywności
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 • Kolor Zielono-bialy
 • Wymiary 27 x 27 x wys. 42 cm
 • Skład * VS-P - Pompa próżniowa * VS-011-15 - Pojemnik szklany 1,1L 15X15X8,5 z pokrywką * VS-011-19 - Pojemnik szklany 2,2L 19X19X9,5 z pokrywką * VS-011-22 - Pojemnik szklany 3,1L 22X22X10,5 z pokrywką * VS-016 - Korki do butelek 2 szt. * Instrukcja obsługi * Gwarancja
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja 2 lata
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności 1935/2004/EC potwierdzająca, że użyte materiały i artykuły są przeznaczone do kontaktu z żywnością i podczas prawidłowego użytkowania nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji dla zdrowia.

Oferujemy płatność RATALNĄ za 0 zł (0%)
 
Kupując za gotówkę lub na raty zawsze zapłacisz tyle samo!
 
 
Lub
 
 
Mini Ratka za 0,5% od 10 do 60 miesięcy

 
Sam decydujesz jaka może być wysokość raty miesięcznej.
 
 

Udzielamy raty tylko TELEFONICZNIE po weryfikacji w banku w 6 minut
 
Autoryzacja kredytu poprzez kody SMS.
Wniosek i umowa kredytowa wysyłana przez bank na twój e-mail w zaszyfrowanym pliku pdf
 

 
Masz do wyboru następujące Banki w kredycie:
  

    

 

 

Więcej informacji udzielamy telefonicznie: 504 480 626
 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ze względu na często zmieniające się ceny i PROMOCJE.
Koniecznie zadzwoń, aby poznać aktualną najniższą cenę.

Mile zaskoczymy cię. Sprawdź.
 

  

 
Sylwia Chochół
  
Tel: 504 480 626